Streamity - Майданчик з децентралізованим криптообмінником StreamDesk

Платформа Streamdesk це сервіс, призначений для конвертації криптовалюта в фіатную форму грошей без участі посередників. Платіжною системою можна користуватися в будь-якій точці планети. При цьому необхідно зазначити, що за рахунок використання смарт-контрактів всі засоби Користувача платформи надійно захищені. Для покупця захист полягає в блокуванні через смарт-контракти криптовалюта продавця, яка автоматично знімається за фактом перекладу фіатной валюти покупцем продавцю. Аналогічно для продавця – коли покупець не перераховує йому в зазначений час фіатние гроші, то блокування знімається зі смарт-контракту і продавцеві повертається його криптовалюта. Платформа працює за технологією blockchain, що також говорить про її безпеки.

https://streamity.org/en/

Компанія Streamity заснована в Сінгапурі і є юридичною особою, що створила на своїй основі P2P-платформу з найменуванням «Streamdesk». Користувачами платформи є фізичні особи. Компанія володіє значним штатом висококваліфікованих працівників, розвиваючих платформу і забезпечують її повноцінну роботу, а також підтримку своїх Клієнтів в режимі нон-стоп.

Платформа Streamdesk підтримує своїх користувачів і дозволяє інвесторам можливість на ранніх етапах роботи купувати і продавати криптовалюта без комісійних зборів і прихованих платежів. Також безсумнівним плюсом платформи Streamdesk є можливість здійснення операцій з криптовалюта за фіксованим курсом, який закріплений на основних кріптовалютних біржах, що мають ліцензію.

На платформу Streamdesk введений токен STM, який використовується для роботи в системі. Творці платформи подбали про своїх Клієнтів, захистивши їх від коливання курсу, шляхом створення значного резервного фонду, що складається не тільки з токенов сервісу, але і з фіатной валюти. Токен STM реалізований на платформі Ethereum за стандартом ERC-20. Всього планується випустити 186 млн токенов без права подальшої генерації, які будуть спрямовані за наступними напрямками:

  • 70% токенов будуть спрямовані на ICO;
  • 25% токенов будуть зарезервовані за компанією Streamity;
  • 3% токенов підуть на бонусну програму;
  • 2% токенов призначені для радників.

На платформі Streamdesk краудсейл традиційно починається з pre-ICO, яке буде йти протягом тижня і триватиме до 28 січня 2018 року. Перевагою участі в попередніх продажах є можливість отримання токенов з бонусами в розмірі 30%. На pre-ICO планується направити 20 млн токенов STM з метою зібрати 2,8 млн доларів. Один STM можна придбати за ціною 0,2 долара. Кожен користувач може придбати необмежену кількість STM з мінімальною сумою операції в 0,1 ETH. Максимальна сума STM платформою не обмежена.

Основний краудсейл на платформі Streamdesk відбуватиметься в два етапи.

Старт першого етапу намічено на 12 березня 2018 року. Тривалість становить 2 тижні – до 25 березня 2018 року включно. При покупці STM в 1 день краудсейла Користувач отримає додатково 20% бонусів, а при покупці в наступні дні – 15% бонусів. На реалізацію в першій фазі буде направлено 110,2 млн токенов.

Другий етап краудсейла на платформі Streamdesk намічений на 16 квітня 2018 і триватиме також протягом двох тижнів до 29 квітня 2018 року включно. При придбанні токенів на другому етапі ICO розмір одержуваних бонусів складе 10%.

У разі дострокового продажу всіх токенов краудсейл буде зупинений. Токени можна купити з використанням ETH, BTC, ETC, а також за допомогою доларів і євро. При придбанні Користувачем 1250 STM і більш, він отримує бонуси і знижені комісії при роботі з платформою.

Отримані в ході ICO кошти планується розподілити за наступними напрямками:40% підуть на розробку продукту;

  • 25% будуть спрямовані на маркетинг;
  • 25% коштів будуть перераховані до резервного фонду;
  • 10% будуть передані юристам і аудиторам проекту.

Також в числі великої кількості напрямків сервісу Streamity є інформаційно-аналітичний портал під назвою Streamity.org, який об’єднує в собі новини та аналіз подальшого розвитку світу криптовалюта.

Таким чином, платформа Streamdesk – це інноваційний підхід до обміну криптовалюта в фіатную, реалізований з урахуванням потреб Клієнтів в доступності і легкості у використанні.

Контакти

sabihanazir
0xBbb81185803fc213FFbB75A6f7151aB48ff41324

0

Publication author

offline 4 weeks

altcoin

213
Comments: 0Publics: 468Registration: 26-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation