RepuX

RepuX – це платформа з багаторівневою структурою, яка, як очікується, збереже різні типи даних без змін і може бути передана, а також може бути обміняна з різними компаніями і користувачами, які є індивідуальними. шляхом об’єднання деяких децентралізованих технологій, таких як IPFS, SIA і Ethreal / EOS, в той же час очікується, що він буде розроблений для більш настроюється рівня блоків для наскрізних наскрізних функцій і створення цінності і прямої передачі даних між однорангових вузлами з використанням протоколу. RepuX дозволяє спільно використовувати дані, створені для індивідуальних, корпоративних і комбінованих користувачів. які раніше не існували на цьому ринку. це може статися швидко, тому що через токен RepuX дозволить створити більше значення для творця даних. відноситься до особистості і таким чином. потреба в посередниках в процесі обміну даними може бути усунена. тому процес обміну даними більш ефективний, ніж справжній.
RepuX – це ринок, розроблений таким чином, що дозволяє малим і середнім підприємствам продавати свої анонімні дані розробникам.
Ось процес від самого RepuX
Бізнесмен робить анонімні продажу своїх даних для отримання токена Repux
Потім розробник купує дані для навчання навчальної машині alogryma
Потім розробник продає інтелектуальне додаток анонімної обробки даних компанії для кращої продуктивності компанії.
З баченням створення протоколу, який може полегшити монетизацію даних за допомогою ефективної передачі колекторам. розробників і кінцевих користувачів. а також дозволяє оцінювати надійність і репутацію даних в часі через протокол RepuX. Збирачі даних можуть передавати дані користувачеві даних або розробнику додатки в обмін на токен RepuX. також розробник програми. отримає токен RepuX з програми, яка успішно розроблено і успішно продано потребує компанії. з цією платформою, як очікується, надасть додаткову цінність самих даних.
Сайт:https://repux.io/
Whitepaper:https://repux.io/white-paper.html
Автор:https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1559805;sa=summary

0

Publication author

offline 1 year

Бесстат Бест

0
Comments: 1Publics: 4Registration: 21-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation