UDAP – Proje genel bakış

Giriş

Bilmiyorum, birinizi hatırlamıyor ya da hatırlamıyor, ancak daha önce iş yapmak faks olmadan imkansızdı. Sonra geldi e-posta ve her yerde yüksek hızlı İnternet, atılmış bu cihazlar günlük rutin yaşam ofis çalışanı.

Ve sonra da web programcıları, kendi ekmek web siteleri-kartvizit kazanmak bir dönem vardı. Evet, bir zamanlar Wix değil, WordPress olmadığını ve tüm sitelerin şirketlerin sahip olduğu bazı şablonlarla çizildiğini hayal edebilirsiniz. Böyle bir dinozorların internet dönemi aynıdır.

Ama zaman acımasızca gider ve bugün herhangi bir mevcut iş tokenizasyon için bir ihtiyaç vardır. Ne için? Nedenleri kitle listeleyebilirsiniz, ama bu uygun, müşteri tabanını genişletir, süreçlerin bir sürü otomatikleştirmek için izin verir, ve bu nedenle, şirketin içerik maliyetlerini azaltmak.

Ancak, blockchain yalnızca bu alanda ivme kazanırsa ve uzmanlar son derece meşgulse nasıl yapılır? Doğru-herhangi bir mevcut iş bir çift-üç tuş vuruşlarını ile karşılaştırılabilir karmaşıklığı ile blokcheyna teknolojisine katılmak için izin verecek bir kamu oluşturucu oluşturmak gerekir!

UDAP , AI teknolojisi ile blok zincir üzerinde benzer bir merkezi olmayan platformdur ve bu da herkesin kendi akıllı sözleşmelerinizi önceden belirlenmiş kurallara göre tasarlamasını sağlar. Ve şimdi de sadece kendi web sitesini şablonla özelleştirmek gibi. Ve işlevsel olarak, kendi blok zincirindeki büyük ve dik projelerden tamamen farklı olmayacaktır.

Udap temel özellikleri

Udap platformu Ethereum blockchain içinde hareket edecektir. Hayır, geliştiriciler gelecekte Udap’ın Ethereum’u geçeceğini dışlamıyor, ancak birincil olarak orada yer alacak. Aynı zamanda, varlık etkileşimi modeli olan singular protokolü, oluşum kurallarını belirleyecektir. Ancak teknik inceliklere girmemeyi öneriyorum, her zaman bir projenin Whitepaper’ından elde edilebilirler ve ekosistemin ana unsurlarına odaklanabilirler.

Udap sisteminin ana unsuru halka açık bir blokaj olduğundan, platformdan yararlanmak ve kendi belirteçlerini serbest bırakmak isteyen müşteriler, yalnızca akıllı sözleşmelerin eylem ve organizasyonu hakkında temel bilgiye ihtiyaç duyacaktır. Başka bir deyişle, bunun nasıl çalışması gerektiğini anlamanız ve gerçekleştirecekleri bir dizi özellik ayarlamanız yeterlidir.

Verilen varlıkları yönetmek için Harvest Wallet uygulaması yaratılacaktır; bu uygulama, varlıkları serbest bırakmak, emissionlarını düzenlemek de dahil olmak üzere kullanılabilir. Ve daha fazla işlevsellik elde etmek için üçüncü taraf uygulamalarla etkileşime girebilir. Örneğin, dönüşüm için kriptokrasi borsaları ile.

Umedia – her şeyin nasıl çalıştığını bir örnek için daha UDAP, ayrı bir multimedya mağaza (ve sadece) uygulamaları başlatacak. Udap, mevcut herhangi bir işletmeyi nasıl tokenleyebileceğinize dair görsel bir örneğe sahip olmanın, çok hevesli kullanıcıların platformun geniş özelliklerinden yararlanacağına inanmaktadır.

Bilet satış, müzik, turlar, e-ticaret, tıp, sosyal ağlar, oyun öğeleri ve para birimleri ve çok daha fazlası: ayrıca, UMedia da tokenize edilebilir ve gereken doğru iş yönünü gösterecektir. Genel olarak, burada sadece hayal gücünüzle sınırlı olacak.

ICO projesi

Toplam 10 milyar upx simgesi çıkacak ve bu da şu şekilde dağıtılacaktır:

30% – rezerv fonu;

25% – Privat Sale;

15% – Public Sale;

15% – takım;

10% ortakları;

5% – danışmanlar

Bu şekilde planı çekici fonları harcamak:

50 % – platform geliştirme;

20 % – pazarlama gidecek;

20% – rezerv;

5 % – yasal maliyetler;

5 % – diğer masraflar.

UDAP  bir proje ve gelecekteki bir ürün gibi çok güzel görünüyor. Bu kesinlikle bir umut var, ancak bugün birkaç şirketin bu yönde hareket ettiğini düşünmeliyiz. Udap artıları ortaklar, aktivite ve oldukça deneyimli bir ekip gibi görünüyor. Yani bu proje kesinlikle değer izleyin. Aşağıda-geleneksel yararlı bağlantılar.

To find out more. You can connect more with UDAP at the link below:

Website: https://www.udap.io/

Whitepaper: https://www.udap.io/whitepapers/UDAP-Whitepaper-English-v08.pdf

Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5071808.0

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5069084

Telegram: https://t.me/udapcommunity

Twitter: https://twitter.com/udapfoundation

Facebook: https://www.facebook.com/udapfoundation

My BTT: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1364957

0

Publication author

offline 5 months

arturka24

0
Comments: 0Publics: 1Registration: 25-01-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation