Sleekplay

Останнім часом зростає стурбованість в зв’язку з тим, що наші персональні дані піддаються впливу, коли ми використовуємо цифровий контент. Незважаючи на те, що вживаються заходи для запевнення користувачів у конфіденційності та відновленні, основна проблема не розглядається. Реклама – це життєва кров монетизації в рамках цифрової екосистеми, і для забезпечення її ефективності слід відслідковувати та агресивно вивчати користувачів, щоб вони були точно націлені на рекламу.

Рішення конфіденційності щодо конфіденційності не вирішено, якщо об’яви залишаються на межі монетизації контенту. “Гарріс Опрос” провела дослідження від імені літію і виявила, що 74 відсотки 16-39-річних категорично заперечують, що бренди виділяються в каналах соціальних мереж. З них 56 відсотків скоротили роботу або припинили користуватись сайтами соціальних мереж через рекламу в новинах.

 

SleekPlay приймає підхід, орієнтований на користувачів, до монетизації контенту, вирішуючи поточні проблеми в галузі, такі як конфіденційність та якість. Платформа йде на крок далі, щоб нагороджувати користувачів за їх участь у мережі як стимул для постійного залучення. Розробники / розробники вмісту мають новий та перспективний спосіб монетизації вмісту без наявних недоліків існуючих традиційних моделей та платформ.

В своїй роботі вони пропонують нам використовувати традиційні моделі монетизації, які в більшою мірою базуються на безкоштовних рівнях або платних підписах. На жаль, дані моделі вже відходять в минуле, якщо раніше вони були відповідними та дієвими, то зараз вони ведуть до недобросовісного досвіду. Тому компанії, що використовують ці моделі, не мають колосальних збитків. Что уж там говорить, за проведеним дослідженням, в середньому сервіси потокового відтворення мають втрати на 1,5 млрд. Доларів США щороку. По мимо цих творець контент ще не має можливості отримати гідну і справедливу винагороду за виконану роботу.

Sleekplay – представляє собою платформу, основану на блокчику, метою якої є монетизація контенту. Тож на основі вичислительной потужності мобільного пристрою розробники даного проекту зможуть заохочувати та винагородити користувачів токенами. Принцип платформи буде заключатися в наступних діях. Sleekplay буде сумировать то кількість часу, який витрачають звичайні користувачі на своєму пристрої, будь то просте перегляд відео, прослуховування музики або час витраченого на гра в додатку. Sleekplay на основі отриманих даних буде обчислювати потужність пристрою, а також потужність блоків-розрахунків, щоб вивести монетизацію, яка в кінцевому рахунку несе вигоду не тільки користувачеві і створеному контенту, а й провайдером послуг. Тому в своєму виконанні Sleekplay прагне повністю позбутися реклами, замінюючи звичайні кліки та покази, монетизація на блокчаїв.

ICO  проекта поділено на два етапи.

Перший етап розпочався 1 квітня 2018 року і прийняти в ньому участь може будь-який приватний інвестор, а мінімальна сума інвестицій становить 15 ETH. При тому, що найнижча ціна за токен SKP становить 0,002 долара США. Другий етап перед-ICO почнеться з 14 травня 2018 року. Передбачається, що ICO триватиме лише 7 днів, а продається найкраще токени Sleekplay, будуть розподілятися зі знижкою.
Всього Sleekplay планує випустити на блокчейн 18 400 000 000 SKP токенов. З них 35% будуть доступні відразу, а інші будуть випускатися в міру зростання користувачів в даній системі.

Більше інформації по цих посиланнях

 

WEBSITE: https://www.sleekplay.com
TELEGRAM: https://t.me/sleekplayofficial
WHITEPAPER: https://sleekplay.com/docs/Sleekplay-Whitepaper-EN.pdf
FACEBOOK: https://www.facebook.com/officialsleekplay
TWITTER: https://twitter.com/sleekplay_io
REDDIT: https://www.reddit.com/r/Sleekplay/

 

By Arsenyo

 

 

 

0

Publication author

offline 2 months

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation