Створення інтелектуального суспільства з TREEBLOCK

TreeBlock – це публічна множина делегованих доказів стрічки блоків, яка спрямована на вирішення існуючих проблем продуктивності та масштабованості в блок-схемах. Для цього TreeBlock створив Blockchain, що блокує ієрархію. Це також дозволить вирішити інші проблеми, включаючи безпеку, зберігання та токеномію. Інноваційна архітектура Time Sharding Trees, створена Treeblock, спрямована на використання dApps для адаптації до блочного блоку TreeBlock. Тому він об’єднає цілу мережу користувачів у всьому світі, використовуючи інтелектуальні пристрої, розумні контракти та інтелектуальні інтерфейси.

Один з багатьох dApps, який буде працювати на TreeBlock, – це сімейне підприємство або приклад програми YouRoot, який буде інтегрований у модуль управління Producer. YouRoot також є ім’ям компанії в Сінгапурі, яка керує ICO. Цей проект також розробив бета-версію для програми YouRoot, яка в даний час знаходиться в процесі реструктуризації для роботи в TreeBlock.

TREEBLOCK призначений для покращення dApps, щоб охопити нашу конвенцію блокування для деяких програм. Це інтерфейс системи клієнтів по всьому світу через FES (Family Enterprise Solutions) шляхом продуманих гаджетів, гострих контрактів та AI. AI (-и) на рамі з дозволом клієнтів на обмін своїми даними в рамках корисної вимоги клієнта. Передбачити таку продуктивну структуру, яка звільнить вас і всіх, кого ви думаєте, щоб просто максимально використати ваше життя. Це майбутнє, яке ми передбачаємо з TreeBlock і FES.

Серед інших загальних, існуючих функцій, таких як висока безпека, технологія або гнучкість, додаток в блок-чейновій мережі Treeblock пропонує деякі унікальні можливості:

  1. Він зберігає та захищає найважливішу інформацію та документи з рішенням захисту даних.
  2. Це зберігає традиції та сімейні дані та відносини.
  3. Він об’єднує як централізовані, так і децентралізовані технології.
  4. Це підвищує ваш сімейний статус за допомогою блоку.
  5. Він передає сімейні активи на наступні покоління.
  6. Вона з’єднує членів соціальних зв’язків та сімейного дерева.

treeblock (2).jpg

Структура

  • Цифрові активи – починаючи з азартних ігор, аудиту, схем лояльності (також включають нагороди та програми заохочення), ланцюг опіки та закінчуючи володіння активами, нотаріальні послуги та рішення щодо зберігання даних.
  • Цифрова ідентичність – список містить всілякі програми, від управління робочими процесами, звітності з питань регулювання, цифрового голосування, дотримання KYC та протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, медичних досліджень та розробок, медичної звітності.
  • Розподілені додатки. Звичайно, це може стосуватися розподіленої торгівлі, страхування цифрової ідентичності, управління фінансовими активами, продаж квитків, управління цифровими правами або програмовані юридичні контракти.
  • Розумні контракти – у нашому сучасному суспільстві ми навіть не наважилися уявити собі життя без страховки, платежів, платформ / рішень, наповнення грошей, автоматизоване управління запасами.

Серед інших питань, стосовно яких варто відзначити, є те, що багато хто з давніх користувачів просто не мають стимулів продовжувати торгувати, оскільки ринок цифрових валют зазнав першого підйому наприкінці 2017 року, і кожна прогноза сигналізує, що це може статися знов у кожну мить. Безпека також викликає занепокоєння, головним чином тому, що сам блокчейн є дуже безпечним, але доступ до нього все ще може залежати від зовнішніх загроз, таких як атаки DDOS або Sybil для викрадення даних власників крипто-активів. Ось чому TreeBlock виробив рішення, засноване на Time Sharding Trees, для адміністрування транзакції Blockchain, використовуючи децентралізовані засоби, які є ефективними та захищеними від будь-якої загрози.

YouRoot

YouRoot – децентралізована програма блокчай, яка допоможе вам керувати своєю сім’єю. Це безпечний і безпечний спосіб купувати, продавати, підтримувати та захищати активи вашої родини, що дозволяє зберігати дані сім’ї та відносини в сім’ї. Ви можете робити все без необхідності проходити через банк, оскільки сім’я є банком. Ця програма дозволяє миттєво переглядати всіх членів вашої родини. Це дозволяє вам підключатися, взаємодіяти та поділитися життєвим досвідом у одному місці.

Однією з головних функцій програми є функція Family Tree. Через цю функцію ви можете знайти членів родини, яких ви навіть не думали, що у вас є. Ця платформа переосмислює те, що справді означає сім’я. Через YourRoot ви захищаєте активи вашої родини, а потім можете передавати її своїм дітям.

Похожее изображение

 

Команда

Радники

Партнери

 

Додаткова інформація:

Website: https://treeblock.io/

Telegram: https://t.me/treeblock

Twitter: https://twitter.com/YourootNews

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/youroot/

Facebook: https://www.facebook.com/treeblocknews/

Author: Sapphire9
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1204319

ETH: 0xa4b847cBB6757D76Ce8D3e8DD12E5cb4326E24f9

0

Publication author

offline 1 month

Twynky

99
Comments: 0Publics: 82Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation