TVzavr, MoviesChain Projesini Satışa Sundu

What-is-Movieschain.png

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere video alanında çok başarılı bir firma olan TVzavr tarafından piyasaya sürülmüş ve kendi sektöründe yılın başarılı ICOları arasına gireceği düşünülen MoviesChain projesinden bahsetmeye çalışacağım. Detaylı olarak MoviesChain’i incelemeden önce size bu platformun 30 Milyon izleyiciye sahip bir video yükleme ve izleme portföyüne sahip olduğunu belirtmek istiyorum. Bu sebeple projenin incelenmeye değer olduğunu düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi sinema sektörü geçmişte, bugün ve gelecekte de her zaman geniş kitleye sahip bir sektör. Aynı şekilde reklam sektörü de, müşterilere ulaşabilmenin tartışmasız en önemli yardımcısı. Ürettiğiniz bir ürün için tüm reklam kanallarını aktif olarak kullanarak müşterilere ulaşmak isteyenlerden tutun hemen her alanda reklam çok önemli bir sektör haline gelmiş durumda. Görsel olarak insanlara daha kolay sunum yapılması sebebiyle de video-on-demand sistemi firmalar tarafından tercih ediliyor artık.

movie-projector-55122_960_7201.png

İşte bu sektörleri Blockchain teknolojisiyle birleştirmek için yola çıkan TVzavr firması MoviesChain isimli bir platformu proje olarak piyasaya sürdü ve kripto para dünyasında oldukça olumlu tepkiler aldı. TVzavr firması ile ilgili sizlere kısaca bilgi vererek MoviesChain projesini size özetlemek istiyorum. Yukarıda bahsettiğim gibi projeyi hayata geçiren kuruluşun adı TVzavr. TVzavr firması 2009 yılında kurulmuş, 2010 yılında 70 uzmanla hayata geçirdiği projeler sayesinde 15 Milyon dolarlık yatırım almış reklam ve tanıtım videosu hizmetleri alanında duayen olmuş bir şirket. Geçtiğimiz yıl her ay 30 Milyon kullanıcı tarafından izlenme oranına ulaşan platformu ile 10 milyon dolar kar açıklamış bir firma. Prodüksiyon alanında bu işi kendi coğrafyalarında oldukça iyi yaptıklarını sizlere belirtmek istiyorum.

indir.jpg

MoviesChain de dünya çapında 50 sunucu üzerinden içerik dağıtım ağ sistemine sahip, firmaların video reklamlarını, paylaşımlarını, tanıtımlarını bu platform üzerinden insanlara duyurabileceği bir platform. Ayrıca MoviesChain Akamai ağı tarafından desteklenen bir platform ve bu sayede daha fazla izleyiciye ulaşabilen bir yapıyla hareket ediyor.

MoviesChain uygulamaları ile ilgili de sizlere kısaca bilgi vermek istiyorum. Hem PC hem de mobil uygulama sayesinde dünya üzerinde herkesin kolayca bu platforma bağlanmasına imkan sağlayan bir uygulama da mevcut projede.

maxresdefault.jpg

Bu platform bugün de Fortune 500’de yer alan bir çok firmanın reklamını yapıyor. 2010 yılından bu yana dünya üzerinde tanınan bir çok proje ile ilgili çalışmaları mevcut. Blockchain teknolojisinin dünyayı her geçen gün etkisi altına almasını fırsat olarak değerlendirmek isteyen ekip, oldukça olumlu tepkiler almış durumda ve çalışmalarına son hızla devam ediyorlar. Bakalım nasıl bir sonuçla karşılaşacaklar hep birlikte göreceğiz. Bu sektör önü çok açık ve olmazsa olmaz diyebileceğimiz sektörlerden biri ve Blockchain teknolojisine çok kolay adaptasyon sağlayabilir diye düşünüyorum.

MoviesChain Tanıtım Videosunu aşağıdaki linkten izleyebilir, proje ile ilgili daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Projenin token bilgilerini incelersek;

Kripto para borsalarında MoviesChain Tokeninin kısaltmasını ZVR olarak göreceğiz. Projenin satış bilgileri ile alakalı bilgilere geldiğimizde softcap değeri olarak 5 Milyon Amerikan Doları, hardcap olarakta 30 Milyon Amerikan Doları hedef belirlenmiş durumda.

MoviesChain platformu ile alakalı sizlere söyleyebileceğim şu, projenin bu alanda iyi firmalardan biri olan TVzavr tarafından piyasaya sürülmesi çok önemli. Her hangi bir teknik sorun yaşamayacaklarını ve projenin Blockchain teknolojisi ile çok uyumlu bir süreç geçireceğini düşünüyorum.

indir (1).jpg

Projenin yol haritasını ve ekip bilgilerini incelediğimizde, MoviesChain ekibinin CEO’su Alexander Pavlov projesine ve ekibine çok güvendiğini ve başarılı olacaklarını belirtmiş. Kalabalık bir ekiple yola çıkmışlar ve özellikle developer ekibini çok beğendiğimi söylemek istiyorum.

MovesChain projesinin yol haritasını incelediğimizde TVzavr ile başlayan yolculuklarına bu yılın 3. çeyreğinde geçecekleri Blockchain teknolojili platformu ile 2019 yılında %5 market hacmine geçeceklerini belirtmişler. Şu ana kadar herhangi bir problem yaşamayan ve reel bir şirket oldukları için sistemlerini kolayca bu teknolojiye enjekte edebileceklerini düşünüyorum.

MovesChain ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşların aşağıdaki linklerden projeyi incelemelerini öneriyorum.

MoviesChain Resmi Web Adresi: https://www.movieschain.io/

MoviesChain Whitepaper: https://www.movieschain.io/whitepaper/

MoviesChain Resmi Telegram Adresi: https://t.me/movieschain/

MoviesChain Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3152436

jackylion
0x0e8DB6E803C56eACF8922E4E93780BaB9c116dd7

1

Publication author

offline 6 days

altcoin

213
Comments: 0Publics: 465Registration: 26-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation