TOKEN STARS

TOKEN STARS

Platform kami terdiri dari 12 modul terintegrasi yang memungkinkan peserta untuk terhubung dengan cara baru. Dirancang sebagai toolkit, platform ini memungkinkan untuk menggabungkan modul yang berbeda untuk mencapai fitur dan kemampuan yang dibutuhkan.

TokenStars adalah platform manajemen selebriti pertama di blockchain. Kami membangun ekosistem yang akan memberi para selebritis, penggemar, dan pengiklan dengan alat dan insentif lanjutan untuk interaksi dan keterlibatan yang lebih dalam.

Berdasarkan fungsinya, modul adalah bagian dari 4 lapisan yang berbeda :

 1. Lapisan Crowdfunding, memungkinkan talenta dan selebriti yang menjanjikan untuk mengumpulkan dana.
 2. Lapisan infrastruktur, menyediakan alat fungsional (seperti voting dan kepanduan) untuk aktivitas platform utama.
 3. Penggemar lapisan Komunitas, yang memungkinkan para selebriti untuk menumbuhkan modal sosial mereka dengan memperluas basis penggemar setia mereka dan menawarkan kepada penggemarnya keterlibatan yang diinginkan dengan mengkomunikasikan dan berpartisipasi dalam kegiatan dengan bintang favorit mereka.
 4. Lapisan iklan, mengantarkan data cerdas & transparan dan pemirsa yang terlibat merek untuk kampanye periklanan yang lebih efisien (denganmemungkinkan iklan kontrak cerdas dan penjualan barang dagangan eksklusif).
 5. TokenStars, piyasa katılımcılarının 4 önemli problemini çözüyor: 1. Yetenekler (gelecek yıldızlar). Tokenstars, kritik genç yaşta genç yeteneklere maddi destek sağlamaktadır, bu nedenle profesyonel spor ve eğlence endüstrilerinden ayrılmamaktadır. Ayrıca, işbirliklerinin başlangıcından itibaren izleyici çekmek ve sosyal sermaye toplamak, yeterli mesai kariyerine başlamak için (akranlarına kıyasla) onlara yardımcı olacaklardır. 2. Artıları (aktif spor ve eğlence yıldızları). Tokenstars, halihazırda sponsorlar için cazip ama geleneksel ajanslar tarafından göz ardı edilen kurulmuş sporculara ve medya kişiliklerine temsil ve pazarlama tanıtımı hizmeti sunuyor. 3. Taraftarlar. Hayranlar, yıldız şöhretleri ile daha yakın etkileşim kurmak ve sevdikleri kulüpleri üzerinde daha fazla etkileşim arzuluyor. Tokenstars hayran kitlelerine gerçek zamanlı olarak iletişim kurma, gelecek yıldızlar seçme ve ünlü etkinliklere katılma fırsatları sunuyor. 4. Reklamverenler. Markalar, daha katılımlı kitlelerin yanı sıra şeffaf reklam biçimlerinin birleşimini ister. TokenStars, markalara, yayıncı akıllı sözleşmeleri uygulayarak, çok sayıda 12 hayran kitleye erişme ve kampanyaların verimliliğini artırma fırsatı sunuyor.
 6. Altyapı derecesi, taraftarların keşifçiler olmasını, en son yetenekleri bulmasını ve tavsiye etmesini ve belirteçleri almasını sağlayacaktır. Bir gözlemci olabilmek için, buna rağmen 1 TEAM göstergesi olmalıdır. Buna ek olarak, her belirteç sahibi bir uzman olarak oluşturulabilir ve yaklaşmakta olan yıldız nedeniyle sesini verebilir. Uzman seslerin sayısı da tam olarak belirteçlerinin sayısı olacak. En aktif uzmanlardan biri olan TokenStars, zaman zaman belirteçler dolandırıcılığı yapacaktır. fanlar amacıyla olasılıkla farklı etkinlikler bir bahis yaparak elde edilecektir orada – modülünü oylama taraftarların desteğiyle altyapı derecesine ek olarak geniş bir kitleye ilgisini çekmeyi ve kendi önemini arttırmak ve destek modülü gölet belirteçleri alabilir ve yetenekleri olabilir.
 7. fanlar toplum düzeyinde fanlar-tokenholderam teşvikçisi olduklarını ve sorun giderilmiştir carry fanlar, desteğiyle kendi sosyal konumunu ve şöhret artırmak için belirteçleri ve yıldızlı gökyüzü almak, yıldızlı gökyüzü çalışmalarına katılabilir sağlayacaktır. İstisnasız olarak, TokenStars çalışanları, yıldızlı gökyüzü ve teşvikçiler arasındaki tüm iletişim, iniş pavyonuna akacak. Token sahipleri onları yıldızlı gökyüzü, on-line etkileşim, genel meslekler, konuşmalar, kibritler ve diğer benzersiz reçetelerle bireysel toplantılarda da harcayabilir.
 8.  
 9.  
 10.  
 11. Markaların ve reklamcılık dereceleri, yıldızlı gökyüzünün kârını artırmak amacıyla başarılı bir pazarlama kampanyasına yönlendiriliyor. Hayranlar ilke olarak pazarlama sözleşmeleri alabilirler.
 12. TEAM belirtisinin temeli standart ERC-TWENTY olan Etherium’dur. İlk TEŞM maddesinin maliyeti 0.0001 BTC’dir. SADECE Ocak 2018 tarihine kadar orijinal 2 ticaret dönemi kaçırıldı ve bu dönemlerde BÖLÜM belirteçlerinden alışveriş yapmak mümkün. 28 Şubat 2018 tarihine kadar olan sonraki aşamalarda, en düşük satın alım sayısı STO simgeleridir. En büyük katkı kesilmemektedir. Ücret BTC, ETH, ACE’dir. Muhtemelen kraudseyle katılan jeton satın kriptovalyutnoy alışverişini satın almak veya çeşitli görevler uygulanması için iniş-aşamasında bunları satın. Gösterge sahipleri TAKIM iniş aşamasında yiyecek ve hizmet satın alabilirler.
 
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=990832
0

Publication author

offline 1 year

SHULAKOVA

85
Comments: 0Publics: 133Registration: 12-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation