UBEX

Зараз складно уявити наше життя без реклами.Телевізор, інтернет, банери, листівки – вона повсюду.Маркетінгових компаній величезна кількість, і кожна може запропонувати нам різний спектр услуг.Допустім, у Вас є якийсь бізнес або своє проізводство.Ви, природно, для залучення клієнтів хочете звернутися до маркетингової компаніі.І на цьому етапі виникає питання: “до кого звернутися?” на сьогоднішній день є маса шахраїв, які тільки хотять нажитися на вас, або непрофесіонали, реклама від яких не дасть належного еффекта.Что справ атьт в такому випадку? Як не дати себе обдурити і дати належну рекламу своєї справи? Ви знаєте, що технології блокчейн все частіше і частіше внедряються в наше життя, і рекламний бізнес не став тому ісключеніем.Есть компанія, яка спеціалізується на цьому, і ім’я її Ubex.

 

Особливості проекту

Принцип роботи цього проекту є досить простим і зараз ми постараємося ознайомитися з ним більш детально. Користувач повинен буде перейти на певний сайт, на якому присутній слот для демонстрації реклами. Потім всі отримані дані про користувача, а також про рекламу будуть фіксуватися. На основі вже отриманих даних буде проводитися вибір найбільш оптимального рекламного пропозиції.

На даний момент вибір відповідних оголошень відбувається за рахунок послуг третіх осіб та спеціальних агентств, які надають свої алгоритми роблячи весь процес досить дорогим. До іншого досить серйозного недоліку можна віднести те, що плата за розміщення реклами в більшості випадків буде залежати від числа переходів. Автори унікального проекту UBEX пропонують перейти на абсолютно нову модель аналізу ефективності ринку.

Оплата в цьому випадку буде здійснюватися за дії, які користувач робив після переходу на сайт рекламодавця. Активність користувачів тепер буде відслідковуватися щодо заздалегідь підготовлених сценаріїв. Наприклад, користувачі зможуть отримати певну суму грошових коштів за проходження невеликих реєстрацій або виконання інших дій.

 

Що пропонує платформа UBEX?

 

Для внесення ясності і конкретики, хочу виділити для вас ряд пропозицій, які висуває компанія

 Ні посередників:


В біржі UBEX будуть відсутні посередники, які просто викачують ваші гроші. Платформа пропонує тільки прямі угоди за розумні гроші


Штучний інтелект:


Саме за допомогою ІІ і технології блокчейн, UBEX пропонує широкий спектр можливостей які будуть впроваджені в платформу.


Збереження даних:


Всі пророблені вами угоди і підписані договори зберігаються в мережі блокчейн, що дозволяє вам отримати доступ до них у будь-який час дня і ночі.


    
Безпека:


За допомогою все тієї ж технології блокчейн, біржа UBEX робить свою платформу безпечної, та ще й настільки, що навіть адміністратори не зможуть вносити корективи в мережу і т.д.


Абсолютна рішення:


Всі проблеми, з якими раніше зустрічався кожна людина, яка користувалася послугами маркетингу, будуть усунені. Що вже робить платформу максимально затребуваною.

 

Деталі ICO

 

Найменування токена: UBEX.

Тип: токен утиліти.

Стандарт токена: ERC-20.

Токени на ICO: 2880000000 UBEX.

Вартість: 1 UBEX = 0.000010 ETH.

Софткап: 4 000 ЕТН.

Хардкап: 24 000 ЕТН.Прийнята валюта: ETH, BTC, LTC, NEO, BCH, DASH.

 

 

Оцінки експертів:

 

Дану платформу оцінили експерти, з якими вважаються і цінують їхню думку. Саме вони дали даним проектом досить високі, але безумовно заслужені оцінки:

 

Команда

 

Саме в команду проекту UBEX увійшли одні з найбільш грамотних і цілеспрямованих фахівців. Кожен з них направляє проект вперед, зводячи його на нові вершини. Хочу вам предствавіть склад команди UBEX:

Висновки

З усього вищесказаного хочеться зробити один висновок. Саме UBEX стане однією з найуспішніших компаній на ринку маркетингу, що дозволить не тільки проекту максимально розвинутися а й дати можливість розвиватися користувачам своєї платформи, за абсолютно грамотні гроші. З UBEX ви будете розуміти, за що ви заплатили. Якщо ви шукайте компанію для інвестицій або ви просто вирішили вигідно вкластися, то компанія UBEX виразно для вас. При бажанні ви можете ознайомитися більш детально з даними цієї компанії з помиями посилань, які ви знайдете нижче, і відповідно якщо ви захочете, придбати токен компанії. Спасибі величезне за увагу. І пам’ятайте: “Ваші інвестиції – це ваше майбутнє”!

 

САЙТ: https://www.ubex.com/.

ТЕЛЕГРАММ: https://t.me/UbexAI.

WHITPAPER: https://www.ubex.com/wp/Ubex-Whitepaper-en.pdf?1907.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/UbexAl/.

TWITTER: https://twitter.com/ubex_ai/.

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/ubex-ai

 

 

By Arsenyo

 

 

 

 

0

Publication author

100
Comments: 0Publics: 193Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation