Платформа TradePlayz створює безпечне середовище для геймерів

TradePlayz – це світова прем’єра платформи для фентезійної торгівлі та інвестицій, яка дозволяє вам отримувати прибуток / нагороди, засновані на істинному значенні, своїм власним розумом, просто граючи в ігри, вивчаючи ринок, активно беручи участь в досвіді і торгівлі. Таким чином, TradePlayz активно заохочує і допомагає користувачам збагачувати своє життя в думках і буквально.

Платформа TradePlayz створює безпечне середовище для геймерів / користувачів / гравців на глобальному рівні, без багатьох непотрібних правил. Це така ж гра, як і освітні інструменти та показники інвестиційного ринку, які, на думку TradePlayz, можуть досягнути багатьох бажаних і дуже конкретних результатів.

Ігри проводяться  в режимі реального часу на кріптовалютном ринку з використанням технології blockchain. Токен TradePlayz (Zed), випущений організацією TradePlayz, буде офіційною валютою гри, яка надає джерело вступних внесків, а також виграші / винагороди.

ЩО ТАКЕ токені TRADEPLAYZ (ZED)?

Значки Zed випускаються для внутрішніх і зовнішніх турнірів (винагороду, зняття) на платформі TradePlayz. Знаки Deep Zed інтегровані в систему, щоб забезпечити максимальний торговий потік – як правило, у міру зростання числа користувачів в системі цінність кожної криптовалюта збільшується.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ TRADEPLAYZ

Прозорість:  TradePlayz створила платформу з використанням технології blockchain, щоб об’єднати загальну історію кожного трейдера, щоб вона була легко перевірена.
Чесність:       торгівля між живими людьми / користувачами / гравцями. Кожен грає і діє в однаковому становищі і подобі в реальному часі, щоб забезпечити відчуття, хвилювання і задоволення від атмосфери TradePlayz. Ніхто не має переваги або досконалості, крім своїх знань або навичок. Нехай переможуть найкращі гравці!
Рентабельність:  мінімальна ставка з великим відривом. З низьким порогом входу і величезним потенційним виграшем для переможця. TradePlayz створив середовище, в якому платять за знання і навички, а її платіжний потенціал величезний.
Легальність: гра TradePlayz – гра,  дозволена практично в усьому світі. Дозволяє користувачам не тільки використовувати свої знання, коли багато людей не можуть мати таку ж можливість; але отримали вигоду з їх відданості справі розвитку свого інтелекту в інвестиційному світі.
Глобальне участь, завдяки висновків організації TradePlayz і створення нішевого ринку в глобальних іграх, криптовалюта і світові інвестиції, дозволить декільком користувачам / гравцям  взяти участь в раніше малоймовірних можливості.
 26907176_439237419824047_7849849026167836223_n.jpg

ЗАПРОПОНОВАНИЙ ТИП ІГРИ TRADEPLAYZ
Кожен користувач / гравець братиме участь в різних змаганнях – від приватних ставок до великих турнірів. Кожен турнір, незалежно від того, наскільки він великий, гарантує нагороду / перемогу переможця. Підтримується знання і навички користувача / гравця, одночасно підвищуючи впевненість і знання.

ТИП КОНКУРСУ / ТУРНІРУ НА TRADEPLAYZ
ТУРНІР З підпискою
Загальна сума призу: з моменту запуску турніру через підписку і протягом наступних трьох місяців загальний призовий пакет буде складатися з: 72 000 токенов ZED з 100 токенами ZED за турнір. Купуючи підписку, користувач має право брати участь в щоденному турнірі, який проводиться не менше 24 разів на день.

ВЕЛИКИЙ ТУРНІР З вступним внеском
Турнір з вступним внеском має фіксований вступний внесок в токені ZED і точний час на початку кожного турніру. Призи з турнірів вирішуються і ґрунтуються на кількості учасників і кількості токенов ZED, розміщених в турнірі після комісійної винагороди TradePlayz. Комісія може варіюватися і може становити до 10% вступних внесків.

НЕвеликий ТУРНІР З вступним внеском (СИДІТИ І ГРАТИ)
Формат турніру (сидіти і грати) має фіксований вступний внесок, відбитий в ціні ZED і кількості учасників. Турнір починається протягом 1 хвилини після реєстрації необхідної кількості учасників. Загальний приз встановлюється і визначається кількістю учасників і турнірами в ZED після комісійної винагороди TradePlayz. Комісія може варіюватися і може досягати 5% від вступного внеску.

ПРИВАТНИЙ ТУРНІР
Приватні турніри розміщуються користувачами сервісу TradePlayz і створюються для особистих ігор серед друзів або знайомих. Приватні турніри захищені від сторонніх вторгнень: приватні творці турнірів можуть призначати паролі, яким буде запропоновано взяти участь. Вартість організації приватного турніру встановлюється в 1 ZED. У разі особистого турніру з загальним призом: послуга TradePlayz бере додаткову плату. Комісія може варіюватися і може досягати 10% від вступних внесків

ОГЛЯД TOKENSALE
За минулий рік команди TradePlayz створили платформи, на яких будуть запущені сервіси гри / торгівлі. Наступний етап розробки TradePlayz випустить бета-версію програми, яка може бути відтворене для громадськості. 100 мільйонів Token Zed створено для підтримки запитів користувачів. Це буде опубліковано після того, як 15 квітня 2018 року буде завершено фолс-алекс. Знижки на знижку будуть доступні на різних етапах продажу натовпу (див. Таблицю нижче). За додатковою інформацією звертайтеся до crowdsale@tradeplayz.com.

Продаж токенів триватиме протягом 74 днів з 01.02.2018 по 15.04.2018. Протягом цього періоду токени Zed матимуть різні знижки, в залежності від стадії продажу токенів.

Дата початку: 1 лютого 2018 року, 00:00 (GMT + 0)
Дата закінчення: 15 апреля 2018 року, 23:59 (GMT + 0)
Продажі токенів Тривалість: всього 74 дня
Варіант дострокового розірвання: Так, досягнувши 30 мільйонів доларів USD (hardcap)
Технічний межа для кількості токенів: 100 000 000 (сто мільйонів)
Коригування поширення: непроданий токен буде знищений

ЕТАП ПРОДАЖУ Токена ДІЛИТЬСЯ НА НАСТУПНІ СЕГМЕНТИ:

01.02.18 – 20.02.18: ціна Зеда – $ 0.40
21.02.18 – 12.03.18: ціна Зеда – $ 0.45
13.03.18 – 22.03.18: ціна Зеда – $ 0.50
23.03.18 – 31.03 .18: Ціна Зеда – $ 0.60
01.04.18 – 07.04.18: ціна Зеда – $ 0.70
08.04.18 – 15.04.18: ціна Зеда – $ 0.80

РОЗПОДІЛ токені, поділ на групи:
1% для учасників програми бонусів (доступно після укладення токена продажу)
7% для команд і радників (токени будуть заморожені на строк 6 місяців)
10% для засновників (токени будуть заморожені на строк 6 місяців)
20% будуть заброньовані для продажу в додатку без знижки
62% будуть продані під час продажу токенов

ПОСИЛАННЯ TRADEPLAYZ
веб-сайт: http://tradeplayz.com/
Технічний опис: https://drive.google.com/file/d/1dlzyDuQXzs6znNxQE9KrEoXfH2Gn4B7I/view?usp=sharing
Bitcointalk Thread [ru]: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2825669.0
facebook: https://www.facebook.com/TradePlayz/
Twitter: https://twitter.com/tradeplayz
Телеграма: https://t.me/tradeplayz

Мій профіль: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1471163

0

Publication author

offline 1 year

AZVAL

0
Comments: 0Publics: 21Registration: 26-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation