Payperblock ICO İnceleme

4.png
Kendi kendine desantralize edilmiş ruhlar, asırlardır süren ilerlemesine ilave olarak bir gelişme olarak görülebilir. Kolay bir şekilde bulgu yapmış ve nihai programlama düzenlemesine gereksinim duyan şeyleri müthiş bir şeklinde başlatmaktadır.
Bununla beraber, lider düzeyindeki yapının içersinde bulunan lider özelliklerinin net özniteliklerini, günümüz sahne ekonomisine doğru gelişmiş bürokratik soyluluğa, başka bir deyişle yarı-dolaşımdaki sovyetlere elden geçirdiğimiz yerlere götüren bir işlemdir.
Organizasyon muayene aşamaları ve ilkeleri PC kodu ile doğal olarak yürütülür.
1.jpg
111.png
Sovyetler, fertler ve taşınan mekanize edilmiş aşamalar doğrultusunda denetlenen entegrenin bir parçası ve bir kısmıdır.
Blockchain inovasyonu, sahneyi muayene etmek için birikim gerektirmeden, bir ticaret merkezinin tamamiyle bağımsız bir şekilde aktarılmış çerçevelerini inşa ederek bu aşamaları desantralize etme olanağı verir.
Bu yenilikle, bundan sonra blok zincir inovasyonunun başlangıcına sahip olmadığımız işleri, genel bir ölçekte İş Ticari merkezini kuvvetli bir şekilde gerçekleştirebiliriz.
DAM (Merkezi Olmayan Otonom Emporium), kaideler / yönergeler doğrultusunda yönetilen ve perspicacious sözleşmelerde kodlanan ve blockchain teknolojisinde gayret gösteren bir şirkettir.
Kararların fazlalığı, platformun yüksek oranda desantralize edilmesini sağlayarak, binlerce token sahibinden seçilmiş bir küme token sahibi doğrultusunda ilerler.
112.png
Payper Bloğu Nedir?
PAYPERBLOCK, uygun, insan merkeziyetçi, kolay ve değişik aşamalardan daha az bir harcama yapısına sahip bir basamak yaratarak işi dışarıdan temin eden merkezi olmayan bir platformdur.
Dış kaynak endüstrisinin iş büyüklüğü şaşırtıcı bir şekilde korkunç olduğu halde, Payperblock sahnesine altta yatan bir kopya, paranın uygun bir şekilde kar ile artacağını göstermelidir.
Payperblock adımı içinde danışmanlar ve müşteriler arasındaki alaka, nakliyecilik kumanda yapısı ile ehemmiyet kazanmalı, zorlukları azaltmalı, Payperblock’un gönderilmesinde birden fazla dış kaynak kullanımından dolayı iyi duruma getirmelidir.
3.png
PAYPERBLOCK Vizyon ve misyonu Nedir?
Payper bloğu, doğru işlerle doğru kabiliyetleri birleştirerek perspicacious bir geleceğin yolunu açacak, böylelikle her potansiyel blok zinciri projesinin etkin olması için en iyi ön koşula sahip olmasını sağlayacaktır.
Bir numaralı hedefimiz, olası en düşük ücretlerle şeffaf ve adaletli bir platform sunmaktır.
2.jpg
Bu kadar kolay.
Platform, üç ebatlı alanlarda çalışacaktır.
Sektördeki en düşük ücretler.
Ödemenin Hisse B,% 2’si Bitcoin ile yapıldığı takdirde, Payper bloğundaki bütün müşterilere sadece% 1 komisyon tahsil edilecektir.
PAYPERBLOCK Şeffaf iş akışı nasıldır?
Amaçları serbest sektöre tam şeffaflık kazandırmaktır.
Gerçek vakitli takip, tamamiyle şeffaf iş akışı sağlar ve anlaşmazlığı ortadan kaldırmaktadır.
Topluluk esaslı hüküm verme
payperblock-review.jpg
Untitled.png
Payperblock’taki müşteriler hatta serbest çalışanlar dağıtılmış bir uyuşmazlık çözüm sürecine erişebilir.
Toplum esaslı hüküm verme süreci demokratik ve adildir.
Bu platform, yeni projeniz için becerikli ve deneyimli, serbest tabanlı bir blok zinciri eksperi mi arıyor? Farklı yerde arama.
Payper bloğu, Payb Blockchain doğrultusunda desteklenen blok zinciri eksperleri içinde global olarak serbest gayret gösteren bir platformdur.
114.png
PAYPERBLOCK Sosyal Medya Araçları;
Bitcointalk Profile:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2002646
0

Publication author

offline 2 months

vlada058

0
Comments: 0Publics: 269Registration: 14-04-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation