SKYFchain Blockzincirli Drone Taşımacılığı

SKYFchain Blockchain teknolojisine ait insansız taşıma araçlarını sunmaktadır. Hava taşımacılığı alanında çeşitli ürünlerin müşterilere ulaştırılması ve bu ağ sisteminin güvenliğini ise 100 yılın teknolojisi olarak gösterilen Blockchain ile sağlamasıdır. Kara dağıtım araçları ile çeşitli şirketlerin gün içi ulaştırması gereken ürünlerini, üst düzey ağ güvenlik standartları ile garanti altına alarak kargo robotları ile istenilen zaman ve tarihte ulaştırılması görevini üstleniyor. Kargo robotlarının imalatından tutunda bakım, sigorta altına alınması ve finansmanı açısından güvenlik üst düzeye çıkarılmış durumdadır.

SKYFchain yalnızca kısa mesafeli ulaşım için değil uzun mesafeli ürün ulaştırılması alanında sizlere birinci sınıf hizmet sunmaktadır.

Token Satışı

1 Mart – 31 mart arasında PRE-ICO yani ICO öncesi satış yapılacaktır.

1 Mayıs – 15 Haziran arasında ise ICO başlayacak yani ana satış tarihleridir.

1 SKYFT = 0,065 USD olup. PRE-ICO aşamasında %40 bonus ile satın alabilirsiniz ve bu oran %30 ve devamındaki tarihlerde daha düşük bonus oranları ile sunulacaktır. %40’ı anlatacak olursak örneğin 1 etherum ile normalde alabileceğinizden %40 daha fazla SKYFT tokenlerinden alınmasıdır. SKYFT token ethereum tabanlı tokendir.

PRE-ICO satılacak token sayısı 1200000000

ICO’da satılacak token sayısı 528000000

İnsansız hava araçları yani drone ile taşımacılık alanında tüm verilerin korunması, saklanması, iletilmesi, işlemlerin internetten anlık takibi ve daha nice özellikle SKYFchain ile sizlere sağlanır. Taşıma alanında kullanılan cihazların tüm özellikleri ve geçmişteki bakım işlemleri, dronları yönetecek olan operatörün lisansı, pilot deneyimi, rotaları, görev süresi, planları, nerede oldukları gibi temel bilgilerin haricinde daha fazla detay sizlere sunuluyor.

Her uçuş işleminden önce %100 güvenlik önceliğimizdir. Çalışma şartlarının doğrulanması, rotanın ne aşamada olduğu ve gidilecek haritadaki güzergah gibi tüm bilgileri işlemlerin başlamadan önce ve başladıktan sonra anlık takibini yapabiliyorsunuz.

SKYFchain yalnızca hava taşımacılığını alanında değil finansal araç olarak da kullanılmaktadır. Çünkü SKYFchain bir kripto para olup çeşitli borsalarda, finans kurumlarında al-sat işlemlerinin yapılması ve diğer coin, tokenlerin alınması veya paraya çevrilmesi gibi amaçlara da hizmet etmektedir. Kargo robot teknolojisi ile finansman kaynaklı, sigorta veya tüm yatırım varlıklarının dolaylı değil doğrudan kontrol edilmesi işlemleri de sunulmaktadır.

TEAM – Takım

Taşımacılıkta görevli personel, yakıt, ulaşım, çeşitli sigortalar, emek ve kaybedilen zaman gibi tüm sorunları İnsansız lojistik drone robotlar ile 2020 yılına kadar işlevsel olarak sunulması ve %50’ye kadar tasarruf sağlanması SKYFchain tarafından uygulanacak planlar arasındadır. Robot cihazların devamlı iletişim halinde olması, özerk kargo araçları ile ulaşımın kaliteli hale dönüşmesi ve takibi dahil standartlar üst düzey teknoloji ile olabilir ve bunu da blockchain teknolojisi ile firma bizlere sağlamaktadır.

Drone özellikleri

350-400 kg ağırlığında yükü taşıyabilecek kapasite olup 8 saat havada kalabilen gelişmiş insansız robot cihazları kullanılacaktır. Bu alanda en gelişmiş drone cihazları olup emsallari 20-30 kg ve 1-2 saat gibi uçuş sürelerine sahiptir. Uçuş sırasında GPS koordinatları, hava şartları, rota gibi tüm bilgiler müşterileri, firma sahibine anlık olarak iletiliyor. Firma tarafından satılacak ilk 1000 drone cihazından elde edilecek gelirin %20’si yani nakit olarak 50-70 milyon dolarlık meblağ ise SKYFchain işletmesinin finansmanı açısından kullanılacaktır. ABD SEC firması ile firma arasında ağ güvenliği ve yasal prosedürler tam uyumlu olup, ABD’li pek çok yatırımcıya sahiptir.

ROAD MAP – YOL HARİTASI

Firma dün kurulan bir işletme değildir. 2014-2017 yılları arasında kargo uçaklarının tasarımları, imalatı, üretimi gibi pek çok aşamada tam 5 milyon dolar kazandı. Test ve özerk uçuşları en son 2017’nin son çeyreğinde gerçekleştirdi.

Geleceğe yönelik yol haritasında ise 2018-2019 için block zincir teknolojisinin geliştirilmesinin, uluslararası alanda ülkelerin arasında drone taşımacılığı alanında yasal tüm prosedürlerin tamamlanması var. Asya, CIS ve Afrika olmak üzere ortak ağ sistemlerin oluşturulacak. Bu yıllarda drone satışları ve taşımacılığı alanında işlevsel çözümler sunulacak.

2020-2022 senelerinde drone satışlarında büyüme hedeflenmekte. Zincir block teknolojisine üçüncü partilere ilişkin drone verilerinin yüklenmesi, verilerin sisteme aktif edilmesi, lobi, yeni düzenleme faaliyetleri ve daha geniş pazarlara açılması.

2023-2025 arasında deniz üzerinden kargo robotlarının sisteme eklenerek takibi, yönlendirilmesi, insanlı yolcu uçakları gibi planlar mevcuttur.

Pazar ekonomisi

Büyük yük taşımacılığı yapabilecek kargo cihazlarının günümüzdeki Pazar büyüklüğü 127 milyar dolara ulaşmıştır.

Drone cihazların uçuş saati ile saatlik gideri 150 dolar olup diğer dronelar ile kıyaslandığında 10 kat daha ucuzdur.

SKYF drone 250 bin dolar karşılığında satın alınabilmektedir. Aynı yükü taşıyabilecek olan uçak ve teçhizatı son derece pahalıdır. Bu rakam ortalama 300 bin dolardır. SKYF drone her anlamda devrim niteliğinde sistemleri bizlere sunuyor.

SKYFchain müşterileri arasında Russian Post, Pony Express ve daha bir sürü firma yer alıyor.

Şirketin genişleme pazarı arasında Asya, Afrika ve Avrupa piyasası yer alıyor.

INFO – BİLGİ;

Websitehttps://www.skyfchain.io/

Whitepaperhttps://fpivc.box.com/v/SKYFchainWhitePaper

Telegramhttps://t.me/SKYFchain_chat

Mediumhttps://medium.com/@SKYFchain

Githubhttps://github.com/SKYFchainofficial

Reddithttps://www.reddit.com/user/SKYFchain

Facebookhttps://www.facebook.com/SKYFchain-2030350540582744/

Twitterhttps://twitter.com/SKYFchain

E-mail: info@skyfchain.com

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1564092

0

Publication author

offline 1 year

lollypia101

0
Comments: 0Publics: 97Registration: 13-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation