Sovren : inceleme

 Sovren Projesi Nedir?

Sovren, hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların erişimine açık, düzenlenmiş bir kripto ticaret platformu oluşturarak, 500 milyar dolarlık Yapay Zeka ve Kripto Ticaret pazarını bozan Londra merkezli bir blockchain kuruluşudur.

Yapay Zeka (Yapay Zeka), Makine Öğrenimi ve Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) gibi gelişmekte olan teknolojilerin önümüzdeki yıllarda hayatlarımız üzerinde etkili olup olmayacağını sorgulayamazsınız; şüphesiz, işletmeleri ve iş gücünü her sektörde dönüştürüyor. Bu teknolojiler, insan-bilgisayar yeniliğinin ön saflarında yer almaktadır ve Kripto hizmetleri sektörüne, Blockchain teknolojilerini insanlardan çok daha verimli bir şekilde bağlayabilen sanal kural tabanlı sistemlerle sağlama potansiyeline sahiptir.

Sovren’in hedefi, güvenlik, müşteri hizmetleri ve ticaret hizmetleri için Yapay Zeka (AI) Teknolojileri ve Akıllı Otomasyon kullanan bir kripto ticaret platformu oluşturarak bu teknolojileri kripto hizmetleri sektörüne entegre etmenin ön saflarında yer almaktır.

Güvenlik için, AI ve RPA teknolojilerimiz, tüccar varlıklarını korumak için yüksek hızlı proaktif bir siber savunma sunacaktır. Halihazırda kripto değişimleri dezavantajlıdır, çünkü saldırganlar savunmacılar 7/24 karmaşık saldırı yüzeyini korumak zorundayken sadece bir kez başarılı olmak zorundadırlar. Sovren, AI ve robotik otomasyonu insan becerisiyle birleştirerek, dünya çapında tehdit yönetimi ile baştan bütünleşmiş bir platform sunmaktır.

Sovren platformuna entegre edilmiş AI ve RPA ile sadece en güvenli kripto değişimi değil, aynı zamanda üstün bir ticaret deneyimi sunmak için bu teknolojileri uygulamak için eşsiz bir konumda olacak. Çoğu kripto değişimi sadece bir amaca hizmet eder, bir kriptoyu diğerine dönüştürmek için bir araç. Sovren’de, kriptoyu genel olarak daha kolay erişilebilir kripto yapmak için yenilikçi çözümler bularak çok daha ileri gitmemiz gerektiğine inanıyor. Herhangi bir yatırımcının, özellikle de yenilerinin, kriptoyu başarılı bir şekilde işlemek için gereken bilgileri elde etmek için geçmek zorunda oldukları sarp öğrenme eğrisi ile kavramalarını sağlamak zordur.

Sovren Problemler:

  • Pazar Fragmentasyonu – Bazı kripto değişimleri, sınırlı miktarda büyük kripto parasına FIAT para birimi dönüştürme işlemini kabul eder. Sonra Altcoins satın almak için birkaç borsada atlamak zorunda. Her adımda, müşteri yüksek işlem ücretleri kaydetmeli ve ödemelidir. Sadece Hepsi Bir Arada Şifreleme Değişimi yoktur.
  •  Kötü Müşteri Deneyimi – Kripto değişimleri, teknik olmayan veya yeni yatırımcılar için uygun olmayan son derece karmaşık ve zayıf bir müşteri deneyimi (UX) sağlar. Dahası, mevcut santraller, sık sık kesintiye yol açan müşteriler için altyapıyı güvenilmez hale getiren eski teknolojiler ve veritabanları üzerinde çalışmaktadır.
  •  Güvensizlik ve Dolandırıcılık – Kripto değişimleri güvensizdir. Önde gelen borsalar bile milyonlarca dolarlık tüccar fonlarıyla kaybedildi. Gayri safi insan ihmali ve zayıf operasyonel uygulamalar temel neden olmuştur.

Sovren Çözümleri:

  • All-in-One Exchange – Sovren exchange, global bir müşteri tabanından FIAT para birimini kabul edecek, ancak aynı zamanda çoğu kripto para birimini ve ticaret çiftlerini de listeleyecektir. Ayrıca, şirketin adil, topluluk güdümlü bir kripto değişimi olmak üzerine odaklanmış sabit bir işlem ücreti vardır.
  • Üstün Kullanıcı Arayüzleri ve Eğitim Platformu – Exchange Mobil Uygulamalar ve Web platformları, Uber üretimi için özel olarak tasarlanmıştır ve kripto ticareti ile ilgili karmaşıklık ve teknik özellikleri ortadan kaldırır. Ayrıca, şirket, acemi tüccarların canlı bir hesapta işlem yapmaya hazır olmadan önce ticaret yapmayı öğrenebildiği dünyanın ilk kripto ticareti simülasyon ortamını sunmaktadır.
  • Yapay Akıllı tabanlı güvenlik – Exchange Yazılımımızın kalbinde, son derece sofistike Yapay Zeka sistemi bulunmaktadır. Tescilli AI tabanlı Neural Network, sistematik saldırılarla ve siber saldırılarla otomatik olarak mücadele edecek olan ilk ve son savunma hattını yaratacaktır.

Sovren Özellikler:

Sovren, BTC Lightning Network için değişim gelişiminin bir parçası olarak başlangıçtan itibaren destek oluşturacak.

Sovren, yatırım bankaları, varlık ve varlık yöneticileri ve finansal kurumlar için beyaz etiket ürünlere sahip olacak.

Sovren tüm önemli kripto paralar ve Bitcoin, Ethereum, Ripple & Bitcoin Cash dahil olmak üzere tüm ticaret Sovren de yatırımcılar sabit bir ticaret ücreti ile altcoins fiat döviz karşı büyük kripto para kazanmak mümkün olacak ve listelenecek.

Nakit yönetimi ortaklığı, dünyanın herhangi bir yerinden fiat transferini, aynı gün çekilmeyle fiat ile kripto satın almak için hızlı ve basit bir süreçle mümkün kılacak.

Sovren, satın alma ve satış emirlerini eşleştirmek için AI ve RPA tarafından desteklenen bir ticaret motoruyla bir sipariş kitabının ve aracı kurum değişiminin bir melezi olacak. Sovren iki tür ticarete, piyasa emirlerine ve limit emirlerine izin verecek. Kullanıcı ticaret seçenekleri, kullanıcıların Trailing-Stop ve Stop-Loss emirleri oluşturmalarını ve ikisini birleştirmek ve karları maksimuma çıkarmak ve kayıpları en aza indirmek için yeteneği içerecektir.

SOVREN AI & RPA: GÜVENLİK:

Bugüne kadar, sektördeki en önemli borsalardaki iç ve dış aksaklıklardan dolayı kripto değişiminden bir milyardan fazla dolar kaybedilmiştir. Bu değişimlerin çoğu “ilk güvenlik” yaklaşımıyla değil, maliyet kripto yatırımcılarının fonlarda kayda değer kayıpları olan “pazara hızlı” yaklaşımıyla tasarlanmamıştı. Bu değişimden bazıları, başkalarının ortadan kaybolduğu yerlerde kapatıldı. Sovren’de yatırımcı varlıklarını hem iç hem de dış tehditlerden korumak için en iyi mekanizmaları uygulamaya koymaya kararlıyız. Bu nedenle şirket, başlangıçtan Makine entegrasyonu ile AI entegrasyonu ile platformu oluşturuyor. Makine Öğrenimi, milyonlarca veri noktasının analizini öğrenmek ve uyarlamak için yazılmış bir programdır.

Perakendeciler için Ödeme Geçidi

Perakendeciler, kullanımı kolay API arayüzü ile kripto para bir ödeme kabul edebilecektir. Dönüşümleri fiatlamak için anlık kripto seçeneği veya Kntipo’yu toplamak ve saklamak için Güvenli Kasa soğuk hava deposu servisini güvenli bir seçenek olarak kullanabilecekler.

Token Kazanın

Sovren’i bir piyasa yapıcısı olarak kazanın, Demo işlem platformunda işlem yapın ya da ödül ve topluluk ödül programlarında yer alın

Likidite

Beyaz etiket uygulamalarını kullanarak kurumlar Sovren likidite protokolüne erişebilecekler.

Takım:

Danışmanlar:

Yol Haritası:

Token Satış Detayı:

Token: SVRN

Fiyat 1 SVRN = 0,35 USD

Kabul Edilen Para Birimleri: BTC, ETH

Satış öncesi başlangıç ​​tarihi 29 Eyl 2018

Ön satış bitiş tarihi 13 Eki 2018

ICO başlangıç ​​tarihi 14 Eki 2018

ICO bitiş tarihi 17 Şub 2019

ICO toplamm token kaynağı 275.000.000

Daha fazla bilgi için:

Web sitesi:  https://sovren.app/

Whitepaper:  https://drive.google.com/file/d/1-rEsxRMToPVxQBnqgwlPYO4irCawNPT8/view

Telegram:  https://t.me/joinchat/HSoaZks3YowN9CfjisDAng

Twitter:  https://twitter.com/SOVREN_STX

Facebook:  https://www.facebook.com/sovrenSTX/

 

Yazar: Kont

bountyhive.io/r/kont

0

Publication author

offline 5 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation