PHOTOCHAIN -це нова платформа, яка спеціалізується на торгівлі фотозображеннями

PHOTOCHAIN -це нова платформа, яка спеціалізується на торгівлі фотозображеннями, де всі процеси зводяться до необхідного мінімуму, щоб гарантувати простоту і прозорість. На всіх нині існуючих платформах для фотозйомки єдиним способом забезпечення безпеки в транзакціях є центральний контроль. У порівнянні з цим, PHOTOCHAIN ​​створюємо платформу, яка працює автономно, надійно і ефективно на основі визначених правил. PHOTOCHAIN ​​дає явні переваги для обох типів користувачів: продавців і покупців.

Type caption for image (optional)

Комісію за проведену на платформі угоду можна вважати мізерною – всього 5% від продажної ціни. Завдяки цьому, зберігається 95% остаточної ціни продажу і дозволяє вкладникам пропонувати свою роботу дешевше, і, отже, ринок стає більш доступним для клієнтів. Цей тип справедливого ринку не тільки приносить користь користувачам, але і приносить користь індустрії фотографії в цілому, так як можливість збільшення доходу стимулює учасників працювати краще.

Такого роду зміни на ринку можна зробити тільки з використанням блокчейн-технології, смарт-контрактів, машинного навчання та власного співтовариства користувачів PHOTOCHAIN. Більшість процесів стають автоматизованими і децентралізованими, що значно знижує витрати на управління платформою. Тому логічним є те, що незабаром все більше і більше людей вважатимуть за краще використання PHOTOCHAIN.

Type caption for image (optional)

Розробка даної платформи є амбітним і органічно розвиваються процесом. Основні цілі для проекту полягають в трьох значущих напрямках: 

Ринок P2P. Важливим моментом є надання художнику можливості самому визначати цінність своєї роботи і пропозиції власних робіт великій кількості потенційних покупців. PHOTOCHAIN ​​надає цю можливість, яка реалізується з використанням синергії від машинного навчання і блокчейна.

Кріптоекономіка. Платформа привертає широку аудиторію, яка на сьогоднішній день як і раніше не використовує блокчейн і криптовалюта. Реляційний варіант використання PHOTOCHAIN ​​обов’язково сподобається цієї аудиторії. Простий у використанні графічний інтерфейс і торгові процеси полегшують процес онбордінга і підтримують кріптоекономіку з метою популяризації.

Захист прав автора. В ході проекту все більше і більше клієнтів зможуть зміцнити свої авторські права на платформі PHOTOCHAIN, так як їх роботи будуть пов’язані з їх іменами. Це посилання проявляється як транзакція в блокчейне Ethereum і тому завжди доступна всім користувачам. Це означає, що відповідальність художника за зображення може бути врахована. База даних з усіма виявленими посиланнями була побудована децентралізованим способом. На цій платформі ця база даних отримала назву DCC (Digital Copyright Chain). Однак, художник несе відповідальність за законність творів, які він продає, і несе повну відповідальність за будь-яку незаконну діяльність. Не дивлячись на це, PHOTOCHAIN ​​захищатиме авторські права користувачів, запобігаючи несанкціонований продаж фотографій.

Type caption for image (optional)

PHOTOCHAIN ​​розробили систему ранжирування, яка служить мотивацією, що забезпечує підтримку спільноти платформи за допомогою чесних винагород. Збільшення рангу корелює зі збільшенням довіри до торговельного партнера, а також і до самого PHOTOCHAIN.

Мінімальною вимогою для приєднання до ранжирування є реєстрація з ім’ям, при цьому: 

модератор отримує одне очко (+1) до свого поточного звання за внесок у вирішення однієї претензії;

за кожний проданий зображення продавець також отримує одне очко (+1);

всі фотографії продавців розміщуються відповідно до їх рангом в результатах пошуку;

збільшення рейтингу на одну точку (+1) відповідає 0,1 одного токена.

Як тільки рейтинг модератора збільшиться до 100 пунктів, відбудеться виплата з резерву, а сума в рідних токенах платформи буде переведена в гаманець.

Важливим моментом є анонімність транзакцій. Два торгових партнера можуть бачити імена один одного, але не зможуть встановити будь-який зв’язок між персональними даними та адресами Ethereum, з яких зроблені транзакції. Усі транзакції проходять через смарт-контракт, який гарантує, що імена і адреси користувачів не можуть бути пов’язані один з одним.

Замість того щоб негайно провести виплату, інтелектуальний контракт здійснює її всім продавцям один раз в день, раз у чотири дні або один раз в тиждень. Частота виплат може бути обрана самим продавцем, однак, їх порядок повністю організований у випадковому порядку. Чим частіше відбувається виплата, тим більша ймовірність того, що користувачі зможуть дізнатися адресу ефіріума один одного, тому рекомендується нижча частота виплат.

Type caption for image (optional)

Офіційний сайт — https://photochain.io

/ Белая бумага – https://docs.google.com/document/d/1C4UPA9-9o2cOLJOEYMIVwN_Fi3Ebtn2YcRua58hQ7_0/edit

ANN — https://bitcointalk.org/index.php?topic=2690633.0

Twitter — https://twitter.com/photochain_io

Facebook – https://www.facebook.com/photochain.io/

Telegram — https://t.me/photochain_io

 Мій профіль: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1518440

0

Publication author

offline 1 year

bestr17

0
Comments: 0Publics: 21Registration: 26-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation