Protokół produktu

Deweloperzy Pprotocol mają na celu stworzenie własnej platformy blockchain, która pozwala im na tokenizację ich osobistych zasobów, dzięki czemu, korzystając z platformy Pprotocol, firmy i korporacje będą mogły tworzyć własne „tokeny” wspierane przez aktywa firmy. Zdecentralizowany rynek pozwoli ludziom z całego świata na zdobywanie tokenów.

Blockchain i kryptograficzne formy pieniądza to umiarkowanie nowe osiągnięcia, które otwierają wschodzące rynki. Ze względu na fakt, że ostatnio cyfrowe formy pieniędzy same w sobie i standardowy entuzjazm dla nich szybko się rozwijają, ta innowacja oferuje wzrost w wielu nowych firmach, przyciąganie aktywów poprzez ICO lub za pomocą coraz bardziej znanych wyborów. Większość przedsiębiorstw identyfikuje się z rzekomą tokenizacją.

Ponadto, dla użytkowników, dzięki integracji wymiany API, dostępna będzie funkcja transferu kryptowaluty z jednej giełdy na drugą, łatwo bezpieczna i niedroga. Ponadto aktywa kryptowaluty są tworzone w celu poprawy życia zwykłych konsumentów, zapewnienia właścicielom firm przywilejów dzięki zastosowaniu prostego programu protokołu produktu i uproszczenia procesu płacenia za towary i usługi, crowdfunding / crowd Project Project Project oparty na publikacji zasobów cyfrowych, integracji ze wszystkimi procesami biznesowymi, zarządzanie funduszami i operacje finansowe. które zapewnią proste wykorzystanie kryptowaluty do zapłaty za towary i usługi za pośrednictwem programów crowdfunding / crowding, poczynią nowe kroki w rozwoju relacji rynkowych i zasobów cyfrowych.

Zasada działania

Deweloperzy Pprotocol mogą dziś zaoferować wiele przydatnych funkcji platformy, a na ich oficjalnej stronie https://pprotocol.org możesz ubiegać się o tokenizację. Rozważ funkcje, które są już dostępne według deweloperów:

  • TCR-curated rejestrów lub rejestrów zarejestrowanych tokenów. Są to zdecentralizowane listy z wewnętrznymi posiadaczami tokenów i rejestracją tokenów.
  • SMART ID – umożliwia użytkownikom rejestrowanie tożsamości, wysyłanie i żądanie poświadczeń, podpisywanie transakcji i bezpieczne zarządzanie kluczami dostępu.
  • SMART ESCROW – zdecentralizowana sieć usług, a także zapewnienie zgodności z prawem na podstawie aktualnych standardów regulacyjnych. rozwiązany W następnej tokenizacji usługa będzie miała zespół do selekcji i wyświetlania fałszywych projektów.
  • DECENTRALIZED MARKET to zdecentralizowany rynek, na którym użytkownicy mogą handlować wirtualnymi aktywami.

Usługi platformy:

  • Usługi oceny produktów: Administracje oceny do oceny i tokenowania zasobów, gromadzenia danych o pierwszej korzyści, danych naukowych i tokenów zasobów.
  • System DAsset: jest to rozproszona struktura, która sprawdza dane dotyczące zasobów fizycznych i dodatkowych, właściciele poziomu zaawansowanego są zastępowani. Ponadto istnieją powiązania z przedziałami i zasobami.
  • Zestaw DA: cyrkulujący skomputeryzowany przedział lub zestaw metadanych określający wszystko, co wytwarza.

Główne szczegóły sprzedaży żetonów

PPO = 0,5$

SoftCap: 5 000 000$

HardCap: 32 500 000$

ICO: 25.04 – 25.06

Zespół pracujący nad produktem

Plan rozwoju projektu

Podsumowując, sam zdecyduj, jaka PLATFORMA PROTOKOŁU PRODUKTOWEGO jest dla Ciebie, aby dokładniej zapoznać się z projektem, pozostawię użyteczne linki poniżej Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania podejmowane przez czytelników po przeczytaniu tego artykułu.

Dodatkowe informacje:

Website: https://pprotocol.io

Whitepaper: https://d3ri2ictv4c1x9.cloudfront.net/PP_WP_e.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5113105.0

Telegram: https://t.me/pprotocol

Twitter: https://twitter.com/Pprotocolglobal

Facebook: https://www.facebook.com/pprotocolio

Author:

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1957113
0

Publication author

offline 4 weeks

Fotolama

0
Comments: 0Publics: 64Registration: 23-08-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation