Přehled O projektu Merculet ICO

Dnes bych vám chtěla představit další ico, které právě bylo zveřejněno před týdnem, je ještě velmi brzy na to, abyste vykopali hluboký výzkum tohoto projektu, protože je super potenciální a nadějný, dokonce lepší než Arcblock, který jsem předtím představil, malý hardcap, hezký tým, skvělý nápad, super poradci a perfektní časový trh pro prodej ICO. Pokud jste ve vlaku tohoto projektu, přinese vám to podle mého názoru nejméně x15. Takže držte oči na tomto projektu a teď vám ukážu, co to je.

Merkulet je vytvořen, aby vedl transformaci přeměny informačního internetu na hodnotu založenou na internetu. Společnost Merculet pomůže maximalizovat hodnotu internetu tím, že se stane konečným řešením tím, že přiloží pozornost uživatele na růst podniku. Projděte více detailů.

Merkulet, jako hlavní ředitel pro růst globálních podnikatelů, využívá technologii bloků pro přeměnu vztahu mezi spotřebitelem, investorem a výrobcem, poskytuje podnikatelům řešení “one-stop”, což umožňuje globálním uživatelům zpeněžit jejich pozornost. Mezitím také pomáhá podnikům rozvíjet jejich podnikání tím, že vytváří vzájemně pozitivní zpětnovazební ekosystém a přerozdělování ekonomiky založené na hodnotě za tři miliardy dolarů. Merculet doufá, že každý uživatel bude mít prospěch z blokové technologie bez změny svých návyků; každý podnikatel, který si užívá svých uživatelů, dosáhne rychlého růstu prostřednictvím Merculet tím, že jim poskytne hlubší hodnoty.

Společnost Merculet vybudovala síť pro pozornost. Spojí obě strany nabídky i poptávky s otevřenou sadou protokolů, aby podpořila praktickou cirkulaci Internetu hodnoty. Síť pozornosti je tvořena třemi hlavními součástmi: Systém hodnocení hodnot uživatelské pozornosti, Token pro pozornost uživatelů a Otevřená platforma obsahu.

Společnost Merculet vytváří systém hodnocení hodnot uživatelské pozornosti (UAV), který vědecky měří hodnotu pozornosti uživatele. Podnikatel může jednoduše přistupovat k systému UAV, který se může bez problémů integrovat s tradičními systémy odměňování za pomoci souboru otevřených protokolů.

Společnost Merculet poskytuje úplné řešení, které podnikatelům pomáhá vydávat UAT (Token pro pozornost uživatelů), což je určená žetonům pro každého podnikatele. UAT bude zakotvit základní MVP token s různými sazbami, což umožní synergii a výměnu hodnoty mezi podnikateli. Společnost Merculet vybudovala otevřenou obsahovou platformu, která je založena na konsensu a řízena Tokeny, stává se zdrojem pozornosti uživatelů a povzbuzuje všechny uživatele v ekosystému, aby aktivně propagovaly pozitivní cyklus globálního obsahu ekosystému jako účastníků.

Technologicky Merculet využívá víceúrovňovou architekturu pro vyvážení výkonnosti hromadných uživatelů internetu, velkého počtu přechodných států a výkonu základního veřejného řetězce.

INFORMACE O PRODEJI TOKEN?

Musíte se o tento projekt velmi zajímat právě teď, myslíte na cenu MVP? jejich pevný uzávěr, rozdělení žetonů a celková nabídka? ukážeme vám právě teď, abyste ušetřili peníze na tento projekt včas.

Hardcap pro soukromý prodej: 16000 ETH

Cena: 1 ETH = 105000 MVP
Minimální příspěvky: 150 ETH
Max. Příspěvky: 1000 ETH
Doba trvání vkladu: 5 měsíců (20% token uvolněno za měsíc, počínaje vydáním tokenu)

Softcap pro veřejný prodej: 15000 ETH

Cena 1 ETH = 87500 MVP
Min příspěvky: 0,1 ETH
Max příspěvky: 5 ETH
Žádná doba nároku

Doufám, že se mi podaří zkontrolovat a uvažovat o tom, jak investovat do tohoto projektu, vsadím 30% svých aktiv přímo na Merkulet, v příštím přehledu vám ukážeme jejich řešení, technologii, poradce a tým, abych mohl sestavit svou důvěru pro Merkulet.

Některé odkazy týkající se projektu Merculet:

Webová stránka: https://merculet.io/
Bílá kniha: https://merculet.io/static/pdf/Merculet_Whitepaper_V0327c-EN.pdf
Telegram: https://t.me/merculet
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3180239

0

Publication author

offline 1 year

Blo

0
Comments: 0Publics: 5Registration: 30-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation