TRIGGMINE Klasik E-posta Yönetimini Çöpe Atan Sistem

TRIGGMINE platformu, her müşterinin sürekli değişen iş parametrelerini ve özelliklerini de ayarlayan akıllı bir otomatik e-posta dağıtım sistemidir. yapay zeka teknolojisi ve yeryüzünde en rahatsız edici (teknoloji blockchain ile çalışan bu platform. Benim bulgular, ben cesaretle posta listesini hazırlamak, posta dağıtım sistemi otomatik TRIGGMINE kullanıcıları sonsuz listesi yapılandırmak gerekmez nerede sonraki seviyeye e-posta pazarlama olduğunu söyleyebiliriz sistem kullanıcı verilerine dayanarak idare şekilde tasarlanmıştır çünkü ve veritabanı segmenti. Ben de sistem TRIGGMINE en iyi senaryo teklif eder ve aynı zamanda ona bağlanmak deposunda sonra kullanıcıyı taklit etmek kod isteyecek, işinizi analiz yardımcı olacağını gördük.

TRIGGMINE sistemi, her kullanıcı vaka için tedbirlerin uygulanması kullanıcıların davranışlarından hem de sağlanan teşvikler verdikleri yanıt nedenlerini analiz etmek için çok akıllı ve agresif. Sistem, tüm TRIGGMINE sistem kullanıcıları olursa olsun sürdürülebilir sadakat için bir şeyler satın almak için dükkana girip ilk kez kendi numarasını müşterilerini yönetebilir tasarlanmıştır yolu ile; Bu sistem, kullanıcıların iş gelirlerini ortalama% 30 oranında artırmasına yardımcı olabilir. KOBİ’lerin E-posta Pazarlamasının Uygulanmasına Yönelik Sorunları Büyük şirketler, operasyonların verimliliğini ve hızını artırmak, İK etkenlerini azaltmak ve kaynakları kaydetmek için halihazırda kapsamlı e-posta pazarlama otomasyon çözümleri kullanmaktadır. Ancak, bu büyük maliyetler gerektirir, genellikle küçük ve orta ölçekli şirketlerin fiyatları böyle bir yaklaşımdan gelir. Bu, aşağıdaki faktörlerle açıklanabilir:

Karmaşık Hizmetler. Konsolide pazarlama yazılımı çözümlerinde sunulan özelliklerin çoğu, iş geliştirmenin ilk aşamalarında gerekli değildir. Küçük işletmeler öncelikli olarak e-ticaret çalışmalarında üç pazarlama kanalı kullanmaktadır: e-posta dağıtımı, yeniden hedefleme ve ücretli reklamlar. Ham aletler. Mevcut basit araçlar ilkeldir. Kapsamlı çözümler sunmazlar. İşleri, potansiyellerini tam olarak açamadı. Zaman eksikliği. Küçük işletme sahipleri, e-posta pazarlaması, tetikleyici kampanya yönetimi ve içerik geliştirme ilkelerini öğrenmek için yeterli zamana sahip değildir. İşverenler çok işlevli bir rol oynamaktadır ve aynı anda birden çok hedefe yönelmek zorunda kalmaktadır: envanter yönetimi, lojistik, müşteri edinimi, finans, vb. Yüksek fiyatlar. Entegrasyon maliyeti çok büyük.

KOBİ’ler özellikle erken aşamalarda çok fazla para harcamamaktadır. Ayrıca, eksiksiz bir pazarlama çözümünü entegre etmek için bir pazarlama uzmanı veya acentesi işe almak için ek bütçeye sahip değildir. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin kampanya yönetimini basitleştiren ve verimliliğini artıran otomatik çözümlere ihtiyaçları vardır. İdeal çözüm, KOBİ’lere, uzun entegrasyon süresi, sıkıcı ayarlamalar ve manuel A / B testleri yapma ihtiyacı duymadan, tek bir düğmeye basarak kampanyaları yeniden başlatma kabiliyeti kazandıracaktır.

Çok basit bir örnek düşünün: Bir çevrimiçi mağazayı ziyaret edin, alışveriş sepetinize bir liste ekleyin ve ürün ekleyin, ardından bir satın alma işlemini tamamlamadan web sitesinden ayrılmaya karar verin. On dakika sonra, satın alma işlemini iade edip tamamladığınızda size indirim sunan bir e-posta alırsınız. Bu e-posta bir “tetikleme sistemi” ürünüdür. Basit bir kural altında, tetikleme sistemi, müşterinin bıraktığı alışveriş sepetini takip etmek için e-posta mesajlarını tetikleyen “arabaya eklenen” ve “site dışı” hesaplarının basit işlemlerini hesaba katar.

Magento açık ticaret inovasyonu için lider bir platformdur. Dijital ve fiziksel alışveriş fırsatlarını, eğlenceli müşterileri etkili bir şekilde birleştirir. Magento 1000 En İyi İnternet perakendecisi, B2B 300 ve Avrupa 500’ün bir listesini kazanıyor ve 150.000’i aşkın geliştiriciden oluşan aktif global topluluğu tarafından çok beğeniliyor. Triggmine, AI ile platformu geliştirir. Şimdi, Magento her müşteri için her e-postayı mükemmelleştirebilir, böylece satış ve müşteri deneyimini arttırır. Shopify, çevrimiçi ve perakende satış mağazaları için yazılım geliştiren bir e-ticaret platformudur. Shopify, girişimcilerin ürünlerini yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde satmalarını sağlar. 1, 000,000+ aktif kullanıcılar tamamen özelleştirilebilir bir web sitesinin gücü, 100’den fazla uluslararası ödeme ağ geçidi ve rakipsiz satış kanalları yaşadı. Shopify ve Triggmine’nin genel pazarlama felsefesi, refahlarını hızlandıran küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) için resmi işbirliğine ve eksiksiz çözümlere yol açar.

WooCommerce, çevrimiçi işletmeler oluşturmak için en popüler ve özelleştirilebilir e-ticaret platformlarından biridir. Dış kutu özellikleri, müşteriler için harika bir deneyim sunar ve işiniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Triggmine, bireysel bir yaklaşımın WooCommerce sürücüsünü, özerk ve akıllı bir e-posta sistemi ile tamamlar ve ek pazarlama becerileri olmadan ilgili teklifler sunmayı mümkün kılar.

WEBSITE :https://www.triggmine.io/

WHITEPAPER :https://docs.triggmine.io/Whitepaper.pdf

FACEBOOK :https://www.facebook.com/Triggmine/

TWITTER :https://twitter.com/triggmine

TELEGRAM :https://t.me/TriggmineTokenSale

 

bratko99
0xBbb81185803fc213FFbB75A6f7151aB48ff41324

0

Publication author

offline 8 months

ukon sarkon

6
Comments: 0Publics: 135Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation