TwilightCoin 

Вступ

Анімаційна студія – це компанія, яка виробляє мультимедійну анімацію. Найбільш великі компанії, як це думає, продукти для виробництва, мають фізичне обладнання для виробництва, наймають операторів для цього обладнання та мають великі частки в продажу або оренді вироблених засобів масової інформації. Вони також мають права. для торговельних та творчих прав для персонажів, створених або утримуваних такими компаніями, як автори, які мають авторські права.

У деяких початкових випадках вони також мають патенти на анімаційні методи, що використовуються в певних студіях, які використовуються для підвищення продуктивності. В цілому, вони є діловими проблемами і можуть функціонувати так само на законних підставах.

В даний час налічується близько 200 анімаційних студій, присвячених виробництву та розподілу активних анімаційних фільмів. Деякі з них – фактичні виробничі будинки, де інші – корпоративні. Багато хто з цих анімаційних студій допомагають виконати анімаційні роботи для великих фірмових імен і виконують проекти, які передаються на аутсорсинг.

Поряд з розвитком Інтернету, кількість любителів японської аніме вибухнула по всьому світу. Проте студії аніме та індивідуальні творці як і раніше працюють в жорсткому робочому середовищі з дуже маленьким стимулом, незважаючи на цей глобальний вибух. Якщо така ситуація триватиме, то неминуче, що якість культури японського аніме погіршиться.

Платформа Twilight

Платформа Twilight оптимізує виробництво світової анімації і покращує якість цього продукту, одночасно забезпечуючи артистам новий рівень анімації. Використання Twilight буде цікавим для всіх категорій користувачів, а саме дистриб’юторів, творців та фанатів анімації. Сприятливі умови та зручний інтерфейс Twilight сприяють швидкому розвитку проекту.

Проект базується на технології блокчейнів, яка надійно захищає авторські права на творців анімації завдяки децентралізованому зберіганню інформації. Ніяке відео не можна переглядати та завантажувати без згоди автора. Платформа також вводить розумні контракти, які представляють собою вигідну платіжну систему з мінімальною комісією, високою швидкістю і без посередників при здійсненні платежу. Робота над проектом починається з реєстрації. У найближчому майбутньому під час реєстрації на платформі буде активована функція перевірки KYC, яка допоможе визначити кожного користувача та уникнути шахрайства в мережі. Кожен користувач отримує доступ до всіх функцій та інструментів проекту, незалежно від обраної ролі.

Автори проекту зможуть отримувати фінансування своїх проектів, зосередити увагу на створенні анімації в більш комфортному середовищі та отримати пристойну винагороду, якщо проект буде успішним. Фани анімації, що використовують Twilight, зможуть поставити ставку на успіх як авторів, так і окремих проектів, придбавши криптовалюту проекту. Крім того, шанувальники будуть насолоджуватися переглядом великого асортименту анімації у високій якості. Twilightнадають привабливі умови для дистриб’юторів, які можуть розповсюджувати японський аніме у своїй країні, придбавши цифрові ліцензії від творців продукту. Орієнтовна схема роботи проекту полягає в наступному. Анімаційні студії або окремі автори можуть створювати пропозиції для окремих проектів, які контролюють шанувальники. Вентилятори надсилають ETH для підтримки створення продукту, якщо вони погоджуються з аніме-проектом. Шанувальники отримують свої бонуси, такі як автографи, оригінальні креслення або квитки на майбутні події. Студії або автори розробляють аніме за допомогою привабливого ETH. Сума інвестицій регулярно повідомляється фанатами. Після завершення роботи фанати, які діяли як інвестори, можуть переглядати анімацію в приватному шоу.

Система C2C

У цьому проекті реалізована система виробництва аніме C2C, що є новим способом виробництва аніме. Вона заснована на децентралізованій платформі crowdfunding, в якій аніме-студії та індивідуальні творці збирають кошти безпосередньо від шанувальників публічного аніме шляхом видачі та надання цифрових предметів та ліцензій на вторинне використання, записаних на блокчейні.

Ця платформа дозволяє майстрам та аніме випускати та продавати цифрові елементи, такі як підписи, оригінальні зображення, аудіо дані та квитки на вхід безпосередньо до своїх прихильників для збору коштів. Кошти можуть використовуватися для виробництва аніме. Крім того, ліцензії на вторинне використання можуть бути випущені та керовані на блокчейні за допомогою цієї платформи. Внаслідок цього два проблеми системного комітету можуть бути вирішені наступним чином:

  • Створення продуктів, які потрібні глядачам або прихильникам General Anime
    На цій платформі аніме-студії та індивідуальні творці випускають плани для аніме для роботи любителів аніме для залучення коштів до початку виробництва. Мінімальні кошти, необхідні для виробництва, будуть визначені, і отримані кошти будуть повернуті, якщо ця мінімальна сума не буде досягнута при цьому збору коштів. отже, лише творці, які працюють і вміють, за підтримки великої кількості любителів аніме, зможуть залучати кошти, не піддаючи впливу певних фанатиків, що призведе до випуску високоякісних творів, які бажали б загальні прихильники.
  • Підвищення робочого середовища творця та забезпечення стимулів.
    Використовуючи цю платформу, студії аніме та індивідуальні контент-розробники можуть витрачати кошти, зібрані безпосередньо від прихильників та вторинних користувачів, що приведе до поліпшення робочого середовища. Крім того, через ліцензування роботи, що належить студії або індивідуальному творцеві, ліцензійні збори можуть бути зібрані з театрального випуску, розповсюдження платформи, продажу офіційних предметів та одного разу роботи

 

Токени TWC 

 

Команда

8.png

 

Більше інформації:

Website: https://twilight-coin.io/
Whitepaper: https://twilight-coin.io/files/TWC_Whitepaper_v1.1.pdf
Twitter: https://twitter.com/twilightcoin_io
Telegram: https://t.me/TwilightCoin
Medium: https://medium.com/@twilightstudio.japan
Ann Treads: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5050200

Author: BigTasty

My Ethereum wallet address: 0x68b1F14B71C3D286D89d053afBD3fbb9FE5F7080

0

Publication author

offline 2 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation