STOBY – The 1st student job platform payable with cryptocurrency

era1.webp

Bugün, yeni bir çağa, blok zincir olarak adlandırılan ya da daha doğrusu, dijital ürünlere dayanan ‘Değer İnternet’i’ girmek için konumdayız. Blockchain, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir zamanda dijital varlıkları değiştirmemizi sağlar. Geleneksel bir kayıt gibi, blockchain temelde bir işlem kaydıdır. Bu işlemler para, mal veya veri alışverişi olabilir. Merkezi olmayan uygulamalar ve ademi merkeziyetçilik, genellikle yeni teknolojilerin hepsini ele geçirme eğilimindedir ve bu alandaki vizyoner yatırımcılardan daha fazla gelir akışı çekmeye başlayan önemli adımlar atılmaktadır.
Şimdi sizlere bu yılın Devre Takası adı verilen girişimlerinden birini tanıtmak istiyorum. Bu başlangıç, cips, takım ve potansiyel resmi satış hakkında size bilgi vereceğim.
Era Swap’ın yolculuğu, Krapard takımının araştırmasıyla başladı – Era Swap jetonunun ve ekosisteminin oluşumunun ardındaki çekirdek ekip. Ekip, mevcut toplumun geniş çaplı, herhangi bir işverenin komisyonu olmaksızın doğrudan ödeme yapabilecekleri, orta-insansız, şeffaf bir ekosisteme ihtiyacı olduğunu belirledi. Dünya çapındaki bu topluluk için söz konusu platformu kurmak için, Era Swap jetonu tarafından desteklenecek olan Era Swap teknolojik ekosistemini başlatma fikrini ortaya koymuştuk. Eşsiz jeton ekosistemi, zamanı bir hizmet olarak tanımlar ve kripto ticareti ve kripto yatırım planları için bot hizmetleri sunar. Era Swap ekosisteminin geliştirilmesinin ardındaki ilk ve en önemli amaç kamuya fayda sağlamaktır. Bu jeton, asla satın alınamayacağı akıllı sözleşmelerle “çalışma zamanı” belirteci olarak tasarlanmıştır. Toplam jetonların% 5’i yalnızca kalabalık satış döneminde kullanılabilir olacaktır. Era Swap Tokens’lerinizi güvence altına almak için son ve en iyi şans.
era2.png
Era Swap Token Hakkında
https://eraswaptoken.io/index.php
Era Swap’ın yolculuğu, Krapard takımının araştırmasıyla başladı – Era Swap jetonunun ve ekosisteminin oluşumunun ardındaki çekirdek ekip. Ekip, mevcut toplumun geniş çaplı, herhangi bir işverenin komisyonu olmaksızın doğrudan ödeme yapabilecekleri, orta-insansız, şeffaf bir ekosisteme ihtiyacı olduğunu belirledi.
Dünya çapındaki bu topluluk için söz konusu platformu kurmak için, Era Swap jetonu tarafından desteklenecek olan Era Swap teknolojik ekosistemini başlatma fikrini ortaya koymuştuk. Eşsiz jeton ekosistemi, zamanı bir hizmet olarak tanımlar ve kripto ticareti ve kripto yatırım planları için bot hizmetleri sunar. Era Swap ekosisteminin geliştirilmesinin ardındaki ilk ve en önemli amaç kamuya fayda sağlamaktır.
Token
Era Swap, BQTX adlı kendi sembolüne sahip olacak, ERC20 tipi olacak ve ethereum platformunda çalışacak.
ICO’daki fiyat: 1 EST = 0.00005804 ETH
Yatırım bilgisi
Kabul: ETH
Sert kapak: 21197.98724 ETH
ROADMAP
Bu projeyle ilgili tüm detayları, çipleri, ekibi ve alacakları adımları daha ayrıntılı bir şekilde ve aşağıda listelenen adreslerde daha fazla teknik ayrıntıyla bulabilirsiniz:
Web Sitesi: https://eraswaptoken.io/index.php
Teknik İnceleme: https://eraswaptoken.io/pdf/era-swap-whitepaper.pdf
My Username Bitcointalk : lani123lani
My Bitcointalk URL : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1220105
My ETH Address : 0xaeC6B59a69a13FBea61AC87b27Cc50d8F594F923
0

Publication author

offline 22 mins

lani123lani

0
Comments: 0Publics: 156Registration: 08-11-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation