Що таке Mycro?

Mycro може створити міжконтинентальну та децентральну спільноту однолітків стосовно базової кар’єри. Сім’ї по всьому світу повинні вибирати собі речі, які здійснюють деякі люди, коли завжди разом із тим, кому люди займаються, разом із тим, наскільки, ймовірно, вартує часовий період.

Деякі з наших подорожей — це завжди доставити абсолютно кожному можливість отримати доступ до цього конкретного шансу, незалежно від того, чи були вони з доброго села під час В’єтнаму, конкретних кордонів для Берліна чи, можливо, через місто Манхеттен

Приклад: чи бажаєте ви містити приємний і чистий кондо на сьогоднішній день, ви не можете знайти період, щоб здійснити певні дії?

Стаття обов’язок передбачає безпосередньо про всі наші прекрасні призначені екземпляри Mycro, не кажучи вже про всіх, кого вам потрібно, має бути швидко асоційований з членом житлового району, який лише допоможе вам отримати доступ!

Ви хочете отримати швидкий і простий дохід? Вивчіть будь-яку програму Mycro і знайдіть завдання, яке вам правильно підходить. Надішліть заявку в ці дні та виконайте завдання. Без зусиль, коли факт, що.

Люди розкривають можливості для сусідніх організацій, просто застосувавши весь наш процес, щоб торкнутися базових осіб. Mycro сподівається створити систему, яка просунеться до вершини світової галузі, щоб отримати роботу в режимі реального часу через сприйнятливу та додатково безпроблемну процедуру.

Додаток Mycro

Фактична програма Mycro буде доступна для Android плюс iOS. Mycro стане гарною системою лише для додатків — робочі місця можуть бути рекламовані, а також виглядати в основному в результаті фактичного застосування.

Фактичне додаток буде чудово виготовленим, а також простим у використанні. Він зосередиться на найважливіших матеріалах, а також буде готовий до використання у будь-який час та будь-де.

Панель приладів

Через демонстрацію кабіни, майже кожен власник запиту, безумовно, може спеціально розкрити її звільнені завдання, усі умови, отримані або, можливо, надіслані функції, а також загальну суму кредитного рахунку у своєму бюджеті.

Проведення роботи

»Картинки

“ Описання роботи

»Місце та час роботи

»Винагорода, погодинна або фіксована ставка

»Налаштування щодо роботи, яка шукає роботу

Пошук роботи

-Формула рівня всіх проектів забезпечує повагу, яка дозволить вам забезпечити сумісність діяльності, а також роботу, а також дійсно важкі моменти (відстань, тощо).

-Простоту можна порівняти з покупкою вікон; робочі місця можна швидко перемістити.

-Працівники працюють з більшою частиною введення імені, щоб використовувати для них завдання.

Профіль репутації

Працівники можуть подати заявку на заняття завдяки своєму профілю записів (RP). RP є такою формою, з якою стикається професіонал, що займається кар’єрою, після опрацювання програми, а також містить приклади нижче:

“ Зображення профілю

»Ім’я

»Вік

“ Місце резиденції

»Перевірено так / ні

»Застрахований так / ні

»Статус активності

»Рейтинг зірок / текст

»Прийняті платіжні засоби: криптовалюта, готівка, PayPal тощо.

»Колекція зображень із робочих місць (стиль Instagram)

Методи оплати

Люди можуть відчути переваги виплат з криптовалютами, проте вони також можуть спробувати непогашені способи погашення. Mycro працює для кожної сфери.

Джерело інформації від:

  1. Website : https://www.mycrojobs.io/
  2. Whitepaper : https://www.mycrojobs.io/download/Mycro-Whitepaper-EN.pdf

Інформація про соціальні медіа:

  1. Facebook : https://www.facebook.com/mycro.jobs/
  2. Telegram : https://t.me/mycrojobs
  3. Instagram : https://www.instagram.com/mycrojobs/

Aвтор: DimaKonon

Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2627571

0

Publication author

offline 2 days

Dmitro Kononchuk

0
Comments: 0Publics: 53Registration: 20-06-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation