Tipestry – огляд ICO

Привіт всім!

Сьогодні я хотів би розповісти Вам про проект, який видався мені досить цікавим.
Цей проект позиціонує себе новинкою в сфері доповненої реальності що досить цікаво.
Що ж, давайте розбиратися!
Погнали!

Що ж таке Tipestry?

Tipestry Go це сервіс, який позиціонує себе додатком, яке надає клієнтам послуги доповненої реальності, за допомогою яких кожен користувач зможе залишати свої враження в різних місцях і знаходити при користуванні сервісом різні монети, які будуть заховані по всьому світу.
Так само буде доступно розширення на різні браузери, яке дозволить додати в вашу щоденну роботу з інтернетом функції мікроплатежів і чату, але ці функції наразі знаходяться в розробці.

У цьому проекті повинні бути розглянуті три пов’язані проблеми: по-перше, переважна бізнес-модель для платформ соціальних мереж полягає в тому, щоб продавати особисту інформацію своїх користувачів третім особам, як правило, без розуміння користувачами того, що вони відмовляються з точки зору конфіденційності і безпеки. По-друге, творці контенту важко витягти з фінансової вигоди зі своєї роботи, що частково пояснюється загальним зниженням журналістських стандартів та розповсюдженням вмісту кліматичного змісту. По-третє, тенденція до великих компаній полягає в просуванні порядку денного – як комерційних, так і політичних – шляхом цензури або повного відключення відгуків користувачів на своїх сайтах.

Інша мета цього проекту – забезпечити нове використання криптовалюта і покласти монети в руки більшої кількості людей, не вимагаючи розуміння технічних деталей.

В чому цінність проекту?

Проект Tipestry почався в 2014 році. Головними цілями були спростити поради по біткойнов і дозволити користувачам коментувати будь-який веб-сайт. Перша ітерація була доповненням до браузеру, яке пройшло в альфа-тестування в 2015 році, а друге – мобільним додатком, які пройшли тестування в 2016 році. Грунтуючись на ранній зворотного зв’язку, обидві версії були скасовані на користь існуючої версії веб-версії Tipestry. com, який
пройшов альфа-тестування в 2017 році. Супутнє додаток Tipestry Go початок розроблятися і входити в тестування в 2017 році і було випущено в Apple Store на початку 2018 року. Користувачі Tipestry.com можуть коментувати будь-який сайт, в той час як Tipestry Go дозволяє користувачам прокоментувати будь-яка фізична місце розташування.

Tippening, сайт для виборців, щоб допомогти сформувати політику платформи і вибрати або видалити модераторів, планується випустити на початку 2019 року. Додаток браузера і браузерні додаток, яке спочатку запускало проект, планується відновити в кінці 2019.

Tipestry.com також дозволяє користувачам випробувати один одного і пожертвувати криптовалюта власникам веб-сайтів. Мета рад – дати користувачам можливість отримувати винагороду за створювану ними цінність. Це не тільки дає стимул розміщувати хороший контент, але і більш справедливо, ніж традиційна модель, де тільки власники платформи використовують переваги контенту, створеного його користувачами. Соціальні медіа так само цінні, як і користувачі, тому ці користувачі повинні отримувати вигоду зі своїх вкладів.

Мета пожертвування сайту – надати зручний, практичний спосіб підтримки творців контенту, щоб полегшити заробляння грошей, не вдаючись до кліки або агресивній рекламі. Одним з переваг цієї системи над існуючими рішеннями є те, що донорам не потрібно мати справу з кредитною карткою, яка зберігає їх конфіденційність і дозволяє їм робити пожертвування всього за два кліка після того, як їх рахунок буде поповнено криптовалюта. Зручність і відсутність плати за кредитну карту також роблять надання будь-якої суми життєздатною, навіть незначної частини пенні, відкриваючи нові можливості мікрообеспеченія, які ніколи не були можливі до винаходу біткойнов і інших кріптоконверсій.

Іншою важливою перевагою цієї системи є те, що сайт, який отримує пожертвування, не зобов’язаний знати, що таке Tipestry або кріптовалютность. Будь-сайт в Інтернеті може отримувати пожертвування через Tipestry без будь-якої початкової настройки, і власник сайту може зажадати його пізніше (протягом одного року, після чого він додається в пул поширення токенов Tipestry).

Висновки

Я вважаю що цей проект дійсно має задатки на майбутнє. Якщо команда постарається, то він дійсно може стати успішним проектом, котрий може принести прибуток.
Дякую, що залишаєтесь зі мною.
Успіхів!

Интересные ссылки:

Website: http://www.tipestry.com/
Whitepaper: https://tokensale.tipestry.com/Tipestry-White-Paper.pdf
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4978851.0
Twitter: https://twitter.com/tipestry
Facebook: https://www.facebook.com/tipestry
Telegram: https://t.me/tipestry


Bitcointalk nickname: kinum
Bitcointalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2132852

0

Publication author

offline 11 months

Андрей Котюх

0
Comments: 0Publics: 11Registration: 11-10-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation