SIDERA : GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİLER

0_1DEoFAUYd-1hklvP.png

Merhaba arkadaşlar, bugün siz değerli takipçilerime teknolojisinin son noktasında olan bir proje olan Sidera hakkında bilgiler vereceğim.

Teknolojik gelişmeler son sürat devam etmekte ve bu gelişmeler öyle bir noktaya gelmiş durumda ki çok değil bir çoğumuz 10 yıl önce bugünleri hayal etmiş olsak bu kadarına hayal gücümüz bile elvermezdi.

Özellikle internetin hayatımızın merkezine yerleşmiş olması biz insanları her konuda değiştirdi. Artık gencinden yaşlısına internetsiz bir hayat kabul edemez duruma geldik, çünkü her geçen gün artan insan nüfusu artık işlerimizi halletmemizi gitgide zorlaştırırken internet teknolojisi evden çıkmadan bir çok işimizi halletmemize olanak sağlar oldu.

Teknolojik gelişmelerin son ürünü olan blok zincir ise halkaların eksik parçalarını tamamlama devam etmekte. Özellikle finans dünyasına sunduğu alternatif çözümleri ile ilgi odağı olan blok zincir teknolojisi bugün incelediğimiz Sidera projesine de alt yapı oluşturmuştur.

12.pngSidera projesi inşalara teknolojiyi giydirilebilir kılmaya hazırlanan son derece yenilikçi bir fikirdir. Artık bizler paralarımızı arka cebimizde ki cüzdanlarda veya çantalarımızda taşımaya gerek duymayacak ve bileğimize takacağımız akıllı bir saatte şifrelenmiş olarak son derece güvenli bir şekilde taşıyabileceğiz.

Blok zincir teknolojisinin bizlere sunduğu bir alternatif finans dünyası olan kripto paralar – ki geleceğin ödeme yöntemi olma konusunda hızlı ve emin adımlarla ilerliyorlar – artık bileğinizde soğuk bir cüzdanda taşınacak ve bu bileğinizde ki akıllı cihazla dilediğiniz zaman kolaylıkla ödeme yapabilecek ve alabileceksiniz.

13.png

Bitsmart adı verilen cihazların faydaları bunlarla da sınırlı kalmayacak ve bileğinizde ki aygıttan piyasadaki fiyat uyarılarını alabilecek otomatik adres tespiti yapılabilecek, qr barkodlar taranabilecek, mobil bildirimler alınabilecektir.
Bitsmart ile alış verişlerinizde temassız ödeme yapabileceksiniz. Belirli mesafelerden Wi-fi veya Bluetooth teknolojilerini kullanarak karşı cihazla etkileşime geçebilen Bitsmartlar karşılıklı cihazların birbirine yaklaştırılması ile işlemlerin yapılmasına olanak sağlayacaktır.

Bitsmart cihazlar güvenlik önlemi olarak hayalet moduna alınarak çevredeki akıllı cihazlar tarafından algılanması engellenebilir olacaktır. Ekranı dilerseniz normal bir saate çevrilerek sadece bir dijital saatmiş izlenimi verilebilecektir. AES-2048 şifreleme sistemi ile korunacak 12 kelimeden oluşan kişiye özel şifreniz ise son derece güvenli saklanacaktır. Bu sayede Bitsmart cihazının her hangi birinin eline geçse dahi yatırımlarınız güvende olacaktır.

14.png

eQUOS sembolü uygun görülen Sidera platformu kripto parası Ethereum platformu altyapısı ile ERC20 standartlarında geliştirilmiştir. Toplam eQUOS miktarı 51 milyon adettir. Ico sürecinde minimum yatırım alma hedefi (soft cap) 1,5 milyon dolar, maksimum yatırım alma (hard cap) hedefi ise 15 milyon dolar olarak belirlenmiştir. Ico sürecinde 1 USD = 0,5 eQUOS olacak şekilde fiyat belirlenmiştir.

Proje kurucuları Camillo Piscitelli ve Vincenzo Niglio olup prıjenin CEO koltuğunda ise Marco Doni bulunmaktadır.

15.png

Teknolojiyi giyilebilir kılacak ve rakiplerinden farkı blok zincir üzerine inşa edilmesi olan bu akıllı teknoloji projesi hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabileceğinizi belirterek makaleme burada son veriyor ve hepinize bol kazançlar diliyorum.

SIDERA SOSYAL MEDYA

*Websitesi: https://sidera.io/
*Telegram: https://t.me/sideraofficial
*Whitepaper: https://sidera.io/docs/v1.0/Sidera_Whitepaper.pdf
*Twitter: https://twitter.com/siderabc
*Facebook: https://www.facebook.com/siderablockchain/
*Reddit: https://www.reddit.com/user/SideraBlockchain
*Medium: https://medium.com/@siderablockchain
*Linkedin: https://www.linkedin.com/company/sidera-blockchain-technologies
*Btt Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4756894.msg42969261#msg42969261

0

Publication author

offline 5 months

123456wer

0
Comments: 0Publics: 37Registration: 26-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation