Please.com – нова ера туризму

Вступ

Економіка обміну потрапила у туристичну індустрію: через AirBnB доступно більше номерів, ніж у п’ятірці провідних світових брендів готелів, зібраних разом. Незважаючи на величезну зміну поведінки споживачів, основи галузі не змінились. Індустрія подорожей, як і багато галузей, історично керувалася “тим, хто обслуговує”, а не “хто купує послугу”. Насправді, клієнт-орієнтовані сервіси дуже складні для розробки, і зміна нелегка, особливо в галузі, яка все ще застрягла в складних сервісах та процесах. Спосіб, який показує подорожування покупців, полягає в тому, що незалежно від того, наскільки вражаючими або екзотичними можуть бути відпустки, мандрівники (особливо молоді мандрівники) втрачають інтерес (чи змінюють свою думку), якщо поїздку нелегко планувати.

У більшості онлайн-броньованих веб-сайтів ви знайдете готелі, ресторани, професійні заходи, які треба забронювати самостійно, а також відсутність місцевих пригод або досвідів – те, що сьогоднішні мандрівники хочуть.

До цих пір не було реального рішення, яке дало можливість мандрівникам знизити час, необхідний для бронювання поїздки, дозволяє легко забронювати щось, що підходить для дорожніх інтересів чи причин для подорожей, і що пропонує місцевий досвід , все на одному ринку, що можна забронювати одночасно.

Пов’язане зображення

Please.com

Please революціонує бронювання подорожей, пропонуючи мандрівникам широкий спектр комплексних, заздалегідь розроблених поїздок, виходячи з їхніх інтересів або приводу для подорожей. Екскурсії створюються місцевими жителями або жадібними мандрівниками, які знають про місцевість. Тоді мандрівник може забронювати ці поїздки одним клацанням або єдиною голосовою командою. На сайті Please.com, місцеві жителі та енергійні мандрівники можуть створювати екскурсії, які містять все, від готелів та ресторанів, до спільного харчування, оренди будинку та спільного використання хобі.

Це означає, що ви дійсно можете забронювати повні романтичні вихідні в Париж, що включає в себе перебування в чарівній квартирі, романтичний пікнік на березі Сени з живою музикою та місцевими розмовами та, звичайно ж, квитки на Ейфелеву вежу!

Іншими словами, Request.com усуває проблему проходження кількох блогів, веб-сайтів із бронюванням подорожей та здійсненням незліченних телефонних дзвінків, просто надаючи універсальну платформу для бронювання всього, що ви хотіли б або коли-небудь захотіли в поїздці, у швидкій, простій шлях!

Пов’язане зображення

Як це процює

Please основна платформа не розроблена як туристичний сайт, а як ринок послуг. З часом ми додамо портали для обслуговування на інших ринках, починаючи з послуг, які компліментують подорожі, такі як доставка їжі або послуги пральні, поступово розширюючись на ряд додаткових ринків. Інша область, яка зміниться, – це комісія. Сьогоднішні ринки заряджають дорогі збори, оскільки вони мають великі накладні витрати на послуги, наприклад, хостинг. Коли блокчейни стають універсальними, як прогнозують аналітики, ці витрати зникнуть або значно зменшиться, а сьогоднішні бізнес-моделі більше не будуть дійсними.

Для вирішення цих завдань Please функціонує як гібридна модель, яка об’єднує централізовані та децентралізовані ресурси, і ми дотримуємося підходу xApp. Інакше кажучи, ми створюємо систему, яка представляє найкраще з обох світів, яка вигідна як децентралізованим, так і традиційним користувачам. Ми прагнемо забезпечити наше програмне забезпечення максимально прозорим і безпечним шляхом відкритого джерела.

Основними складовими нашого протоколу є:

● Інтелектуальні контракти на Ethereum Blockchain (децентралізований) та DB (централізоване) для зберігання інформації про послуги та їх наявність, замовлення, рейтинги користувачів тощо.
● Фронт-портали, наші “графіки xApp” (Please.com, Please.bot тощо), які використовують інформацію, надану нашим API, або безпосередньо отримувати їхню інформацію на Blockchain
● Проксі-сервери, які отримують дані з blockchain для використання нашої централізованої системи. Приклад проксі використовує події Smart Contracts, щоб дізнатися, коли робиться замовлення на смарт-контракт та оновлюється наша база даних.
● Оракули, які використовуються для створення централізованих даних у Blockchain. Прикладом оракула є TokenRate.com, який ми створили для того, щоб проштовхувати дані цін у blockchain, щоб дозволити розумні контракти ціни в фіаті.

Please стратегія полягає в тому, щоб побудувати платформу, яка не тільки зможе пережити всі зміни, які відбудуться в майбутньому, а процвітають з ними. Хоча ніхто не може передбачити майбутнє, ми можемо подивитися на нові тенденції та готуватися до роботи з ними. Причиною тому, що багато компаній та галузей є схильними до творчої руйнації, і в кінцевому підсумку стають невідповідними та невдачами, це те, що вони стають статичними і не відкриті до того, що нового та змінюється. Визнаючи це Please вбудована в інший спосіб. З самого початку Please розробила гнучкі, гібридні моделі, інтегровані централізовані та децентралізовані обчислення, фіати та криптовалюти, закрите та відкрите джерело, щоб платформа могла змінюватися і зростати, коли розвиваються технології, споживачі та бізнес-моделі. Хоча ми віримо, що світ рухається до децентралізованої моделі, Please у своїй ДНК потрібно все, що потрібно для досягнення успіху та процвітання в рамках іншої бізнес-моделі, якщо ситуація розвивається в іншому напрямку.

Пов’язане зображення

Продаж токенів

Please.com підтримує власну цифрову валюту, яка називається PLS. PLS-токени дозволяють використовувати нашу систему винагороди користувачів, щоб забезпечити активність та активність платформи зацікавленими користувачами.

PLS використовуються на всьому сайті, щоб винагородити та заохотити кожного в екосистемі Please.com. Оскільки більшість користувачів протягом перших кількох років не матимуть досвіду використання цифрових валют, PLS на сайті Please.com відображатимуться у вигляді “точок” – таких як готельні пункти або милі авіакомпанії, що часто літають, – які користувачі можуть накопичувати та використовувати на ринку. Ми створюємо органічний попит на PLS-токени на Please.com – при зростанні платформи – так буде вимагати токен.

Команда

0

Publication author

offline 1 month

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation