THRIVE VEŘEJNÁ PRE-PRODEJ JE TŘEBA ŽIVE

Primárním cílem firmy Thrive je narušit současný způsob, jakým inzerenti provádějí digitální marketing. Společnost Thrive, založená na blokových smlouvách a inteligentních smlouvách, vytvoří prémiový reklamní trh, kde se silně vyznačuje komunita a kvalita. Úplná bezpečnost a bezpečnost průhlednosti zajišťuje bloková řada.

Primárním cílem je síť AdWords společnosti Google, kterou mnozí považují za hluboce chybné. Mnoho inzerentů vidělo, že se jejich reklamy objevují na nevhodných místech poškozujících jejich značku. To je také drahé pro inzerenty a sporný přínos pro spotřebitele.

Síť AdWords vnímá někteří jako těžký monopol, který vylučuje vydavatele bez vysvětlení. Spotřebitelé navíc nedostávají odměny za sdílení dat podporujících firmy. Všechny tyto problémy řeší Thrive.

Model Thrive dává zákazníkům kontrolu nad jejich datami a odměňuje je za sdílení. Všechna data shromážděná od zákazníků jsou anonymizována a umístěna na bloku. Zákazníci jsou také odměněni za kontrolu kvality webových stránek sítě.

DISTRIBUCE THRT TOKEN

53% bude přiděleno pro kola soukromých a veřejných tokenů.

17% bude vyhrazeno týmu Thrive. Tyto žetony budou uzamčeny po dobu 24 měsíců po dokončení události generování tokenů s 1 měsíčním útesem (nebo až do spuštění vlastního Thrive Blockchain).

1% bude vyhrazeno poradcům a partnerům. Tyto žetony budou uzamčeny po dobu 12 měsíců po dokončení události generování tokenů s 1 měsíčním útesem (nebo až do spuštění vlastního Thrive Blockchain).

2% bude vyhrazeno pro kampaně s odměňováním.

27% půjde do rezervy a bude plně přerozděleno, aby odměnilo Společensky prospěšnou komunitu v průběhu fáze.

Podrobnosti tokenu THRT:

Celková nabídka: 200.000.000 THRT + Bonus

Celkový Token k prodeji: 53%

Počáteční cena: 1 THRT = 0,25 €

Množství THRT žetonů na 1 ETH se může lišit v důsledku pohybu ceny Ethereum.

Pevná čepice 25.000.000 €

Dynamický nárůst pevného uzávěru o 10% bude spuštěn v případě, že tržby dosáhnou 95% deklarované tvrdé čepice.

Např. V případě, že tržby dosáhnou 23,75 milionu EUR, bude dynamický zisk zvýšen na 27,5 milionu EUR. Tím se zajistí, že nebude docházet k zředění hodnoty tokenu ani v případě dynamického zvětšení pevného krytu. Vypalování žetonů v okamžiku po ICO znamená, že hodnota žetonu Thrive se zvýší, jelikož na trhu je méně dostupných.

PRO VÍCE INFORMACÍ

WEBOVÁ STRÁNKA: https://www.ico.thrivelabs.io/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/thrivelabs.io/

TWITTER: https://twitter.com/WeareThrivelabs

TELEGRAM: https://t.me/thriveico

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2401702.0

0

Publication author

offline 5 months

123456wer

0
Comments: 0Publics: 37Registration: 26-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation