Traceto.io to przyszłość KYC.

Znajomość klienta (KYC) jest po prostu procesem, w którym organizacja ocenia i weryfikuje tożsamość swoich klientów. Jest to normatywny środek mający na celu zapobieganie praniu pieniędzy (AML / CFT), finansowanie walki z terroryzmem (CTF) i łamanie zasad rynkowych. Jest to powszechna praktyka w instytucjach finansowych; banki wymagają podania pewnych dokumentów w celu zweryfikowania Twojej tożsamości, zanim będziesz mógł nią zarządzać.

Kryptowaluta jest wciąż w powijakach i daleko od głównego nurtu ze względu na problemy takie jak skalowalność i zmienność, a następnie wielu nadal nie rozumie technologii, która za tym stoi. Nawet rządy i instytucje są niekompatybilne w klasyfikacji kryptówek, ale jeśli wirtualne waluty trafiają do głównego nurtu, potrzebujemy pewnego poziomu zasad, które jednak nie wpłyną na jego zdecentralizowany charakter. Reguły przynoszą zaufanie swoim użytkownikom. Jako inwestor chcesz mieć pewność, że projekt jest legalny, a programiści nie ukrywają Twoich funduszy. Firmy kryptograficzne chcą również mieć pewność, że ich platforma nie jest wykorzystywana jako kanał finansowania nielegalnych działań. To właśnie tutaj KYC wkracza w ten obiecujący wirtualny świat cyfrowych zasobów.

W czym problem?

Know your client (KYC), który chroni przed naruszeniami w obszarze AML / CFT, nie był konsekwentnie akceptowany i obserwowany w realnym świecie oraz w świecie wirtualnym przez przedsiębiorstwa, firmy sieciowe oparte na blokadach i giełdach. W krypto-kosmosie ograniczenia wynikają z wielu czynników, takich jak koszt wdrożenia KYC, brak doświadczonego zespołu ds. Zgodności i pseudo-założenie, że zgodność KYC jest sprzeczna z anonimowością kryptowaluty. Przyczyniły się one do nieefektywnych i wadliwych procesów KYC, które obecnie istnieją. Te problemy mogą zostać rozwiązane za pomocą oderwania i powiązanych technologii.

Traceto.io to unikalne rozwiązanie blokowe, które jest zdecentralizowane, zachowuje poufność, a jednocześnie jest kompatybilne. Struktura Traceto.io KYC łączy kontrakt intelektualny i sztuczną inteligencję (AI), aby zapewnić kompleksowe de facto standardowe rozwiązanie KYC dla zdecentralizowanego ekosystemu. Rozważę cechy rozwiązania Traceto.io w oparciu o następujące kryteria:

Firma: Traceto.io należy do Cynopsis Solutions Pte. Ltd, firma RegTech z siedzibą w Singapurze, specjalizująca się w przetwarzaniu procesów KYC dla firm. Firma ma około 450 klientów kryptograficznych oraz najwyższej klasy ekspertów i doradców. Chye Kit jest dyrektorem generalnym i współzałożycielem o Traceto.io, a także współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym Cynopsis Solutions. W ten sposób możesz dać im je pod względem legalności, widoczności i doświadczenia.

Zespół i doświadczenie: zespół składa się z najwyższej klasy ekspertów i specjalistów z imponującymi cechami ponad pięćdziesięcioletniego doświadczenia w zakresie zgodności, przepisów, audytu, szkoleń maszynowych, technologii blokowej i finansów. Obecnie obsługują one potrzeby KYC na ponad 400 klientach kryptograficznych. Nie ma wątpliwości, że mogą z powodzeniem wykorzystać swoje doświadczenie i rozwiązanie blokady.

Platforma ramowa i technologiczna: platforma Traceto.io wykorzystuje możliwości łańcucha blokowego Ethereum i sztucznej inteligencji do zapewnienia zdecentralizowanego i kompatybilnego procesu KYC. Składa się z zdecentralizowanej aplikacji Ethereum (DApp) dla użytkowników, usługodawców, korporacyjnych requesterów i weryfikatorów, które służą jako interfejs do interakcji z siecią w KYC. Aby zapewnić bezpieczeństwo i poufność danych, dane użytkownika są szyfrowane przy użyciu szyfrowania homomorficznego, podczas gdy przechowywanie danych osobowych użytkowników (PII) jest oparte na podejściu MultiSig.

Algorytmy uczenia maszynowego służą do wykrywania anomalii, rozpoznawania twarzy, monitorowania transakcji; Weryfikacja przez człowieka zapewnia dodatkowe wsparcie systemowe dla wysokiego i niezawodnego mechanizmu KYC. Społeczność weryfikatorów monitoruje i zarządza społeczną weryfikacją nowych użytkowników, a także umożliwia dostęp do niestandardowego dokumentu KYC.

Świadczą one o filozofii Traceto.io, że możliwa jest decentralizacja, poufność i zgodność.

Użycie: Sieć Traceto.io zastąpi sposób, w jaki KYC jest wykonywany. Decyzja powinna wykraczać poza weryfikację tożsamości i kontroli potencjalnych klientów wysokiego ryzyka (osób zagrożonych politycznie, terrorystów i przestępców) w celu zapewnienia stałego, ciągłego monitorowania i czujności swoich klientów w zakresie skutecznych procesów AML / CFT i CIM. Stanie się de facto standardem w wirtualnym świecie kryptowaluty.

Zapotrzebowanie na rynku: platforma Traceto.io jest bardzo obiecująca. Oczekuje się, że kriptoekonomika w najbliższych latach wzrośnie jeszcze bardziej, podczas gdy rosnące zainteresowanie władz do kriptoaktivnym projektów, a także firmy zajmujące się zbierania funduszy na rzecz rozwoju, poprzez początkowych propozycji monet (ICO) będzie coraz bardziej wyglądać na właściwy decyzji KYC za zgodność . Traceto.io, oczywiście, będzie cieszył się wysokim patronatem od nowych klientów kryptografii, zwiększając w ten sposób bazę klientów w kilku dodatkach.

Znacznik Traceto.io to natywny znacznik platformy Tracetoken.io, opracowany w Ethereum-blockchain do wykonywania transakcji w ekosystemie traceto.io. Jest to token ERC20 i jest klasyfikowany jako token narzędziowy. T2T będzie używany do stymulowania użytkowników, potencjalnych klientów i partnerów, a także nagradzania ekspertów społeczności.

Traceto weryfikuje użytkowników i zbiera informacje na temat 4 głównych obszarów:

1. Sprawdzanie danych osobowych.
2. Identyfikacja osób objętych sankcjami.
3. Sprawdzanie tożsamości osób zaangażowanych w wątpliwe transakcje pod względem legislacyjnym.
4.Izuchenie działanie potencjalnego inwestora po poprzedniej weryfikacji.

Inwestor, który chce uczestniczyć w ICO wysyła swoje dane do aplikacji Traceto w celu weryfikacji, gdzie wszystkie informacje są szyfrowane i przechowywane w dAPP. Wszystkie inne operacje wykonywane są według inteligencji cząstkowej.

Trafność usługi
Kampania mająca na celu walkę z legalizacją nielegalnie pozyskanych funduszy stopniowo nabiera tempa. Znane firmy otrzymały już poważne grzywny za łamanie zasad walki z praniem pieniędzy i finansowaniem terroryzmu. W związku z rosnącym zainteresowaniem struktur państwowych blokowaniem projektów presja na przedsiębiorców będzie rosła.

-Website: https://traceto.io
-Withitepaper: https://traceto.io/static/wp/traceto_Whitepaper_v1_34_11052018.pdf
-Twitter: https://twitter.com/tracetoio
-Facebook: https://www.facebook.com/traceto.io
-Telegram: https://t.me/tracetoio
-Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2911588.0

0

Publication author

offline 12 months

kate555

0
Comments: 0Publics: 63Registration: 25-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation