Redcab Yapay Zeka İle Güçlendirilmiş Ulaşım Sistemi

indir (19).png

Günlük hayatımızın önemli bir parçası olan ulaşım bir yerden başka bir yere daha kolay ulaşmamamızı sağlayan bir sistemdir. Metropollerde insan sayısının artması ile birlikte ulaşım ihtiyacı herkes için bir zaruret halinde gelmiştir. Yoğun iş çıkışı zamanlarında taksi soförleri müşterilerini kısa mesafe taşımak istememektedir. Ayrıca taksi soförleri yurtdışından gelen taksi müşterilerinden çok yüklü taksi ücretleri talep ederek müşterilerinin bilgisizliğini suistimal etmektedir.

RedCab ekibi mevcut ulaşım altyapısının sorunlarını analiz ederek bu verimsiz sistemi baştan sona değiştirebilecek bir ulaşım ekosistemi yaratmak üzere yola çıkmıştır . Redcap ,ulaşım sistemini merkezden uzaklaştırarak ulaşım sisteminde milyonlarca dolar tasarruf sağlayacak müşteri sadakatini sağlayarak ödüllendirecek Blockchain ağıyla güçlendirilmiş transparan ,sürdürülebilir bir taşıma platformudur .Redcap ekosisteminin sunduğu altyapı ile sürücüler daha fazla gelir elde ederken müşterilerde sadakatleri karşılığında ödüllendirilmektedir.

Redcap Sisteminin Devrimsel Özellikleri

Yaygın taksi ağı ile müşterilerin taksi bekleme süresi azaltılmaktadır. Bunun yanında Redcab yoğun zamanlardaki fiyat dalgalanmalarının önüne geçerek müşterilere her koşulda ekonomik ulaşım çözümü sunmaktadır

Kullanıcılar Redcab ekosistemindeki lüks , ekonomik ,turistik seyahat tercihlerinden kendisi için en uygun olanı seçerek istekleri ve bütçesi doğrultusunda seyahat edebilmektedir.

Restoran ve oteller için çözümler sunan Redcab taşıma filoları olmayan küçük işletmelere destek olarak onların daha hızlı ve daha tasarruflu şekilde müşterilerine hizmet vermelerine olanak sağlamaktadır.

Redcab ekositemine kayıt olan küçük işletme sahipleri , Redcab’in sağladığı coğrafik olarak konumlandırılmış reklam özelliğiyle hedeflediği müşterilerine reklam ve promosyon kampanyaları düzenleyerek daha kısa sürede yatırımlarının karşılığını alabilmektedirler.

Redcab, araç sahiplerinin araçlarının durumuna göre lüks ya da ekonomik seyahat seçenekleri sunarak her marka ve her kalitedeki araç sahiplerinin sisteme katılmasına olanak sağlamaktadır . Bunun yanında çalışan sürücüler de çalışma saatleri dışında Redcab müşterilerine hizmet vererek ek kazanç sağlama fırsatı bulmaktadır.

Turistler ve ülke dışından gelen ziyaretçiler için Redcab ekosisteminin sunduğu yapay zeka teknolojisiyle turistlerin çokça tercih ettiği seyahat rotaları belirlenerek kullanıcının şehri ya da ülkeyi daha kısa sürede ve daha ucuza gezmesine olanak tanır.

Redcab müşterilerine bütçeleri ve istekleri doğrultusunda ulaşım çözümleri sunmaktadır .

Ekonomik Ulaşım

Redcab şehiriçi kullanımlara uygun olarak daha az yakıt tüketen araçlar ile müşterilerine daha uygun fiyatlar ile seyahat etmelerine olanak tanımaktadır.

Lüks Ulaşım

Lüks ulaşım tercihiyle Redcab daha yüksek gelirli prestij sahibi iş adamları için yüksek kaliteli araçlar ile konforlu bir seyahat sunmaktadır .

Aile Tipi Ulaşım

Daha çok yaşlıların ve çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanmış olan bu ulaşım modeliyle ebebeynler çocuklarını bu sertifikalı araç sahiplerine güvenli bir şekilde teslim edebilmektedir.

Süper Araçlar

Yüksek gelir grubu için tasarlanmış bu ulaşım modeliyle kullanıcılar Ferrari ,Masserati gibi süper lüks otomobillerle ulaşımın keyfini çıkarabilmektedir.

Redcab Platformu

2017 yılında Hurghada’da test edilen Redcab modeli oldukça başarılı sonuçlar vermiştir. Ios ve Android cihazlar için uygun olarak tasarlanan Redcab platformu yakın zamanda 6 dil ile kullanıma açılacaktır. Küresel haritalar ile doğrudan bağlantı kurulabilen bu platform ile kullanıcıların tüm seyahat ihtiyaçları kolayca karşılanabilmektedir. Bunun yanında coğrafik rota özelliğiyle aileler çocuklarını ve yaşlıları araç sahiplerine emanet ederek telefonlarından rahatça çocukların veya yaşlıların seyahat rotalarını inceleyebilmektedir.

Ayrıca birden fazla kullanıcı ile birlikte seyahat etme sorunu olmayan kullanıcılar durak ve rotalarını platform üzerinde yayınlayarak daha ucuza seyahat etme imkanına sahip olmaktadır.

Cabbi Yol Yardımcısı

Nöral ağ teknolojisi geliştirilmiş Cabbi’nin kullandığı yapay zeka teknolojisi kullanıcıların davranışlarını analiz ederek kullanıcılara en uygun koşullarda seyahat etme olanağı sağlar .Bunun yanında bu yol yardımcısı kullanıcıların bir sonraki seyahat planları , fiyat uyarıları , gezi puanları ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunmaktadır.

Sonuç Olarak

Birçok ico projelerinin aksine karşımıza hazır bir platform ile çıkan Redcab ,yakın zamanda Autobay ile araç satın alma anlaşması imzalamıştır . Ayrıntılı bir iş planı ile yola çıkan Redcab Ico Bench(4,5/5), Track Ico (5/5) , Ico Marks (9/10) gibi bağımsız ico derecelendirme sitelerinden oldukça yüksek puanlar almış başarılı bir projedir .Kripto dünyasının bu kötü günlerinde dahi soft cap rakamlarını kolayca geçen bu projenin Redc tokenlerinin %60 ‘lık kısmı satılmıştır. 15 Ağustosa kadar satışları devam eden bu projenin detaylarına aşağıdaki sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilir , Redc tokenlerinizi satın alabilirsiniz.

Sosyal Medya ve Satış

Şirket Websitesi: https://redcab.co

ICO Websitesi: https://redcab.io

Twitter: https://twitter.com/RedCab_LLC

Facebook: https://facebook.com/redcabeg

Medium: https://medium.com/redcab

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/redcab

Instagram: https://www.instagram.com/redcab.co/

VK: https://vk.com/redcab_llc

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChSUOalHabZIWL4Ewq6b0RA

Teknik İnceleme : https://www.redcab.io/downloads/Whitepaper_EN_v1.0.pdf

Telegram: @RedCab_LLC

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2150357
0

Publication author

offline 3 months

Jakir22

0
Comments: 0Publics: 74Registration: 23-08-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation