Sonata: Kripto Değişim Platformu

İyi akşamlar arkadaşlar, bugün sizlere yeni bir değişim platformu projesi olan sonata.ai projesinden bahsedeceğim. Şimdiden sizlere proje hakkında yazdığım yazıyı okuyacağınız için teşekkür ederim.
Son birkaç yılda, kripto para piyasası önemli ölçüde artış göstermiştir. Şu anda, değişim platformlarının toplam değeri birkaç milyar dolar tutar değerine ulaşmıştır. Son yıllarda kripto para birimleri sayesinde, yaşı 30’ u aşmayan çok sayıda milyoner bu piyasa sayesinde ortaya çıkmıştır. Bu nedenle birçok yatırımcı, karı maksimize etmek için kripto-para piyasasını kullanmaya çalışmaktadır.
Bu hedefe ulaşmak için, çoğu zaman mükemmel olmayan uzman ticaret platformlarının yardımına başvurmak zorundadırlar. Modern kripto para değişiminin platformlarının eksiklikleri arasında şunlar yer almaktadır.

1- En büyük ticaret platformlarında bile istikrarlı çalışma eksikliği;
2- Etkin ticaret için yeterli finansal araç sayısı;
3- ticaret için grafik verilerinin olamyışı;
4- kripto para biriminin dar bir alanda olması ve seçeneklerinin yeterli olmayışı;
5- tüm sitelerin aylık işlem sınırı olması;
6- uzun kayıt süreci ki bu süreç birkaç ay sürebilir;
7- Garip arayüzler, deneyimli tüccarlar için bile karışıklık ile sonuçlanır.
Yukarıdaki eksikliklerin tümü, yatırımcıların ve tüccarların bir çok ticaret platformunu kullanmak zorunda olmalarına ve çok fazla fırsat kaybederken, kripto para ticaretine yönelik eşanjörlerin hizmetlerini kullanmaları gerçeğine yol açmaktadır.

Bütün bu durumu düzeltebilmek için Sonata adlı yeni bir platform oluşturulacaktır.

Proje hedefi
Bu projenin yaratıcılarının temel amacı, sanal paranın, sezgisel bir arayüz ve sadece deneyimli yatırımcıları değil kripto para birimleriyle işlem yapmanıza izin verecek bir dizi finansal araç kullanabilmenizi sağlayan, dengeli bir platform oluşturmaktır. Ayrıca yeni başlayanlar için oldukça kullanışlı arayüzler yer alacaktır. Bu sayede her kullanıcı için uygun bir değişim platformu olacaktır.
Çalışma şekli
Sonata platformunun en önemli avantajları şunlardır:

1-yüksek güvenlik;
2-düşük ücret seviyesi;
3-uygun grafik arayüzü;
4-ticaret yaparken kaldıraç kullanma yeteneği;
5-Token değişimde geniş seçim;
6-pazarı analiz etmek ve yapay zeka temelinde gelecekteki fiyatları öngörmek için araçların kullanılabilirliği;
7-tüccarlar arasındaki iletişim için sohbet odalarının kullanılabilirliği;
8-özel bir mobil uygulamanın kullanılabilirliği;
9-yatırımcıların ücretleri.
Projenin en önemli bileşeni, fonların depolanmasının güvenilirliğinin yanı sıra DDoS saldırılarına ve kimlik avı saldırılarına karşı korunmanın güvence altına alınması için çeşitli düzeylerde koruma kullanılarak Sonata platformunda sağlanan güvenliktir. Platformun çalışmasında, her kullanıcının bireysel anahtarları kullandığını ve bugünden en güvenilir olarak kabul edilen AES-256 şifreleme algoritması kullanılarak veri korumasının sağlandığını belirtmek gerekir.
Sitede işlem yapma ücreti satıcı için yüzde 0.09 ve alıcı için yüzde 0,19, en büyük kripto döviz kuru değişiminde bile ücretlerden önemli ölçüde daha düşük.

Platformun kullanıcı arayüzü, acemi ticaret tüccarlarının tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bununla birlikte, kendi zevk tercihlerinize bağlı olarak değiştirilebilir, bu da tecrübeli tüccarlar için bile çok uygun bir hale getirir.
Ayrıca sonata.ai, en deneyimli tüccarlara kaldıraç kullanarak ticaret yapma fırsatı sunmaktadır. Üstelik, bu platformdaki kaldıraç, geleneksel değişimlerden farklı olarak, esnek olma kabiliyetine sahiptir ve bu da yasak olduğu ülkelerde bile kullanılmasına izin verir.

Yardımcı karar verme mekanizması amacıyla kullanılabilecek yapay zeka temelinde geliştirilen fiyat değişikliği tahmin algoritmasına kullanıcılara sunulan ayrıca bir hizmettir.

Bu platformun rahatlığı, diğer yatırımcılarla sanal para birimlerinin olası hareketleri hakkında profesyonel fikir alışverişinde bulunmanıza olanak tanıyan Genel sohbet gibi öğelerin yanı sıra herhangi bir zamanda kripto para kullanımı ile ticaret yapmanıza olanak veren bir mobil uygulama da siz kullanıcılara sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Bu sayede her zaman ve her yerde kullanabilir ve ticaretinize devam edebilirisiniz.
Bu platformun geliştiricileri, yatırımcılarını platformun gelişimine katkılarından ötürü ödüllendirmeyi de sağlayarak, böylece yapılan işlemlerden ötürü alınan komisyon ücretlerinin %80’ini devretmeye karar vermişlerdir.
Platformun geliştirilmesine katkıda bulunmak için, SONT tokenleri ICO süresince satın alınabilirler.
ICO detayları
Platformun yaratıcıları 250 milyon token satmayı planlamışlardır. Satışlar bu 2018 8 Ekim’den başlayarak 2019’un ilk çeyreğinin sonuna kadar gerçekleştirilecek. 1. SONT’nin maliyeti 0.000755 ETH olacak. Minimum satın alma hacmi 1000 SONT olacaktır .
Projenin hardcapı 21 milyon dolar.

Token ve fonların dağılımı şöyledir:

Sonuç
Sonata.ai projesi bir çok kripto değişim platformundan daha kolay ve daha az işlem ücreti alarak kendini bu anlamda diğer platformlardan ayıracaktır. Ayrıca hem yeni kullanıcılara hemde deneyimli kullanıcılara yönelik sunmuş olduğu çözümler oldukça kayda değerdir. Eğer sizlerde sonata.ai projesi ile ilgili daha fazla bilgi almak veya yatırım yapmak isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Yazımı okuyan tüm kripto severlere teşekkür ederim.
WEBSITE: https://sonata.ai
TELEGRAM: https://t.me/joinchat/IwX6Zg-NhB3cJK1hPfbzVw
WHITEPAPER: https://sonata.ai/documents/whitepaper-en.pdf
ANN THREAD: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5048214.0
FACEBOOK: https://www.facebook.com/sonata.cryptoexchange/
TWITTER: https://twitter.com/Sonata_ai
MEDIUM: https://medium.com/@sonata_exchange
REDDIT: https://www.reddit.com/user/Sonata-ai
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/sonata-ai/
DISCORD: https://discordapp.com/invite/j9W9kef

Btt nick:

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1715436
0

Publication author

offline 5 days

Th3-K1n6

0
Comments: 0Publics: 104Registration: 19-07-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation