Thrive – tržní trhy s decentralizovanými reklamami

Co je prospěšné?

Prosperita je tržnice na bázi Blockchain, která kupuje a prodává reklamu za velmi nízké poplatky. Lidé dostávají platby za sdílení dat a za kontrolu kvality každé webové stránky v ekosystému. Konečně se ujmete kontroly nad internetem. Kdy začíná tokenové kolo? Soukromé prodeje zůstanou otevřené do konce ledna 2018 a vyžadují minimální příspěvek 100 ETH. Veřejné kola budou následovat. Co můžete dělat s mými THRT tokeny? Jakmile je Thrive Live, budou Thrive ERC-20 žetony vyměňovány s vlastní majetkovou mincí Thrive. Prosperující mince je domorodá pro Thrive, je to jediná měna používaná na trhu k nákupu a prodeji reklamy nebo k získání odměny za sdílení dat nebo recenze na webové stránky.

Prosperující filozofie

• KONSTRUKCE 80% dotázaných inzerentů a vydavatelů by se rádo připojilo k tržišti reklamy. Komunitní konsenzus je síla Prosperity.

• MERITOKRATICKÉ MONETIZACE Společnost Thrive se domnívá, že komunita je páteří svého obchodního modelu, takže všichni hlavní přispěvatelé k vývoji Ad Market Place, jako jsou Spotřebitelé, recenzenti, inzerenti a vydavatelé, mají nárok na zlepšení své ekonomické výkonnosti.

• OCHRANA DAT “Ochrana dat podle návrhu a výchozí”. Není možné rekonstruovat obsah transakce z jednocestného kryptografického hashování. Blokové řetězce nejsou upravitelné a údaje, které jsou v nich uloženy, jsou často nemožné aktualizovat, mazat, měnit nebo opravovat.

• ANTIPATRONÁŽ Decentralizovaný trh zaručí, že všichni vydavatelé budou mít k němu přístup se stejnými právy. Získejte podrobnou zpětnou vazbu o tom, jak zlepšit efektivitu a obsah vašeho webu. Získejte výhody transparentního a extrémně nízkého tržního poplatku a získejte slevu až do výše 3% výměny za výměnu anonymních návštěvníků.

• LOW FEE Díky díky nízkým transakčním nákladům a plné transparentnosti knih, bude společnost Thrive schopna snížit poplatky od 7% do 10%. Ve srovnání se stávajícími sazbami konkurenčních poplatků (32% až 49%) se tato skutečnost projevuje obrovskou tvorbou hodnot pro vydavatele i inzerenty.

• OBSAH PRÉMIE Vedle příspěvku recenzenta bude algoritmus Thrive AI Anti-Fraud analyzovat transakční parametry Thrive blockchain, jako je objem potvrzení a placených transakcí, ztráty sporu automaticky upraví úroveň důvěryhodnosti vydavatele.

• SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST Společnost Thrive Labs věří v sociální odpovědnost podniků a nabídne tak možnost zúčastnit se průzkumu ročního charitativního programu.

Website:https://www.ico.thrivelabs.io/

Twitter: https://twitter.com/WeareThrivelabs

Telegram: https://t.me/thriveico

0

Publication author

offline 12 months

SeemanLame

0
Comments: 0Publics: 25Registration: 27-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation