Розвиток платформи Photochain – це амбіційний та органічно зростаючий проце

Існуючі платформи для фондових фотографій – єдиний спосіб забезпечення безпеки транзакцій – це центральний контроль. У порівнянні з цим ми створюємо платформу, яка працює автономно, надійно та ефективно на основі заздалегідь визначених правил. на які художники мають можливість продавати свою роботу широкій аудиторії за ціною, яку вони встановлюють, і де продавці також повністю  несуть відповідальність за продані ними роботи. Команда Photochain не несе відповідальності за неправомірну поведінку продавців. Це означає, що художник несе відповідальність за законність робіт, які він продає, і несе повну відповідальність за будь-яку незаконну діяльність. Однак Photochain буде підтримувати захист авторських правкористувача,запобігаючи несанкціонованому продажу фотографії.

Місія фоточани

Photochain дає чіткі переваги у порівнянні зі звичайними запасами фото для обох видів користувачів: вкладників і клієнтів. Автори сайту Photochain отримують виняткову мінімальну ціну – лише 5% від ціни продажу. Ця можливість зберігати 95% кінцевої ціни на продаж дозволяє учасникам запропонувати свою роботу дешевше, а отже ринок стане більш доступним для споживачів. Цей тип чесного ринку не тільки вигідний користувачам, але й має сприяти фотографічній індустрії в цілому, оскільки можливість збільшення доходу стимулює учасників до кращого виконання.

Ці глибокі зміни на ринку стають можливими лише завдяки використанню технології блокчейнів, інтелектуальних контрактів, машинного навчання та власної користувацької спільноти Photochain. Більшість процесів стають автоматизованими та децентралізованими, значно зменшуючи витрати на управління платформою. Це неминуче, що все більше учасників та споживачів фотографії вважають за краще скористатися Photochain.

Наша кінцева мета цього проекту полягає в трьох важливих галузях:

  • Ринки P2P – для нас важливо, що тільки самі художники можуть визначати ціну своєї роботи, і їм дається можливість запропонувати свою роботу багатьом потенційним покупцям. Наша платформа забезпечує цю можливість, яка реалізується шляхом використання технології Blockchain.
  • Криптова економіка – платформа Photochain звертається до широкої аудиторії, яка все ще не вдалася до технологій блокчін та криптовалюти. Приклад використання “Photochain” може привернути цю аудиторію. Простий у використанні графічний інтерфейс та торговий процес в крипто став основним.
  • По мірі того, як процес прогресує, все більше і більше художників зможуть посилити свої авторські права за допомогою платформи Photoch. Це буде видно всім користувачам у будь-який час. Це означає, що художник може відчувати почуття образу. Бази даних з усіма відчутними посиланнями були побудовані децентралізовано.

Цей проект пропонує чітку перевагу, коли ентузіасти цифрового мистецтва можуть легко здійснювати транзакцію з їх цифровими артистами. А що для самих цифрових художників, то їм не треба хвилюватися – це прозорість їхніх справ, Photochain – це просто 5% доходів від продажу своєї роботи. Ці цінності виділяються як стимули для працівників та керування фоточанами.

Photochain розробляє мережевий блочний блок DAch Ethereum. Крім того, Photochain також використовує комп’ютерне бачення (машинного навчання), щоб відповідати вимогам конкретної технології архівної фотографії.

Photochain DApp – це платформа, на якій художники мають можливість продавати свої роботи широкій аудиторії за цінами, які вони стягують, і продавець несе виключну відповідальність за мистецтво, яке вони продають.

Команда Photochain не несе відповідальності за неправомірну поведінку продавця. Це означає, що виконавці несуть відповідальність за законність роботи, яку він продає, і несуть повну відповідальність за незаконну діяльність. Команда Photochain намагається захистити своїх користувачів від порушень правил роботи.
Ми успішно завершили наш приватний передпродаж, і наші основні продажі почнуться 25 березня 2018 року.

Детальна інформація про Token:

Ім’я: Token PHOTON (PHT)

Стандартний: тип токену утиліти Ethereum ERC20.

Максимальна пропозиція: 230 000 000

Базовий вступ: Tokenisasi цифрові візуальні твори

| Деталь розподілу токенів |

 

b.png

Дорожня карта Photochain

z.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація для посилання:

WhitePaper: https://tinyurl.com/ycbhr9lm
Веб-сайт: https://photochain.io/
Twitter: https://twitter.com/photochain_io
Instagram: https://www.instagram.com/photochain.io/
Facebook: https://www.facebook.com/Photochain-141364963181927

Мій профіль: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1582705

0

Publication author

offline 1 year

La_Navidad

0
Comments: 0Publics: 22Registration: 26-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation