StealthCrypto™ – майбутнє квантової комунікації

Stealth Grid і StealthCrypto були розроблені та побудовані протягом останніх 5 років. Створено унікальне ICO з реальними продуктами, а також є багато запатентованих продуктів у розробці, включаючи блок-схеми QUBIT і QUBIT Exchange. Телефон StealthCrypto, StealthCrypto Box або будь-який телефон, що використовує програмне забезпечення Quantum Mesh Network, може виконувати вузли, які можуть платити один одному за обслуговування переадресації даних і перевіряти, чи здійснюється пересилання даних. Це створення нової глобальної криптовалютної економіки. StealthCrypto Phone ™ надає нашим користувачам величезний вплив на його конфіденційність та дзвінки в будь-яку точку світу через Wi-Fi або дані. Stealth Grid має на меті децентралізацію мобільного зв’язку з технологіями, що дозволяють комунікаторам спілкуватися, не покладаючись на централізовану інфраструктуру. Платформа Stealth Grid ™ – це найбільша у світі система, що повністю децентралізована, стимульована, самостійна, бездротова сітка, телекомунікація та мережа зберігання даних, використовуючи технологію блокчейнів. Поєднаний із StealthCrypto Cloud ™ та StealthCrypto ™ уніфікованими комунікаційними додатками, StealthCrypto ™ Smartphone ™, сховищем та мережею квантових мереж StealthCrypto ™ з пропозицією Token Utility Token StealthCrypto ™ ми можемо запропонувати неперевершену, приватну, уніфіковану зашифровану комунікацію, телекомунікації, зберігання даних, IoT з’єднувальні пристрої (M2M) та автентифікація для підтримки систем, орієнтованих на гаманці, мікроплатежі, безпечниі контракти та надійне управління транзакціями. е забезпечує стійкість до атак на комунікаційні сервери, замінюючи їх децентралізованими вузлами StealthCrypto ™, які кожен може розмістити, і таким чином отримувати монети StealthCrypto ™ як компенсацію.

Система NAS StealthCrypto Cloud ™ – це повністю децентралізована система, яка розповсюджується та зберігається у всьому світі на різних контейнерах. Це дозволяє мережі зміцнюватися та захищатись від атак, не маючи центральної точки слабкості, що може припинити все, що працює. NAS StealthCrypto Cloud ™ з вбудованим контейнером для WiFi-маршрутизатора, підключеного до однорангового хмарного сховища, телекомунікацій, зв’язку, підключення до IOT, видобутку та підтримується вилученням на основі StealthCrypto ™. всі підключені, система постачатиме машину Quantum Entropy, генерацію квантових ключів, розподіл ключа та автентифікацію. і все в безпеці.

 

Щоб вирішити проблеми безпеки, StealthCrypto пропонує рішення:


*Він надає продукти на базі технології ланцюга квантової захищеності блоків для хмарного зберігання, захисту даних, електронної пошти, миттєвих повідомлень, відеоконференцій, голосових дзвінків, мобільних пристроїв.
*Він призначений для того, щоб дії та функції споживача були приватними.
* Це забезпечує найсильнішу безпеку кібер-хмари.
*Його телефон стане найбезпечнішим телефоном, і кожне додаток буде схвалено та завантажено з безпечного сайту StealthCrypto.
*Однією з функцій є віртуальний гаманець, який дозволяє кілька обмінів. Він діє як невеликий банк. Користувачі можуть продавати ресурси своїх машин тим, хто хоче розміщувати свої дані більш приватним, безпечним та ефективним способом.
*Підвищена швидкість мережі для завантаження даних з кількох джерел одночасно.
*Ця платформа також надає своїм міжнародним користувачам кращу продуктивність, отримуючи доступ до даних з розташувань у різних регіонах.

 

Дорожня карта

Рішення для квантової кібербезпеки
Q1 2018
Запуск уніфікованих одноканальних продуктів зв’язку, включаючи IM, хмарне сховище і загальний доступ до файлів, електронну пошту, голосовий зв’язок і відеоконференцію. Використання динамічного розділеного шифрування, аутентифікацію і технологію Quantum для кібербезпеки.
Використання квантових мереж

Q2 2018
StealthCrypto забезпечує динамічно розділене шифрування і моделі з використанням генераторів квантових чисел децентралізованого розподілу IBE-ключів через блок-ланцюг. Перший запуск телефону Stealthcrypto.
Розробка і тестування Qubit Blockchain

Q3 2018
Розробка і тестування Qubit Blockchain для реалізації в мережі Quantum Mesh.
Перший запуск Qubit Blockchain

Q4 2018
Запуск Qubit Blockchain, який буде використовуватися в мережах Stealth Grid Technologies, StealthCrypto і її мережі Quantum Mesh.
Запуск Exchange Qubit

Q2 2019
Запуск Qubit Exchange і створення Alt-монети для обміну.

 

Інформація ICO


Проект Stealth Grid планує залучити інвестиції за допомогою методу Initial Coin Offering (ICO) шляхом випуску власних жетонів із обмеженим тиражем, що відповідає загальноприйнятому стандарту ERC 20. Після ICO ніяких монет не буде видано, тому будь-яка інфляція виключено Токен буде використовувати розумний контракт, написаний на мові Solidity.

Токен StealthCrypto ™ має важливе значення для роботи системи Ecosystem StealthCrypto ™. StealthCrypto ™ – це функціональний маркер, який буде використовуватися на платформі для доступу до різних функцій, продуктів та зборів.
Крім того, оскільки послуги та продукти StealthCrypto ™ стають більш ліквідними та цінними з часом, ми передбачаємо, що це може бути використано для перебалансування окремих портфелів. Іншими словами, ліквідність, створений StealthCrypto ™, дозволяє користувачам швидко і легко переносити розподіл між різними валютами.
Коротко кажучи, Token Utility від StealthCrypto ™:
• Бути механізмом оплати для доступу до та використання послуг та продуктів на Ecosystem StealthCrypto ™
• Телефон StealthCrypto ™
• Одиниці NAS
• Страхування
• Частина наступних платежів, що сплачуються постачальникам за допомогою користувачів
• Виплати гонорарним операціям власникам інфраструктури

Принцип відкритого та прозорого розподілу коштів буде дотриманий. Всі транзакції будуть відображені в розумному контракті.

Ціна: $ 1 за 1 QMN
Загальний продаж токенів: 200 M QMN
Прийнято оплату: BTC (біткойн), BCC (BitcoinCash), LTC (LiteCoin), ETH (Ethereum), ACH (автоматичний кліринговий дім) та дріт.

Якщо буде залучено 200 мільйонів доларів (з огляду на те, що всі токенти будуть продані протягом перших двох днів), 200 мільйонів жетонів буде випущено.

Початок ICO заплановано на 28 січня 2018 року і триватиме 16 тижнів.

WEBSITE https://www.stealthcrypto.io

WHITEPAPER https://www.stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=View-Whitepaper

TWITTER https://twitter.com/stealthcrypto_

FACEBOOK https://www.facebook.com/StealthCrypto-143787762986167/

TELEGRAM https://t.me/stealthcrypto2018

BOUNTY https://bountyhive.io/join/StealthCrypto

Bountyhive.io  bountyhive.io/join/StealthCrypto

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1218176

0

Publication author

offline 3 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation