Triggmine – E-mail маркетинг на смарт-контрактах

Феномен криптовалют та можливості електронних грошей нікого не залишають байдужим. Кожного дня розробники з усіх країн світу створюють нові проекти, прагнучи розкрити потенціал власних інноваційних ідей. Пошук унікального внеску у глобальні розробки стає викликом для ІТ-спеціалістів. І українці не залишаються осторонь. Нещодавно нашими співвітчизниками був представлений проект Triggmine – інтелектуальна система автоматизації електронної пошти на базі технології Blockchain та смарт-контактів.

Даний проект пропонує підприємцям електронної комерції проводити економічно ефективні маркетингові кампанії з електронного листування. Команда проекту вважає, що базовою передумовою успішної ділової співпраці є надійність. Тому в основі проекту лежить технологія Blockchain та смарт-контакти, які забезпечують безпечне та вигідне використання системи і необхідний рівень довіри з боку користувачів.

Нові технології є відмінним полем для довгострокових внесків. Автоматизація електронного маркетингу є актуальним питанням на сьогоднішній день, адже досі ця проблема не була остаточно вирішена. Triggmine створювався як принципово новий підхід до здійснення процесу маркетингу електронної пошти (the email marketing process). Ця система кардинально змінює вже усталені правила гри. Проект миттєво вирішує проблему електронного маркетингу та спрямований на перспективу подальшого розвитку. Тому інвестиції у дану систему є цікавими та привабливими.

Вирішення питання автоматизації електронного маркетингу – мета, що ставлять перед собою розробники проекту, які є досвідченими професіоналами з вражаючою історією успіху. Вони пропонують підприємцям особисто вести власний бізнес, поєднуючи смарт-контакти та передові маркетингові практики, що є гарантією виправдання очікувань юзерів.

Система пропонує наступне: користувачам більше не потрібно налаштовувати та готувати списки розсилки та баз даних клієнтів. Triggmine аналізує особливості вашого бізнес-плану та шукає найкращі сценарії розвитку для конкретних проектів, автоматизуючи маркетинг електронної пошти в цілому.

Виходячи з аналізу характерних рис поведінки юзерів, система вживає таргетовані заходи з урахуванням особливостей кожного користувача. Тому підприємці отримують справжню допомогу та можливість впливати на своїх клієнтів незалежно від їхньої кількості. Використання Triggmine підвищує ефективність Вашого бізнесу та прибутки від нього в середньому на 30%.

Усе, що Вам потрібно зробити, це під’єднати свій онлайн-магазин, використовуючи плагіни для Magento, Shopify, Woocommerce, Prestashop, та підтвердити обрання того чи іншого е-mail шаблону, яких команда створила більше, ніж 10. Шаблони розподілені за рубриками, такими як мода, електронні вироби, здоров’я та краса, господарчі товари, дозвілля тощо. Зазначте існування спеціальних купонів та знижок, які заохочуватимуть клієнтів та дозвольте системі зробити усе інше. Проект використовує особистісні уподобання клієнтів та висуває найбільш актуальні та відповідні пропозиції.

Triggmine аналізує поведінку користувачів, соціально-демографічні характеристики потенційних покупців, історію попередніх замовлень, коливання цін та інші параметри, які демонструють уподобання і смаки клієнтів, аби знайти те, на чому люди зупиняються під час шопінгу. Залежно від поведінки окремого користувача, Triggmine вживає заходи, що базуються на аналізі причин дій та відповідей покупців на певний стимул. А потім система надсилає споживачам цілеспрямоване повідомлення та персональні пропозиції, які ідеально відповідають запитам конкретних користувачів.

Розробники проекту також створили власний Triggmine Coin (TRG), який є криптографічно захищеним, забезпечує авторизований доступ та використовується для оплати в межах сервісу. Токени TRG виступають як ключ доступу, що відкриває двері до різноманітних служб Triggmine, та за допомогою яких користувачі щомісячно сплачують підписку на послуги сервісу. Усі смарт-контакти на платформі забезпечені токенами.

Вартість одного TRG буде зафіксована після закінчення продажу токенів. Нерозпродані токени знищать, жоден додатковий токен не буде створений після розпродажу. З 16 по 30 квітня розпочинається Pre Sale (30 000 000 TRG = 3 000 ETH = 22% від загальної кількості токенів). Public Sale здійснюватиметься з 11 червня по 11 липня (150 000 000 TRG = 15 000 ETH = 60% від загальної кількості токенів). TRG – це системний внутрішній метод оплати, який використовується для збору платежів за запропоновані платформою послуги та продукти. Аби використовувати сервісні можливості Triggmine усім користувачам необхідно придбати токени.

Команда Triggmine створила справді інтелектуальну систему. Дана платформа здатна пристосовуватися до змін бізнес-параметрів завдяки тому, що вона працює на смарт-контактах та Blockchain. Відтепер підприємці можуть забути про необхідність послуг спеціалістів для ведення бізнесу та ефективно управляти своїми підприємствами самостійно.

Triggmine здатна аналізувати набагато більший об’єм даних, система бере зобов’язання у свої руки. Людина ніколи власноруч не зможе проаналізувати стільки інформації за короткий термін. Система ж обирає найкращий для того чи іншого покупця варіант та пропонує саме його. В той час як Ви заощаджуєте свій час та гроші, маючи при цьому повний доступ до статистичних даних та звітів.

Численні компанії та бізнес-організації вже використовують Triggmine, акцентуючи при цьому увагу на легкості роботи системи та абсолютно новий досвід роботи з клієнтами. Система повністю автономна та не потребує постійної оптимізації та оновлення. Вона ідеально підійде для тих, хто втомився сегментувати та завантажувати нескінченні списки клієнтів. Triggmine – Ваш найкращий асистент, який знає про особливості клієнтів та надає їм найбільш корисні та релевантні пропозиції у даний момент.

https://triggmine.io
https://t.me/TriggmineTokenSale
https://medium.com/@triggmine
https://www.facebook.com/Triggmine/
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3070157

KriptoGuruTR
0x59a78fa8bb20291986D8E506Ae38f21A3368F404

0

Publication author

offline 9 months

ukon sarkon

6
Comments: 0Publics: 135Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation