Poseidon – огляд проекту

Картинки по запросу poseidon ico review

Вступ

Зміна клімату реальна, і світ повинен діяти, щоб пом’якшити його вплив і зберігати глобальні температури в межах безпечної межі. Зміни клімату обумовлені як втратою природних вуглецевих поглиначів нашої Землі (наприклад, лісами, що поглинають вуглець), так і збільшенням викидів парникових газів в атмосферу (утворених спалюванням викопного палива).
Земля зберігається на природній температурі через природний процес, що називається парниковим ефектом, в якому певні гази потрапляють в атмосферу теплом, поглинаючи теплове інфрачервоне випромінювання та перенаправляючи його на поверхню. Як правило, цей процес стримує достатньо тепла в нашій атмосфері, щоб зберегти нашу планету при температурі, яка може підтримувати життя. Але діяльність людини змінює склад нашої атмосфери, випускаючи в атмосферу більш високі кількості парникових газів, таких як діоксид вуглецю, метан та окису азоту. Посейдон робить це, серед інших заходів, за допомогою наших енергетичних та транспортних систем через сільське господарство, в тому числі зміну використання земель для пасовищ і рослинництва, а також через наші системи відходів.

Картинки по запросу poseidon ocean token

Про проект

Poseidon – це екосистема, в якій вся вуглецева система буде повністю контролюватися та управлятися. Розробники Посейдона мають платформу, яка може забезпечити кожного мешканця планети своїми діями впливати на екологічну ситуацію на Землі, а саме відсоток пожертвувань до фонду вираховується з кожної покупки. Ситуація виникає, коли багато користувачів сумніваються в тому, що їхні відрахування фактично отримуються за їхньою метою. Але тут технологія блокчейна приходить на допомогу, яка відкидає всі сумніви і виступає гарантом прозорості та виконання всіх угод. Завдяки платформі Stellar Blockchain платформа Poseidon зможе показати всі наслідки діяльності людини для клімату. Вся суть роботи платформи полягає в наданні вуглецевих кредитів своїм користувачам, які можуть бути використані для підтримки різних проектів, що зберігають екологію нашої планети.

Менше десяти компаній в даний час працюють над різними концепціями карбідних ринків, і хоча деякі з наших конкурентів демонструють перспективні концепції, жоден з них не запустив робочий пілот або навіть не розробив робочий продукт. За перші 8 місяців Poseidon вдалося створити не тільки робочий продукт, але і запустити пілот Ben & Jerry, який все ще успішно працює п’ятьма місяцями пізніше. Незважаючи на те, що Посейдон є останнім проектом, який вийшов на ринок, він єдиний, хто зміг перейти від стадії салфети до солідної структури до робочого рішення, який зараз живе з травня 2018 року, без будь-яких відключень. Цей успіх платформи є свідченням для команди та технології, яка була побудована в рекордні строки.

Підписані угоди з роздрібними, корпоративними та державними клієнтами демонструють значну тягу до платформи та позиціонують Посейдон як чіткого лобіючого керівника холдингу на ринку карбонових кредитів. Посейдон також є єдиною організацією, яка успішно справляється зі створенням попиту на вуглецеві кредити, що є реальною проблемою для масового прийняття.

Картинки по запросу poseidon ocean token

Особливості

  • Для зручності і контролю над усіма процесами, пов’язаними з купівлею товарів, розробники розробляють мобільний додаток. Використовуючи цю програму, користувачі зможуть ділитися через соціальні мережі своїми досягненнями із захисту навколишнього середовища з друзями. Крім того, додаток відобразить всі партнерські проекти, які беруть участь в екосистемі Посейдона.
  • Введення AI в платформу. Аналіз вуглецевого сліду займає багато часу і включає в себе численні вхідні параметри, але наш новий «Footprint-AI» робить цей процес більш ефективним, що дозволить «зменшити» масштаб в глобальному масштабі швидше. Цей движок AI також зможе надавати дані, які платформа зможе аналізувати для навчання користувачів, так як платформа зможе давати рекомендації, які сприяють більш екологічному способу життя. Після того як платформа проведе аналіз впливу продукту, сервісу або організації на клімат, новий «Offset-AI» дозволить платформі створити індивідуальне рішення, унікальне для кожного користувача, і оцінити, який вуглецевий кредит найбільш підходить для кожної окремої ситуації. Він автоматично розгляне будь-який чинник, який може вплинути на перевагу користувача щодо певного вуглецевого кредиту, а потім зменшити вплив кліматичних впливів на покупки з використанням кредитів з найбільш підходящого проекту по збереженню.
  • Stellar blockchain. У порівнянні з більшістю інших платформ, Stellar створила архітектуру, яка використовує набагато менше електроенергії і пропонує значні екологічні переваги, що має вирішальне значення для нашої мети. Вони не могли б побудувати Посейдон в якості частини рішення зі зміни клімату, якби їхня блокчейн платформа була надмірним джерелом викидів вуглекислого газу.

Картинки по запросу poseidon ocean token

Токени

Проект створив два Stellar токени OCEAN і CARBONCREDIT, які є унікальними токенами для платформи Poseidon. Вони дозволяють обробляти мікро-транзакції з використанням вуглецевих кредитів практично в реальному часі за дуже низькою ціною. Токени OCEAN – це інструменти оплати, які використовуються для придбання маркерів CARBONCREDIT з метою компенсації викидів вуглецю або отримання власності на вуглецеві кредити. Використовуючи Stellar рахунки та наш бекенд, ми керуємо циклом кредитування вуглецю, який ми купуємо за проектами скорочення викидів у всьому світі.

Окрім блочейну Stellar, платформа використовує різні корпоративні програмні рішення, які формують бекенд і для яких вони мають права інтелектуальної власності. Ці програми є життєво важливими для підтримки складного глобального ландшафту вуглецевих ринків. Платформа використовує високодоступні, безпечні та ефективні хмарні технології, які використовують найкращі програмні засоби. Вони створили серверну архітектуру за допомогою захищеного API-шлюзу для інтеграції із блоком Chain Stellar.

Токен: OCEAN
Ціна: 1 OCN = 0,2400 EUR
Платформа: Stellar
Приймають: BTC, ETH, XLM
Мінімум інвестиції: 100 BTC
Soft cap: 10 000 000 000 євро
Hard cap: 2,700,000,000 EUR
Країна: Мальта
Обмежені країни: США, Канада

Картинки по запросу poseidon ocean token

Команда

Команда проекта Poseidon

 

Детальна інформація:

Official Website: https://poseidon.eco/
Facebook: https://www.facebook.com/PoseidonFoundation
Twitter: https://twitter.com/Poseidon_NGO
Telegram: https://t.me/PoseidonFoundationOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/poseidon_foundation/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/poseidon-foundation
Whitepaper: https://poseidon.eco/assets/documents/Poseidon-White-Paper.pdf

Bountyhive username: BigTasty

0

Publication author

offline 2 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation