Retail.Global

Що таке Retail.Global?

Це екосистема електронної комерції, яка забезпечує реалізацію світових продажів для роздрібних торговців. Вона також має  команду з 10-річним досвідом роботи з електронною комерцією

Retail.Global об’єднує всіх місцевих та міжнародних експертів, компаній та служб електронної комерції для збільшення глобальних продажів для роздрібних продавців та виробників через власний інтернет-магазин. Електронна торгівля – це великий ринок, який змінює роздрібну торгівлю у всіх країнах. Retail.Global – це повне рішення для білих знаків, що забезпечує глобальні продажі для роздрібних продавців та виробників. Це еко-комерційна екосистема, що забезпечує глобальний обсяг продажів для роздрібних торговців. Вона також має 10-річну команду з досвіду роботи з електронною торгівлею. Вони мають намір прийти до цих функцій платформи.
Як це працює?
Компанії подають запит, після цього виберіть команду менеджерів з сервісу Marketplace. Розробити інтернет-магазин з найкращими функціями з’єднання з місцевими та глобальними ринками (Ebay, TMall, Amazon). Створення інтелектуальних контрактів з постачальниками активізуйте програму винагороди лояльності Token.
Місія
Їхня місія полягає в тому, щоб заохотити інновації до роздрібної торгівлі та створювати чудові враження від покупки покупців: нові технології, які використовують блокчейн з глобальним підходом, роблять це можливим.
Бачення
Вони передбачають, що 5 великих можливостей роздрібної торгівлі можуть змінити глобальні покупки та бізнес у наступні 5-10 років: продажі через Інтернет, транскордонні перетворення, токенізація лояльності, впровадження нових технологій та здатності до блокчейну.
Ринкові проблеми
Бракує навичок та досвіду для збільшення продажів у мережі. Велика кількість програмних продуктів, а не зростання доходів бізнесу в цілому охоплює всі важливі канали комунікації з клієнтами. Логістика електронної комерції відрізняється від автономної роздрібної торгівлі. Країни мають відмінності, такі як складність операцій, інновації в роздрібній торгівлі є повільними.

Опис модулів

Інтернет-магазин (Інтернет-магазин брендів / додатки та боти / інтеграція каналів продуктів та замовлень на ринки / інтеграційна система / інтерфейс для декількох мов)

Ланцюжок постачання (підключіть запас ваших складів або магазинів / Використовуйте dropshipping та розповсюдження складів / Створення нових продуктів / Система управління замовленнями / Ви можете бачити та управляти вашим запасом / ланцюжком постачання на основі smartcontracts)

Omnichannel Business (показує, де його купувати зараз в магазинах / онлайн бронювання в магазині / 3 години доставки з магазину / мобільний додаток)

Програма винагороди за лояльність (Зробити спеціальну програму партнерів для переходу / Використовувати мережу Партнерів API / Партнерів для обміну потенційними клієнтами / Засоби збереження).

Глобальна комерція (місцевий маркетинг / доставка / оплата)

Аналітика та керування (Контролює постачальників послуг / Дорожня карта та фінансове моделювання / Панель інструментів із звітами / Експорт та імпорт даних)

Переваги для постачальників товарів, послуг та провайдерів послуг

1. Можливість отримувати клієнтів з усього світу та зробити свій продукт глобальним

2. Зниження ресурсів, витрачених на обслуговування клієнтів через єдину інтеграцію з платформою

3. Унікальний досвід роботи з клієнтами з усього світу

 

Команда

Жданкин Павло – генеральний директор та засновник

Сацункевич Артур – директор з розвитку партнерства та бізнесу

Євген Сорокін – COO

Гагієв Аркадій – директор з маркетингу

 

Матриця Токену

Токен – RGT

Ціна Pre-ICO – 1 RGT = 1 USD

Ціна – 1 RGT = 1 USD

Бонус – доступний

Приймаю – BTC, ETH, LTC, Fiat

Мінімальна інвестиція – 15 USD

Soft cap — 2,000,000 USD

Hard cap — 20,000,000 USD

 

Висновок

Рішення Retail.Global Solution Unite на одній платформі. Додайте аналітики та майбутнє моделювання. Об’єднайте постачальників послуг та керування. Розширюйте екосистему на глобальних ринках. Додайте переваги блоку: використовуйте інтелектуальні контракти, використання криптографічних і токселів у ланцюжку постачання, платіжну програму та програму винагород.

Забезпечуючи повне вирішення інтернет-рітейлерів, вони швидко розвиваються на ринку роздрібної торгівлі через своїх експертних постачальників послуг для користувачів та майбутню модель для залучення користувачів у глобальному масштабі до інтегрованої схеми розповсюдження криптої мережі, що базується на блок-схемі.

 

Website — https://retail.global/

 

Whitepaper — https://files.retail.global/RetailGlobal-Whitepaper.pdf

 

By Arsenyo

 

0

Publication author

offline 2 months

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation