P2P ICO incelemesi

Her birimiz internette, haftada ve hatta günde çok fazla zaman harcıyoruz. İnterneti mağazalarda alışveriş yapmak için kullanıyoruz, restoran siparişleri, uçuşlar için check-in, sosyal ağlarda yetkilendirme. Ancak aynı zamanda, İnternet aracılığıyla bir çeşit hizmet sağlandığımızda, kişisel verilerin sağlanması bir ön şarttır. Her yerdeki kullanıcılar e-posta adresinden kimlik belgelerine kişisel bilgileri belirtir. 

Bu bilgi nasıl iletilir, saklanır, ne kadar güvenli bir şekilde korunur açık bir sorudur. P2PS, kendisinden önce, herkesle ve her yerde dijital olarak değişim yaptığınız her şeyin, gizlilik standartlarına göre özel olmadığını, küresel bir sorun olduğunu görür; “özel” kurumsal ağlarınızda bilgi alışverişi de dahil olmak üzere. 

P2PS, kullanıcılara, üçüncü şahısların müdahalesi olmaksızın gizli dijital varlıkları veya dosyaları değiştirebilecekleri güvenli bir sistem sağlamaya çalıştığı bir hedef belirlemektedir, hatta bir ağ veya sistem yöneticisi buna katılamamaktadır.

P2P Solutions Foundation, kullanıcılara gizli dijital varlıkların veya dosyaların üçüncü tarafların müdahalesi olmaksızın değiştirilebildiği bir sistem sağlamak için oluşturulmuş bir platformdur. Bu, gişe rekorlarına dayanan dünyanın ilk güvenli dijital iletişim platformudur. 

Kişisel veriler, tıbbi kayıtlar, banka verileri ve diğer gizli bilgiler gibi bilgileri depolaması ve paylaşması gereken herkes için tasarlanmıştır.

P2PS tokenin zirveleri

Mülklerle çalışmak için sadece güvenilir, modern platformlar kullanılacaktır. Sadece sürekli çalışma ve platforma sürekli erişim – bu yaklaşım P2PS projesinin gerçekten yenilikçi ve umut verici olmasını sağlar.

token sahipleri, muazzam miktarda dijital bilginin hızlı transferini sağlayan itme sisteminin yeteneklerine güvenen gerçekten girişimci insanlar olabilirler. 

Serbest, güvenli, hızlı, merkezden dağıtılmış fon transferi – teknoloji, ilaç endüstrisinde devlet düzeyinde bile gerçekten talep görecektir.

Çok dilli, esnek, kullanıcı dostu arayüzü, sezgisel kullanıcı alışkanlıkları, kolaylık, kullanım kolaylığı nedeniyle P2PS ekosistemini kapsayan dünya çapındaki ülkelerde çeşitli satıcılar, servis sağlayıcılar ve pazarlar nedeniyle P2PS’nin maliyeti artacaktır. güvenlik, gizlilik ve diğer kullanışlı işlevler.

P2PS simgelerinin benzersiz bir amacı vardır – lisansların niteliksel olarak yerini alabilirler. Tüm büyük şirketler, engelleme teknolojisini kullanmanın birçok faydasını göreceklerdir. Verimliliğin yanı sıra gerçekleştirilen işlemlerin güvenliği de maksimum olacak! Devlet görevlileri bu tür teknolojilerin tanıtımını onaylamamaktadır, ancak ilerleme durdurulamaz! 

 P2P işbirliği segmenti uzun süren değişikliklere ihtiyaç duyuyor – bugün insanlar mevcut tüm sorunlara tamamen yenilikçi bir çözüm bulabilecekler. Engelleme yazılımının kullanımı, işlemlerin güvenliğini, güvenilirliğini ve hızını garanti etmeyi sağlar. Ayrıca komisyonlar önemli ölçüde azaltılmıştır – aracılık hizmetleri için ödeme yapılmasına gerek yoktur.

P2P Çözümleri Vakfı, merkezi olmayan platformun, tedarikçiler ve hizmetler / ürünler tüketicileri arasındaki işbirliğinin ana yeri olmasını sağlamak için mümkün olan her şeyi yapar. Bu tür işbirliği, karşılıklı olarak yararlıdır, müşteriler ürün kataloglarına doğrudan erişirler ve satıcılar, başlangıç ​​yükümlülüklerinin yerine getirilmesinden emin olabilirler. Bunun için, değiştirilemeyen entelektüel sözleşmeler kullanılır – her iki taraf da işlemin orijinal şartlarını yerine getirmelidir.

Sistem avantajları

Her şeyden önce, bu bir yerleşim katmanıdır. P2PS token seviyesi, işlem için kolayca kullanabileceğiniz halka açık Ethereum ağıdır. ELI veya ISI sisteminden P2PS token göndermek veya almak için kendi uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Bahsetmem gereken başka bir şey de hükümet. Şeffaftır ve kullanıcı geri bildirimlerini dikkate alır. Bu, her zaman bir rapor gönderme veya ilginizi çeken sorular sorma fırsatınız olacağı anlamına gelir. 

Ödül sistemi kesinlikle size hitap edecek, çünkü hoşuma gidiyor. Üyelerin istikrarlı büyümesi, herkesin başarısı ile ilgilenen ekosistemlere neden olur. Yani endişelenmenize gerek yok – tüm çabalarınız fark edilecek ve geri dönecektir.

ICO’nun özeti

P2PS projesi ICO’sunu 2 Nisan 2018 ve 31 Mayıs 2018 tarihleri ​​arasında yürütmektedir. 
P2PS tokenleri satın almak için ETH, BTC, BCH, LTC gibi ödeme araçlarını kullanabilirsiniz. 
Soft Cap projesi 75.000 $, 
Hard Cap – ~ 50 milyon $ ‘dır. 250 P2PS = 1 ETH / 0.06 BTC / 6 LTC. 
Minimum yatırım 50 P2PS’dir. 
Ayrıca, şimdi P2PS’ye yatırım yaparsanız, ilave olarak% 20’lik bir bonus alacaksınız. Bu da cömert bir teklif.

Yol haritası 

 Takım

Projenin güçlü ve yüksek nitelikli bir takımı var, ki bence projeyi mümkün olan en kısa sürede en üst seviyeye getirebilir ve umarım başarıya ulaşır. Ekip, uzun yıllara dayanan deneyime sahip çeşitli endüstrilerden büyük uzmanlar içeriyor.

P2PS geliştirme ekibinin yaptığı tüm prototipler, şu anda mevcut olan, herkese açıktır.

Sonuç

ICO’nun amacı, üçüncü taraflardan herhangi bir sorun yaşamadan gizli varlık veya dijital dosya alışverişi yapabileceğiniz güvenli bir sistem sağlamaktır; hatta bir ağ veya sistem yöneticisi. Bu, gişe rekorlarına dayanan dünyanın ilk güvenli dijital iletişim platformudur. 

Kişisel veriler, tıbbi kayıtlar, banka verileri ve diğer gizli bilgiler gibi bilgileri depolaması ve paylaşması gereken herkes için tasarlanmıştır. Yatırım için bir proje seçenler için, çok değerli bir aday olan P2PS’ye dikkat edin: mükemmel ve gerekli bir fikir, profesyonel bir ekip, tanınmış danışmanlar, tüm bağımsız mekanlarda sadece mükemmel dereceler. 

ICO P2PS’ye katılın ya da uzak durun – bu size kalmış. Ancak proje, yatırımcılar için gerçekten sıra dışı ve çekici!

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki linklere tıklayınız:

Web sitesi: https://www.p2psf.org
Teknik İnceleme: https://www.p2psf.org/wp-content/uploads/2017/12/P2PS_Whitepaper_V1.1_English.pdf
ANN Treat: https://bitcointalk.org/index .php? topic = 2419138 
Facebook: https://www.facebook.com/p2psf
Twitter: https://twitter.com/p2psf
Telgraf: https://t.me/joinchat/FK00U0bfzHmFy0XODee9vg

YAZAR

BountyOx username = kont82

 

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation