SONATA: Kullanımı Kolay Yeni Nesil Borsa Platformu

Ds6dhwoWwAANdwq.jpg
Teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde dünyamızda finans ve iş dünyası başta olmak üzere her alanda inanılmaz değişikler meydana gelmiştir. Bunların başında gelen internet olanağı sayesinde geleneksel bankacılık sektörü artık dijital ortama taşınmış ve bankaya gitmeden cepten veya bilgisayarlardan işlemlerimizi kolaylıkla yapabiliyoruz. Bu süreçte hayatımıza giren son on yılın teknolojik nimetlerinden olan blok zinciri sayesinde ise kripto paralarda daha bilinir ve tanınır hale geldi. Kripto para ile başta yatırım alışkanlıklarımız olmak üzere yatırım anlayışımızı bile değişti.

Kripto paralar geleneksel bankacılık sistemlerinden daha hızlı, güvenli, şeffaf, ekonomik oluşunun yanı sıra merkezi olmayışı sayesinde de insanlardan büyük ilgi gördü. Özellikle yüksek kar marjları ile dikkat çekmesi ile birlikte başta finans piyasaları ve iş dünyasında farklı sektörlerde karşımıza çıkmanın yanı sıra kripto paralar hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. Ancak bu kadar ilgi görmesine rağmen hala mevcut para piyasaların hacimlerinin çok gerisinde olan kripto paralar güncel basında yer alan olumsuz ve yanlı haberler den dolayı etkilenmektedir. Kripto paranın karmaşık yapısı, yeterli bilgi birikiminin olmaması, kripto paralardan gerçek paraya veya diğer kripto varlıklar arası geçişlerin nasıl yapılabileceğinin hala bireyler tarafından bilinememesi, platformun kullanıcı dostu olmaması ve kripto para piyasasının çok durgun olmaması bu alandaki sorunlar arasında yer almaktadır.

Bugün sizlere yukarıda bahsedeceğim tüm bu sorunlara çözüm olacak SONATA platformu hakkına bilgi vermek istiyorum. SONATA nedir? Bizlere faydası nelerdir? İşte tüm bu sorulara aşağıda açıklık getirdim.

12.png

SONATA NEDİR?

Blok zincir temeline dayalı kullanıcı dostu arayüzü ile hem yeni başlayanlar için hem de deneyimli yatırımcılar için uzun vadeli kar sağlayan, hepsi bir arada ticaret platformudur. Sonata ayrıca yapay zeka teknolojisini de kullanarak platforma işlevsellik katmıştır. Aynı zamanda uzman brokerlar ile görüş alışverişinde bulunup doğru yatırım yapma olanağı da sunmaktadır.

Hepimiz biliyoruz ki çoğu borsalar, günlük ve aylık işlem limitlerini kısıtlar. Kayıt işlemleri uzun süreçler gerektirir. Kullanıcı arayüzü, temel işlemler için genellikle çok karmaşıktır, önemsiz olan ve sıklıkla kullanılmayan araçlara çok fazla önem vermektedir. Temel değişim özellikleri veya düşük verim eksikliği en yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. İşte SONATA sistemdeki bu açığı kapatarak mevcut sorunlara çözüm olacaktır. Platform; yatırımcıları kripto para piyasasına başarılı bir şekilde girmeleri için güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

SONATA platformu kripto parayla ilgilenen insanlar bir yerde birleştirerek, kullanıcıları kendi alandaki bilgilerini geliştirme, deneyimlerini paylaşma, yeni başlayanlara yardımcı olma veya diğer kripto para meraklıları ile sohbet etme şansına sahip olacak uygulaması da mevcuttur.

ip.bitcointalk.png

SONATA PLATFORMUNUN ÖZELLİKLERİ

Platformu kullanan herkes için çok düşük işlem ücretleri ile kolaylıkla ticaret yapabileceksiniz.

Gelişmiş kullanıcı arayüzü sayesinde birkaç ekran seçeneği ile yeni kullanıcılar için kolay işlem yapabilme olanağına sahipsiniz.

Platformda ayrıca yeni eklenen para birimleri yan ekran uygulaması ile görebileceksiniz. Bu sayede altcoinler ile alakalı yeni bilgilere ulaşabileceksiniz.

Modern teknolojilerden faydalanılarak işlemlerde yüksek hız sağlar. Yani para transferlerinde bekleme oranı en aza indirgenmiş olacaktır.

Özel bir faiz oranıyla marj (kaldıraç) ticareti yapabileceksiniz. Yani sipariş gelirini yükseltmek için kullanılan uzman bir araç olmakla beraber borç verenleri faizle ödüllendirir.

Paranız otomatik olarak donanımınızda saklanır.

Forex uzmanları tarafından kullanılan çok çeşitli grafik özellikleri yer almaktadır.

Optimize Edilmiş UX,

Bot dostu API platformun en büyük özellikleri arasında yer almaktadır.

app-preview.png

TOKEN BİLGİLERİ

Token adı: SONT
Token tipi: ERC-20
Toplam token miktarı: 500,000,000 SONT
Satılacak token miktarı: 250,000,000 SONT
Token değeri: 1 ETH = 898 SONT
Kabul edilen para birimleri: ВТС, LТС, ЕТН
Minimum yatırım miktarı: 1.000 SONT
Hardcap: 21,000,000 DOLAR

YOL HARİTASI

Sonata platformunun yol haritası aşağıda ayrıntılı olarak verilmiştir.

sonata1.png
sonata yol 2.png

EKİP

Sonata platformu konusunda uzman kişilerin hazırladığı projedir. Kurucusu; Eduard Sedlmajer dir. Diğer ekip üyeleri aşağıda yer almaktadır.

0_UYyQazlc0lmT1ehf.png

Sonata platformu hakkında genel bilgileri sizlerle paylaştım Kısaca kendi fikrimi de belirtmek gerekirse şimdiye kadar geleneksel borsalardaki sorunlara çözüm olan yatırımcısına uzun vadeli kar sağlayan, acemi ve deneyimli kullanıcılar için kullanımı kolay, 7/24 müşteri desteği sunan platformdur. Sizlerde proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve projeye katılmak için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://sonata.ai/
Whitepaper: https://sonata.ai/documents/whitepaper-en.pdf
Facebook: https://web.facebook.com/sonata.cryptoexchange/
Twitter: https://twitter.com/Sonata_ai
Reddit: https://www.reddit.com/user/Sonata-ai
Telegram: https://t.me/joinchat/IwX6Zg-NhB3cJK1hPfbzVw
Medium: https://medium.com/@sonata_exchange
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UClGMr5_1zktOxmOdd9mUq5A
BitcoinTalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5048214.msg46750908
Btt profile link

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2093849
0

Publication author

offline 21 hours

CarinaChen

0
Comments: 0Publics: 40Registration: 14-10-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation