Tüm katılımcıları bağlamak ve ödüllendirmek için online başvuru programı: Plentix

N’aber, herkes WAJAHAT Plentix’teki başka bir heyecan verici blog ile burada. Bir online öneri sisteminde tüm katılımcıları bağlamak ve ödüllendirmek için oluşturulan dağıtılmış bir blockchain merkezli uygulama olarak Plentix fonksiyonları. Blockchain sistemi ile ilişkilendirilen ademi merkeziyet ve dağıtımın karakteristik nitelikleri, geliştiricilerin ve işletmelerin platformun özgür kalmasına olanak tanıyan yapısal bir tasarım sunarken aynı anda geliştiricilerin büyük bir toplamını oluşturmasına izin verir. Otomatik akıllı sözleşmeler, programcıların kolay ölçekleme yetkinlikleri ve bilgisayarlaşma ile maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olan onaylanmış yazılımlarla rahatça çalışmasını sağlar. Hem ademi merkezileşme hem de dağıtımla birlikte gelen bir kurulumun kullanılması Plentix, açık kaynaklı API’ler ve diğer özellikler koleksiyonu sunarak programcıların yanı sıra işletmeleri de kolaylaştırır. Plentix’in yapısal tasarımı, işletmelere çeşitli kuruluş seçeneklerini kullanabilmeleri için olanak sağlayan, yani CRM veya POS gibi sisteme zahmetsizce bağlanabilmelerini sağlayan oldukça yaratıcıdır. Geliştiriciler Plentix tarafından modüllerini kendileri oluşturmaları için yetkilendirildi, Plentix uygulaması programcıların bu programa dahil olacak bir modül geliştirmesini sağlayacak ve yazılımın iş modülünü bir işlemi yürüttüğünde programcılara GAS programlama ücreti sunacak.

Plentix uygulamasının arka ucunda işbirliği yapan çok sayıda insan var ancak kullanıcılar ön yüzünde sadece tek bir arayüzü görebiliyorlar ve tek yapmaları gereken tek şey Plentix uygulaması için kayıt olmak. Plentix, kullanıcılarına çok yönlü ödüllendirme seçenekleri sunarak, ağlarının yönlendirilmesi yoluyla çeşitli ödüller kazanma imkânı sunmaktadır. Referans yapan kişi, satın alma işlemi yapan her bir başvuru için jeton şeklinde yüzde 10’luk bir ödül kazanabilir veya bu kişi ilk 3 satın alma işleminde komisyondan yararlanabilir, başvuru sahibinin ne yapacağına dair nihai karar verilir. . Ödül Plentix’in belirteci şeklinde sunulabilir. Hakem müşterisi, 4 satın alma işlemine kadar ödülden para kazanabilir. Ödül seçimleri bir işten diğerine dalgalanma gösterebilir ve bunlar her ikisinin de imtiyazları, jetonları veya amalgamından oluşabilir.
Plentix, tokenized öneri sistemini tanıtıyor. Her zaman iş ve müşteri arasında bir ilişki olduğunda, her arkadaş için başvuru, değer Plentix jetonu ile kaydedilir ve aktarılır. Plentix, kripto ekonomik senaryosunda bir varlık olarak ortaya çıkan temel belirleyici bir ağ forumu olmak herkes için bir kazan-kazan durumu yaratıyor. Plentix’in ilerlemesi, kullanıcının yerel alametinin ve değerinin ilerlemesinin Plentix platformu tarafından tetiklenmesiyle, kullanıcının başarısıyla yakından ilişkilidir. Plentix tarafından sergilenen arayüz üzerinden bir başvuru yapmak son derece kolaydır. Platform üyeliğine sahip olmayan kullanıcılar, her kullanıcıya kullanışlı ve basit bir etkileşim yöntemi sağlayan sosyal platformlar, metin veya e-posta kullanan davetiyeler gönderilerek de yönlendirilebilir. Hakem tarafından imtiyaz için bir kod alınacak ve bu kod hakemleri, öneri aldıkları belirli bir işten alışveriş yapabilirler. İndirim seçenekleri, tamamen işletmenin yönetici bölümüne bağlıdır. İndirim kodunun, belirli işlerin referanslar için geliştirdiği şemasına bağlı olarak sınırlı bir süre için geçerli kalması olasılığı vardır.
Dijital jeton veya indirim kodu adına ödül, öneriyi iş planına göre yapmış olan kişi tarafından alınacak ve sadece kod, tavsiye edilen işten satın alma için hakem tarafından kullanılıyorsa alınacaktır. Plentix, geliştiricilere gelişmeleriyle para kazanmalarında yardımcı olmaları için ileriye dönük ve uyarlanabilirlik sunar. Bir müşterinin geliştirici tarafından geliştirilmek suretiyle geliştireceği her bir ilişki, geliştiriciler için gelir kazanma kaynağı olacaktır. Sevk planının seçimi, işletme yöneticileri ve her bir işletme için değişkeni tarafından yapılır. Kullanıcılar başvurularını paylaşma konusunda tam yetki sahibidir. Blockchain merkezli platform olmak, tamamen merkezi yönlendirme veya akıllı iş sözleşmesi olmaksızın, herhangi bir merkezi otorite veya yönetim işi olmaksızın sunulmaktadır.
Web sitesi:

Website: http://plentix.io
Whitepaper: http://plentix.io/assets/download/PLENTIX_WHITEPAPER_V5.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/plentix
Twitter: https://twitter.com/plentix_ico
Medium: https://medium.com/plentix
Telegram: https://t.me/joinchat/BDJxjxEf3BUMKQLa3pIAHA
Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2893320.0

tarafından yazılmıştır:oluseyi12

benim bitcointalk profil link:https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1361016

e-cüzdan adresim: 0x092873fE45E4104538CB7c54a35E547727C377d8

0

Publication author

offline 1 year

oluseyi12

0
Comments: 0Publics: 190Registration: 27-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation