Shopin

Децентралізований Amazon: Майбутнє роздрібної торгівлі стає реальністю

 

Коли ми входимо в час, коли багато галузей промисловості, зокрема роздрібна торгівля, перебувають під величезним тиском, щоб адаптуватись до переміщених потреб та сподівань споживачів, – і вони борються зі згубною конкурентною присутністю електронної комерції, таких як Amazon, – компанії такі як Shopin, з’явилися з новим бачення того, як відновити сучасний онлайн і офлайновий досвід покупки.

Поєднуючи потужність штучного інтелекту та технології блокчейнів, Shopin об’єднує роздрібних торговців та їх клієнтів за допомогою персоналізованих рекомендацій щодо продуктів на своїх сайтах, додатках та в магазинах для безпрецедентного та повного розуміння покупця.

Shopin призначений для захисту прав користувачів даних, надавши роздрібним торговцям і брендам широкі можливості для широкого заохочення споживачів та надаючи більш цінні пропозиції та винагороду покупцям, залишаючись при цьому сумісними з GDPR, Shopin децентралізує дані покупців для створення роздрібної економіки, яка стимулює як покупців, так і продавців щоб працювати разом для кращого та найбільш корисного роздрібного досвіду.

 

Нелегкий час для роздрібної торгівлі

 

Багато роздрібних торговців швидко закриваються за різними причинами, і, хоча деякі з цих факторів пов’язані з іншими зовнішніми силами, тенденціями в галузі нерухомості, зміною споживчих переваг тощо, вони всі мають тенденцію поділяти одну основну основу: низькі конверсії, як результатом боротьби з розумінням і взаємодією зі своїми клієнтами.

У сьогоднішній роздрібній екосистемі:

    Дані роздрібного торговця існують у фрагментарних застарілих системах


Лише 7% роздрібних торговців можуть розпізнати своїх покупців по каналах


3 з 100 покупців в Інтернеті дійсно купують


1 з 10 покупців у магазині насправді здійснюють покупку


Середня ставка відшкодування становить 40% (65% у сезон)


Розповсюджувачі відчувають часті та виснажливі хакі бази даних


Джефф Безос приїжджає, щоб пообідати всім!

 

Навіть найбагатші роздрібні торговці та модні бренди не мають можливості зрозуміти сукупність своїх клієнтів. Наприклад, якщо ви лояльні до певної марки та купували там взуття більше 20 років, то всі, що знають торговеця, знають, що вам подобаються коричневі чобітки. Вони мають нульові знання про те, що ще може представляти інтерес, оскільки вони не мають доступу до вашої історії покупки за межами їх обмеженої бази даних. Це скорочує обидва способи. Споживач може стати лояльним до роздрібного продавця, але лише для коричневих чобіт, тому роздрібний торговець не збільшує свою частку в шафі цього клієнта, оскільки вони не можуть ефективно рекомендувати найбільш персоналізовані продукти, які можуть зацікавити покупця. Звичайно, слід розуміти, що ці дані про покупку є найціннішою річчю, яку мають роздрібні торговці, і, хоча вони хочуть отримати доступ до даних один одного, вони не хочуть, щоб їхні власні дані були виявлені.

 

Заявка та Торговий гаманець

 

Завдяки застосуванню, гаманці та унікальному підписуванню Shopin, можна буде розпізнавати покупців у роздрібній мережі через історію їх придбання. Це унікальний метод, щоб по-справжньому зрозуміти, хто ви, ідентифікуючи те, що ви цінуєте, та взяти цю інформацію на кожну веб-сторінку, яку ви відвідуєте, щоб гарантувати, що у вас є
найбільш персоналізований торговий досвід, можливо, спеціально розроблений для вас.
1. Шопін буде використовувати мобільну програму, яка буде зберігати та поширювати зашифровану особисту інформацію в розподіленій файловій системі.
2. Програма захищатиме всю інформацію за допомогою звичайних методів шифрування.
3. Заява Шопін також буде виконувати роль гаманця для впорядкування токенів Шопін, які використовуються як стимул у співпраці з торговцями.
4. Shopin користувачі зможуть увійти на веб-сторінки торговців, використовуючи свої дані доступу з Shopin (orAuth).

 

Чому блокчейн?

Shopin – це створення інформаційного ринку для бізнесу та взаємодії продавців та клієнтів. Технологія блокчейнів дозволяє Shopin по-справжньому децентралізувати право власності на інформацію споживача та створювати економіку навколо споживачів та продавців, що заохочує обидві сторони працювати разом для створення найкращого та найбільш збагачувального взаємодії для всіх. , Для досягнення цієї мети ми будемо використовувати систему зберігання інформації поза мережею, а також надійні канали між покупцем і продавцем, щоб записати їхні взаємодії та транзакції.

 

Shopin токен

Shopin буде використовувати цифровий токен для управління стимулами, що пропонуються продавцями. Цей токен стане невід’ємною частиною ринку, який буде створений для обміну та перевірки інформації в мережі Shopin. Покупці отримують винагороду кожного разу, коли продавці використовують свою інформацію для аналізу власних веб-сторінок.

Найважливішим питанням, пов’язаним із токеном, є те, як зрозуміти цикл усиновлення та як забезпечити наявність причини для його збереження та корисності. Так як ми знаходимося на стадії становлення цього ринку, і ми знаємо, що продавці будуть дещо неохоче перед входом токенов економіки, ми реалізуємо декілька нових стратегій, спрямовані на підвищення вартості маркерів Shopin:

1. Продавці платять, щоб отримувати рекомендації щодо продукції у своїх контрактах на піаніно SaaS (протягом 18 місяців), виходячи з відсотку підйому продажів.
2. Щоб рекламувати в профілі споживача та брати участь у інших програмах, продавець повинен буде оплатити токени, які споживачі можуть обмінюватися при здійсненні своїх покупок.
3. Для того, щоб сприяти прийняттю жетона на ранніх стадіях, Shopin обміну між 30% і 50% від вартості контракту продавця для лексем, які будуть ринком і розподіл пулу стимулів для дилерів (50% кожен скажімо, половина токенів буде вилучена з ринку, а друга половина – з пулу розподілу стимулів для торговців).

 

Команда

Website: https://tokensale.shopin.com

Whitepaper: https://shopin.docsend.com/view/b6iuqiu

Twitter: https://twitter.com/shopinapp

Facebook: https://www.facebook.com/shopineverywhere

Telegram: https://t.me/shopineverywhere

Bounty: https://bountyhive.io/join/Shopin

 

 

Bountyhive username: Arsenyo

0

Publication author

offline 2 months

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation