Sleekplay – нове покоління монетизації контенту!

Останнім часом зростає стурбованість в зв’язку з тим, що наші персональні дані піддаються впливу, коли ми використовуємо цифровий контент. Незважаючи на те, що вживаються заходи для запевнення користувачів у конфіденційності та відновленні, основна проблема не розглядається. Реклама – це життєва сила монетизації в рамках цифрової екосистеми, і для забезпечення її ефективності слід відслідковувати та вивчати користувачів, щоб вони були точно націлені на рекламу.

SleekPlay – це платформа, основана на блокчейні, яка використовує обчислювальні потужності пристроїв для переробки монетизації вмісту.

SleekPlay приймає підхід, орієнтований на користувачів, для монетизації контенту, вирішуючи поточні проблеми в галузі, такі як конфіденційність та якість. Платформа йде на крок далі, щоб нагороджувати користувачів за їх участь у мережі як стимул для постійного залучення. Розробники вмісту мають новий та перспективний спосіб монетизації вмісту без наявних недоліків існуючих традиційних моделей та платформ.

Технологія блокчейну робить можливим зривати те, як все відбувається в різних галузях промисловості, а монетизація контенту в цифровій економіці давно вже закінчилася повним капітальним ремонтом. Платформа SleekPlay на своєму ядрі регулюється цільовою системою, яка сприяє тривалому залученню учасників. Цифровий вміст, такий як музика, фільми та ігри, які залучають користувачів до більш тривалого часу, можуть бути монетизовані за допомогою платформи, оскільки їхні пристрої можуть надавати достатньо хешів за секунду в той час, коли вони витрачають взаємодію з вмістом. У двох словах, цільова система є блискучою концепцією, заснованою на витраченому часу та хеш-у-секунді, внесеній в той час. Формула обміну використовується для визначення виплат монет SKP для користувачів і розробників у мережі SleekPlay.

Sleekplay переваги для користувачів та  розробників:

 • Дозвіл на рекламу безкоштовно
  Користувачі можуть переглядати свої улюблені програми без переривань оголошення.
 • Грати і заробляти
  Оскільки користувачі насолоджуються своїми улюбленими потоковими програмами та іграми, Sleekplay нагороджує їх SKP. Накопичений SKP може бути обмінений на цифрові товари або готівку.
 • Більше доходів, ніж реклами
  В результаті нашої системи цілей і стимулів, розробники заробляють більше на одного користувача, ніж за допомогою оголошень.
 • Позитивні враження
  Оскільки видобуток усуває потреби в рекламі, розробники можуть надавати якісні послуги та захистити свою власну марку.
 • Краще залучення користувачів
  Завдяки унікальній цілі системи Sleekplay та спонуканням користувачів, користувачі залучають більше до програм, збільшуючи показники доходу та конверсій.
 • Конкурентна перевага
  Програми, інтегровані з “SleekPlay”, залучають більше користувачів, ніж конкуренція, з привабливістю заробляти монети SKP.

 

Токенна пропозиція

SKP – криптовалюта платформи, яка дає змогу монетизувати вміст. SKP – корисна монета з різноманітними випадками використання в екосистемі SleekPlay.

Токен SKP
PreICO Ціна 1 SKP = 0,008 USD
Ціна 1 SKP = 0,01 дол. США
Платформа Ethereum
Приймається ETH
Мінімальна сума інвестиції: 0.1 ETH
Soft cap 700 ETH
Hard cap 2б000 ETH
Країна Сейшели
Білий список / KYC KYC

dis.PNG

Компанія Sleekplay переосмислює онлайн-вміст цифрового вмісту, поєднуючи потужність пристрою та цілі, щоб генерувати дохід для розробників та стимулювати користувачів. Представляючи цільову систему на ринок, компанія може запропонувати модель, яка є динамічною та надійною, якою одночасно користуються і користувачі, і розробники. Компанія може відповідати актуальним галузевим проблемам за допомогою реалістичного рішення та передбачити шлях вперед для кращого способу споживання та монетизації вмісту, який залишається симбіотичним для кожного учасника цифрової екосистеми.
Ця початкова пропозиція монет дає можливість як підняти необхідні кошти для проекту, так і представити їх модель у світі. Компанія здатна зацікавити розробників та постачальників в інтеграції з ними та запропонувати своїм користувачам можливість скористатися перевагами від компанії Sleekplay.
Вони бачать технологію блокчейну як стабільну структуру для побудови майбутнього та зміни способу здійснення діяльності в нашому світі.

Команда:

 

WEBSITE: https://www.sleekplay.com
TELEGRAM: https://t.me/sleekplayofficial
WHITEPAPER: https://sleekplay.com/docs/Sleekplay-Whitepaper-EN.pdf
FACEBOOK: https://www.facebook.com/officialsleekplay
TWITTER: https://twitter.com/sleekplay_io
REDDIT: https://www.reddit.com/r/Sleekplay/

Join the SleekPlay Bounty Campaign on Bountyhive! bountyhive.io/join/SleekPlay

 

BOUNTYHIVE USERNAME: BigTasty

0

Publication author

offline 2 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation