UBCOIN: Blockchain Teknolojisine Dayalı Global Kripto Ödeme Çözümü

Giriş

Gelecek, sıkı çalışmanın doruk noktası ve doğru fırsattır. Hayatımızda birçok fırsatla karşılaşırız ve şu anki fırsat kripto para birimindeki yatırımdır. Geleneksel ödeme ve değişim yönteminin yerini almak için icat edilen kripto, pazarda değeri önemli ölçüde artmıştır. İnsanlar kripto para biriminin gücünü keşfetti ve yakında piyasada yeni bir değişim dalgası göreceğiz. Kriptosuzonun piyasada benimsenmesi ile ilgili zorluklar çok sayıdadır, ancak doğru yaklaşım ve doğru teknoloji kullanılarak çözülebilirler.

Piyasadaki ilk zorluk, kripto para birimine dayalı gerçek hayattaki uygulama eksikliğidir. Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve düzenleyiciler, kripto para birimiyle ilgili açık kurallar ve yasalar yaratmamakla durumu daha da kötüleştiriyorlar. Dünyanın birçok yerinde, kripto para birimi ticareti yasaklanırken, birçok ülkede kripto para birimi için belirli kurallar bulunmamaktadır. Piyasadaki kripto para biriminin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sunulan Çözüm

UBCOIN, kripto para biriminin toplu olarak benimsenmesi için en yeni platform önerisidir. Alıcılar ve satıcıların doğrudan alışveriş yapabildiği ürünler için küresel bir pazar yeri yaratıyorlar. Blockchain teknolojisine dayanan platform, kripto para biriminde ödemeyi kolaylaştırır. UBANK 16 milyondan fazla indirme ile bir ödeme hizmeti uygulaması ve UBCOIN bunun bir parçası. UBCOIN, UBANK platformundaki en yeni özelliklerin segmentidir. Satıcılar, mağaza kategorisinde ürün kategorileri ve ürün açıklamalarından oluşabilecek bir gösterge tablosu oluşturabilir. Satıcı hesap yönetimi bölümü ve alıcı hesap yönetimi bölümü, platformun kullanıcılarına sağlanan iki farklı araç kümesidir.


Platformun piyasada benimsenmesi için çeşitli pazarlama stratejileri kullanacaklar. Platform için gelir akışı ücretli reklam ve komisyon ücretleri içerir. Platformda işlemlerin güvenli ve şeffaf hale getirilmesi için platform tarafından Ethereum Smart sözleşmesi kullanılmaktadır. Faturalama sistemi, anti-dolandırıcılık sistemi, reklam platformu, açık artırma platformu ve müşteri desteği, platformun farklı sistem modülleridir. Platformun kullanıcılarına yatırım dışında kripto para birimini kullanma gücü platformun amacıdır. Jetonların platformda dolaşımı, platformun sunduğu hizmetlere talep yaratacaktır. Platform tarafından sunulan hizmetlerin doğası göz önüne alındığında, geçmişte ekip tarafından geliştirilen birçok başka uygulama vardır.

Samsung gibi birçok şirketle stratejik bir ortaklığa sahipler ve uçuyorlar. Yasal pazar yeri, açık topluluk, P2P etkileşimi ve işlem ve yerleşimlerin merkezden uzaklaşması platformun temel özellikleridir. Hedef kitlesi, akıllı telefon kullanan ve dijital araçları kullanarak hayatlarını yürüten kişilerdir. Platformda hizmetlerin güvenliği ve istikrarı için çeşitli araçlar kullanılmaktadır.

ICO BİLGİSİ VE EKİP

Proje için 4.000.000.000 UBC Jetonu oluşturuldu. Toplam jetonların% 45’i Kamu satışı için ayrılmıştır. Halka açık hediye satışı şu anda platformda 14 Temmuz 2018’e kadar yaşıyor. Platformun pazarlanması için fonların% 40’ı kullanılıyor ve fonların% 35’i ürün geliştirme için harcanıyor. Proje üzerinde çalışan ekip çok sayıda başarılı uygulama geliştirdi. Cryptocurrency dünyasında deneyimliler ve yenilik yapmaya hazırlar.

Sonuç

Mobil e-ticaret pazarında devrim yarattı. E-ticaret pazarı için bir ödeme çözümü oluşturabilirsek, kripto para birimi benimseme pazarda daha hızlı olacaktır. İnsanların çoğu yatırım için kripto para birimini kullanması nedeniyle yeni bir kripto para birimi harcama yöntemine ihtiyaç duyulmaktadır. Cryptocurrency tarafından başlatılan olağanüstü devrim yeni başladı ve insanlar önümüzdeki birkaç yıl içinde etkisini görecekler.

Hükümetler, işletmeler ve bireyler, dijital para ödeme çözümünün hayalini gerçekleştirmek için en son teknolojiyi benimsemek zorunda kalacaklar. Platform tarafından sunulan hizmetlerin uygulanması, piyasadaki kripto para biriminin toplu olarak benimsenmesine yardımcı olacaktır. Piyasadaki dinamik değişimleri benimsemek ve buna hızlı bir şekilde etki etmek, platformun amacıdır. Bunun değişim ve eylem için bir platform olacağını düşünüyorum. Gelecekte UBCOIN platformuna ne olacağını düşünüyorsunuz? Kripto para ile mal almaya hazır mıyız?

Web sitesi : https://ubcoin.io/

Teknik İnceleme : https://doc.ubcoin.io/english_1.6.pdf?v3

BTT ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3109856.0

Telegram: https://t.me/ubcoin

Yayınlayan: Criptocash

BTT Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation