REMYT 

Remyt, kullanıcıların sınırları boyunca para göndermelerini sağlayan bir cüzdanı olan bir ekosistem sağlayan merkezi olmayan bir eşler arası uygulama platformudur. Remyt, bir yabancı işçinin kendi ülkesindeki bir bireye para transferini basit ve hızlı bir şekilde yapacaktır.

Günümüzde havale piyasası 500 milyar doları aşmaktadır, ancak yine de birçok kişi için para göndermeyi ve almayı zorlaştıran tehditler, yüksek ücretler, yetersiz saydamlık, ödeme süresindeki artış ile karşı karşıyadır.

Bankalar, dünyadaki büyük dövizlerden sorumludur, ancak banka dışı sektörde üç baskın operatör vardır: Para Gram, RIA ve Western Union. 200 ülkede yaklaşık 1.1 milyon perakende satış noktası işletiyorlar. Bununla birlikte sektörde başka oyuncular da var: Currencyfair, Xe, dünya havası, transfer vb. Remyt, havale teknolojisini kullanarak en ucuz ücretleri, şeffaflığı ve anlık erişimi sunarak havale süreçlerini merkezden uzaklaştırmayı hedefliyor.

REMYT TOKEN İLE NE YAPABİLİRİM?

-Dünya çapında herhangi bir kişiye / kuruluşa para gönder (* Şartlar ve Koşullar geçerlidir)
-Remyt Ortaklık Programımızdaki güvenlik teminatı – RPP (* Şartlar ve Koşullar geçerlidir)
-Kripto Yatırımı Programımıza (CIP)% 0.01 ile% 2.25 arasında, en az% 20’ye kadar, en fazla% 40’ı aylık olarak tam olarak kazanılıncaya kadar yatırım yapın (* Şartlar ve Koşullar geçerlidir)
-Kripto Exchange Platformunda Ticaret

Her Remyt Jetonu, birden fazla güvenli depolama tesislerinde tutulan bir başlangıç için 0.01g fiziksel Gold tarafından desteklenmektedir. Her mali çeyrek sonunda, altın rezervimizi arttırmak için daha fazla altın almak amacıyla toplam karların% 20’si (iç kur ücreti, havale masrafları, CIP idari ücretleri) kullanılacaktır. Her yarım yılda altın rezerv, raporları token sahiplerine sunulacak olan üçüncü taraf denetimler tarafından denetlenecektir.
ICO, 23 Nisan 2018’de başlayacak ve 6 Temmuz 2018’de sona erecekken, Remyt Pre-ICO, 1 Nisan 2018’de olacak. ICO döneminde 5.000.000 Remyt Token, her biri 1 milyonluk 5 turda satılacak. Her tur ilk gelene ilk hizmet esasına göre 7 gün sürecektir. ICO fiyatı her turda 0,1 dolar artacak

İç değişim hazır olana kadar Remyt Tokens’in satışını akran olmayacak. (Remyt Tokens’i sosyal medya aracılığıyla satmayı teklif edenlere dikkat edin)

Ön-ICO Fiyatı – jeton başına $ 0.50 (ilk gelene hizmet esasına göre sadece bir günde sadece 100.000 Remyt Jetonu satılacak)

Web sitesi: https://remyt.org/
Teknik İnceleme: https://remyt.org/whitepaper.pdf
ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3179339/
Telegram: https://t.me/remytproject
Facebook: https://web.facebook.com/Remyt-178322529437719
Twitter: https://twitter.com/remytproject

Author: johnthedon
BitcoinTalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1860087

0

Publication author

offline 3 days

johnthedon

5
Comments: 0Publics: 728Registration: 21-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation