Sovren

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

 

Буря вдарила по інвестиційному ринку, від якого ми не збираємося відновлюватися. Криптова інвестиція – це шторм. За допомогою жорсткого контролю над капіталом, який застосовується більшістю країн для контролю над потоком грошей і стягнення високих податків, криптовалюта отримала використання для обходу контролю над капіталом та податків, що призвело до збільшення попиту. Криптовалюта змогла представити просту у використанні цифрову альтернативу валютам. Пропонуючи безризикові операції та контроль за інфляцією, інвестори були достатньо розумні, щоб додати ці валюти до своїх диверсифікованих портфелів як актив, оскільки розмір ринку не представляє системного ризику. Криптовалюта використовує криптографію, що забезпечує високу безпеку процесів і перевіряє особисті транзакції для кожного користувача. Отже, підробки та анонімні операції досягти неможливо.

Хоча ця революція набуває широкого визнання, призначена для прийняття основних рішень, Sovren – це перша в світі платформа управління багатством з повним набором рішень для торгівлі традиційними активами та криптографічними даними. Ми поставимо рамки, орієнтовані на користувачів, які забезпечують безшовну інтеграцію між цими активами та традиційними шлюзами, вирішуючи існуючі проблеми поточного сектору цифрових активів, використовуючи переваги прийняття криптографій.

Що таке «Соврен»?

 

Sovren ICO – Sovren – інвестиційна платформа для мобільного покоління, розроблена за технологіями Blockchain та AI. Прилад дозволяє людям приносити стандартні плюс категорії, такі як акції, облігації, обмінюватися поряд з маркерними цінними паперами на простому використанні Mobile App. Sovren йде на приведення здатності децентралізації через інновації Blockchain для фондової біржі. це перша в Європі платформа меркантилізму Digital Securities, заснована в основному в Лондоні.
Девіз торгівлі Sovren. Оплатити. Запозичити. Грати.

 

Торгівля

 

Обмін “Соврен” може змінити користувачів на торгівлю акціями, золотом, криптозаписом і кожною альтернативною різноманітністю маркерних цінних паперів, що сплачують третю комісію. Обмін може інтегрувати існуючі інструменти, такі як Роботизований метод Автоматизація і обчислення для безпеки, обслуговування клієнтів і послуг меркантилізму, які можуть переконатися, що найкращі стандарти кібербезпеки задовольняються. Користувачі будуть торгувати на різноманітних плюс категорії, як акції, товари, державні облігації, провідні крипто-валюти, нові маркери TGE / STO, які гарантують весь ринок, який можна інвестувати, на платформі за один клік користувача.

 

Оплатити

 

Платформа Sovren активно бере участь у створенні платіжного аншлату, який може з’єднати впорядковану сферу з Crypto світом. Ця інтеграція може створити її просто для того, щоб торговці просто прийняли замовлення та криптовалюти як платіж з простим у використанні інтерфейсом API, а отже і вибором для негайного перетворення на замовлення. Виктимізація Sovren E-Wallet, користувачі будуть платити в роздрібних торговців для безшовних і стійкість платежів віктимізації їх криптовалюта.

 

Запозичити

 

Платформа може змінити користувачів на надання готівки на наявний портфель на платформі. це може змінити трейдерів і інвесторів, щоб мати легкий доступ до кредитів, не маючи необхідності ліквідувати свій плюс. Це призведе до включення крипто плюс та визнання як належної категорії активів, оскільки люди в даний час збирають кошти на фоні забезпечених валют.

 

Грати

 

Прилад може використовувати віртуальний сервіс клієнта і меркантилізм помічника личинки на ім’я Зова. вони будуть віктимізувати Зову разом з кимось командою підтримки, яка може бути використана тільки у випадку, якщо Зова виходить за межі. вони стають жертвами найсучасніших технологій, таких як AI та Robotic Automation, щоб переконатися в хорошій настройці меркантилізму. Віктимізація А. І. Соврен готова виявити будь-які аномалії в моделях меркантилізму, тому використовує інтелектуальну автоматизацію для запобігання втрат нашим трейдерам, а також запобігання торгівлі.

 

Плюси надаємо нам як майбутнім користувачам платформи:

 

-Цілодобова підтримка 24/7 (незалежно від демографії)
-Доступ до активів не торгуються на Фондових ринках
-Усунення посередників і фінансових структур
-Угоди з нульовою комісією
-Використання гаманця Sovren для оплати покупок в магазинах.
-Позику: Взяти позику можна під заставу свого фінансового портвеля, що не обналічівая інвестицій.
-Платформа Sovren буде повністю ліцензованої і регульованою
-Доступна і безпечна торгівля традиційними і цифровими емісійними цінними паперами
-Полноное відповідність вимогам KYC, AML, PEP і FATCA

 

Платіжний шлюз: Інтернет – комерція

Sovren – платіжний шлюз для Мерчант API сервісу, який буде доступний у використанні через додаток SVRN використовується в електронний бізнес. Це допоможе продавцям / покупцям легше приймати оплату як в готівці так і криптовалюта з простим у використанні API інтерфейсом.

ПІДТРИМКА ЕМІТЕНТА

 

«Збрешу» допоможе компаніям управляти своїм попитом і пропозицією, відповідаючи місцевим нормам і юридичній праву, наданому юридичної командою компанії.

 

ТРАДИЦІЙНІ БРОКЕРСЬКІ ІНТЕГРАЦІЇ

Платформа інтегрована з брокерськими компаніями, для подальшого перерахування традиційних фінансових інструментів. Таких як: акції Лондонської фондової біржі.

 

Дорожня мапа проекту

2018 рік

1 кв. – Повне завершення проекту.
2 кв. – Створення технічної архітетктури Ramp-up і дизайн
3 кв. – Альфа версія додатка
4 кв. – Отримання ліцензії на додаток і відкриття Бета версії продукту.

 

2019 рік

1 кв. – Отримання ліцензії E-money
2 кв. – Публічне розміщення і розподіл токенов і отримання ліцензії MTF

 

2020 рік

У третьому кварталі обіцяють отримати глобальну ліцензію на ведення бізнесу
Глобальне розширення продукту по світу, впроваджуючи його в: США, Азії і Африці.

 

2021 рік

Запуск транскордонних банківських переказів і самої банківської системи збрешу.

 

Висновок

Завдяки тому, що блокхейн та комп’ютерні технології швидко зростають, очевидно, що довгостроковий безпековий меркантилізм готовий до серйозних збоїв. ми, як правило, пройшли минулі часи, коли неточна інформація може спричинити спустошення на ринках, і людське почуття може виявити себе випаровуванням їхнього судження, коли воно включає меркантилізм.

Це час для інвесторів, які мають бути прогресивними додатково, як прогресивні, і бути близькими до однієї масивної, як Sovren. це може бути інвестиційним викликом періоду.

 

 

Команда

 

Радники

 

Посилання

Website: https://sovren.app/

Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/1-rEsxRMToPVxQBnqgwlPYO4irCawNPT8/view

Telegram: https://t.me/joinchat/HSoaZks3YowN9CfjisDAng

Twitter: https://twitter.com/SOVREN_STX

Facebook: https://www.facebook.com/sovrenSTX/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sovrensecurities

Reddit: https://www.reddit.com/r/SovrenSTX

Medium: https://medium.com/@SovrenSTX

 

 

By Arsenyo

 

0x3fef8f611eF7A5242b38dc069847506CcA3a1633

 

0

Publication author

offline 6 days

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation