Přezkum společnosti ICO Thrive, proč stojí za to investovat do tohoto projektu

Dobrý den, milí přátelé, dnes vám chci říci o takovém projektu, jaký je Thrive. Prodej začíná za 4 dny!

 Trh s kryptografickými investicemi je nyní plný návrhů na příspěvky. Bitcoin a blok, jehož každý den stále více a více vstupují do našeho života a získávají popularitu. U tohoto investora je často obtížné rozhodnout, kam investovat své peníze. .

 Ve svém blogu vám chci říci, že ICO stojí za to investovat. Náš tým pečlivě analyzuje trh a vybírá nejslibnější projekty.

 Tým analytiků sestaví seznamy slibných projektů a stačí vybrat projekt, který se vám nejlépe líbí. A dnes jeden z takových projektů, které šly na zvážení našeho týmu, byl projekt Thrive.

 Takže co je prospěšné?

 Prosperující — pozice jako obrovský trh pro exkluzivní reklamu. Platforma Thrive je vytvořena jako platforma pro prodej informací, na kterých si může každý vydělávat. A pokud jste společnost, můžete tyto informace koupit, abyste je využili ve svých reklamních kampaních. Hlavním cílem platformy je omezit lidi a firmy společně eliminací zprostředkovatelů. To, že by bylo možné tyto informace předávat přímo zákazníkovi.

Můžete se zaregistrovat na webu poté, co začne pracovat v plné síle, pokud jste autor, můžete psát recenze a články a firmy je mohou koupit od vás. Platforma funguje na panelu, takže všechna data budou chráněna a transakce budou otevřeny, což eliminuje podvod.

Platforma bude mít pracovní kapitál ve formě tokenu THR. Tokeny mohou být zakoupeny během ICO společnosti Předtím, než prodej již skončil a všechny nárokované částky již byly shromážděny.

 THR Tokeny lze zakoupit pouze pro ETH, cena se neustále pohybuje kvůli skokům na burze. Pokud získáte velké množství žetonů, společnost vám poskytne bonus ve formě% dalších mincí.

 Společnost má velmi dobrý tým specialistů, vývojářů, obchodníků, kteří propagují projekt do nových horizontů růstu. Během předprodejního období bylo vybráno 8 milionů eur. A to znamená, že minimální částka na start společnosti je vybírána a brzy začne pracovat v plné síle. Také společnost má velmi známé partnery jako Origin, Flazio, Teju-Finance. A to je další ukazatel, že stojí za to investovat do této stránky.

A na to mám všechny milé přátele, můžete se dozvědět více o projektu kliknutím na odkazy v popisu.

Webová stránka: https://ico.thrivelabs.io

Bílá kniha: https://ico.thrivelabs.io/documents/thrive_whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/thrivelabs.io/

Twitter: https://twitter.com/WeareThrivelabs

Telegram: https://t.me/thriveico

0

Publication author

offline 1 year

Blo

0
Comments: 0Publics: 5Registration: 30-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation