TheDealCoin  — Potężne wsparcie finansowe dla Twojej firmy!

Rozwój przedsiębiorczości i konkurencji, oparty na realnej reformie stosunków własnościowych, jest jednym ze strategicznych kierunków reform rynkowych gospodarki.
 Jak pokazuje doświadczenie na świecie, warunkiem sukcesu w rozwoju małej firmy jest kompleksowa i stabilna pomoc państwa. Przybiera różne formy: zachęca do produkcji priorytetowych produktów, zapewniania zachęt podatkowych, dotacji, preferencyjnych pożyczek bankowych, tworzenia ośrodków informacyjno-doradczych i naukowo-technicznych, rozwoju systemu ubezpieczeń, organizacji logistyki.
 Głównymi źródłami finansowania małych przedsiębiorstw w Rosji są środki własne właścicieli małych przedsiębiorstw oraz zysk osiągnięty w wyniku działalności przedsiębiorstwa.
 Obecnie w Polske, zakładając firmy w ponad 60% przypadków, głównym źródłem finansowania są fundusze założycieli. Tylko 12% firm ma możliwość uzyskania kredytu bankowego. Aby zapewnić rozwój biznesu, pożyczki bankowe w Rosji są łatwiej dostępne: 28% firm ma do nich dostęp.
 Ale w Europie przed głównym źródłem finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw były banki: w Unii Europejskiej przeznaczono do 80% wszystkich niezbędnych funduszy, teraz liczba ta sięga 20–30%. Jak wiesz, jest to bardzo mała pomoc dla dobrego rozwoju i rozpoczęcia działalności.
 Dla małych i średnich przedsiębiorstw rozwój całej gospodarki rynkowej i konieczne jest zwiększenie ich wsparcia finansowego. I staje się rzeczywistością dzięki technologii blockchain i projektowi zwanemu Deal coin.
 Ideą tego zespołu projektowego jest stworzenie zdecentralizowanego ekosystemu bezpośredniej wymiany, finansowania małych i średnich przedsiębiorstw z inwestorami nieposiadającymi stron trzecich. Po prostu będzie to globalny rynek pożyczek finansowych dla tych pomysłów, firm, startupów, który również będzie starannie wybierany i analizowany przez najlepszych ekspertów w zakresie oceny perspektyw i rentowności.
 Ta możliwość szybko będzie w stanie pomóc w zebraniu funduszy dla wszystkich, ponieważ nawet osoby, które nie mają dostępu do usług bankowych, a mianowicie tworzenie kont, przelewy i inne transakcje tylko z telefonem i Internetem będą mogły wziąć aktywny udział , będąc użytkownikiem tej platformy. I taka populacja co najmniej 2 miliardy ludzi na świecie, a więc potencjał wzrostu.
 Co więcej, zwiększy to dobrobyt finansowy tych zwykłych ludzi, ponieważ kapitalizacja tego rynku nie jest mniejsza niż 13 bilionów dolarów, a wszystkie transakcje na stronie są przeprowadzane za pomocą tokena DEAL. Wspierając firmy swoimi inwestycjami, ufają im za pomocą krypto-tokenów, aw przyszłości otrzymują od nich zainteresowanie w miarę ich rozwoju.
 Okazuje się, że cena DEAL może zapewnić bardzo dobry wzrost i oczywiście dużo zarobić jako zwykły inwestor i ich posiadacz. Okazuje się, że DEAL CENA może dać bardzo dobry wzrost, i oczywiście dużo zarobić jako zwykły inwestor i jego posiadacz. Projekt przeprowadzi ICO, czyli sprzedaż ich tokenów i więcej informacji oraz zarejestrowanie się tutaj https://wefundanydeal.io/
 I pytasz: po co zwracać uwagę na tę platformę ?! Rozwiążę wasze wątpliwości! Za tym pomysłem działa już istniejący i odnoszący sukcesy zespół My Fund Any Deal, który jest brokerem finansowania brytyjskiego nr 1. Od kilku lat koszt przetworzonych aplikacji osiągnął już ponad 6,5 miliona euro.
0

Publication author

offline 1 year

vingaard

0
Comments: 0Publics: 19Registration: 13-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation