Uptherium – простіший спосіб заробляти

Вступ

З моменту офіційного заснування блокчейну у 2008 році, він захопив інвесторів, інституції, уряди та ентузіастів. І він швидко набуває широкого визнання. Технологічний гігант IBM інвестує 200 млн. дол. І вони не єдині – середні інвестиції в блокчейн-проекти становлять $ 1 млн. дол. Насправді, 90% основних банків Північної Америки та Європи вивчають рішення блокчейну. Чому? Адже використання технології blockchain для обробки транзакцій може заощадити багато грошей – на суму від 8 до 12 мільярдів у рік1. І це не тільки бізнес.

Європейський парламент прийняв резолюцію2 у травні 2018 року, офіційно визнавши ключову роль, яку блокчейн міг би відігравати у підвищенні та просуванні інновацій. Але перш ніж ця нова технологія дійсно може домогтися успіху, вона повинна полегшити життя нам – раннім прихильникам, ентузіастам з блокчейн, підприємцям, власникам малого бізнесу та побічникам.

Тому зараз команда будує Upthinity. І саме тому спільнота відіграватиме ключову роль у розвитку Upthinity. Вони будуть мати стратегічний голос у розробках у додатках і службах, які вони додають, тому що вони хочуть створити кінцеву базу для криптовалют.

Картинки по запросу join us now

Про Uptherium

Додаток Uptherium був розроблений для роботи з повною мережею та створення бездоганного досвіду. Саме тому ми розробили ретельну техніку перевірки для кожної доданої до мережі утиліти. Ми запускаємо нові програмні ініціативи з творчими розробниками та навичками, які представляють вам найкращі, яскраві та дійсно корисні цілі.

Uptherium – єдиний крипто-програмний вузол, що об’єднує ваш світ під однією платформою для зручності, надаючи членам більш високий спосіб отримати крипто кожен день від додатків в екосистемі.

Створений на нашому персональному блокчейн, UPZ був розроблений для швидкості та доступності. Адже операції з швидкою та низькою ціною є єдиним правом. Тут слід спостерігати, що кожна утиліта в екосистемі Uptherium використовує маркери UPZ. Для того, щоб зберегти стабільність нашої економічної системи, UPZ спалювалася непридатною до використання з тарифом UPZ 0,5% за операцію.

Uptherium – це програмне забезпечення, яке може допомогти вам стати інсайдером, надаючи вам попереднє право на вступ до нових ініціатив, які можуть продемонструвати міцний попередній запуск і багато іншого. Так, це Uptherium, ваша особиста неймовірна екосистема криптографічних цілей, яка підтримується за допомогою blockchain і керується нашим сусідством, щоб допомогти вам залишатися попереду.

Картинки по запросу join us now

Чому обирають Uptherium?

Uptheriumмає екосистему за допомогою об’єднання 5 додатків. Це дозволить переконатися, що ми зможемо задовольнити і задовольнити цілий ряд потреб. З тим же рівнем перевізника і досконалістю на платформі, наша мета полягає в тому, щоб зробити масові амбітні, однак дуже можливі!

Ми присвятили себе тому, щоб стати супердержавою в області blockchain, створюючи бездоганний досвід. Ми також створюємо концентратор, який можна персоналізувати за допомогою програми, яка надасть вам енергію вашого крипто-досвіду. Але крипто область розвивається дуже швидко. Отже, як ми можемо продовжувати графік, щоб бути на вершині нових розробок?

Завжди активний зв’язок із криптографічним сусідством та більше знання через:
Сталий маркетинг: ми формуємо нашу компанію за допомогою інформаційної конвенції та інформаційної діяльності Cryptocurrency та Blockchain, а також створюємо поточні партнерські відносини, які відповідають нашим екосистемам.
Залучення каналів соціальних медіа: Reddit, Twitter, Facebook, YouTube, форум, Joobra.com, первинні мережі, партнери тощо.
Використовуючи нашу модель зростання власності: крім нашого відділу внутрішньої реклами, Uptherium буде також компаньйоном з провідними дилерами з маркетингу та брендингу, щоб підвищити обізнаність, активізувати зростання та збільшити конверсії.
Індивідуальна участь: це ключове значення. Кожне підприємство є приголомшливим і підтримується першокласними людьми. Що робить це. Ми ця команда – ви і ми. Ми виростемо разом з його енергетичною частиною.

Картинки по запросу join us now

Що в основі?

Upthinity пов’язаний з сервісами, які вирішують п’ять великих задач:

  • Joobra.com – нова платформа, де кожен може робити публікації та виходити зі свого відгуку.
  • MyTokenSwap- платформа для мгновенного обміну токенів між користувачами. Тема вам не потрібно постійно виходити на біржі і чекати, коли хто-небудь захоче купити ваш токен (при умові, що вам потрібна інша криптовалюта, а не фіатні гроші).
  • Ryze Alerts – платформа для зв’язку користувачів з аналітичними даними і з індивідуальним настроєм активних трейдерів на ринку в режимі реального часу. Одне розроблене, щоб допомогти крипто-трейдерам прийняти оборонні рішення через одну панель моніторингу.
  • UptheriumPay- платформа для конвертації крипто валюти в великі гроші та оплату товарів в крупных интернет магазинах (eBay, Amazon, Wal-Mart).
  • Токен UPZ-токен, сполуняющий всю екосистему.

Іншим важливим компонентом цієї платформи є здатність не тільки витрачати гроші, але й заробляти їх. Отримати внутрішні токени платформи можна, будучи активними на сайті або за допомогою спеціального фонду “Raid the Reserve”. Кожен член Фонду зможе отримати відсоток від доходу компанії, залежно від рівня їх членства. Крім того, членство в Uptherium передбачає надання додаткових знижок, розмір яких також залежить від рівня.

2018-11-29_18-51-44.png

Команда

Uptherium

 

Більше інформації:

0

Publication author

offline 2 days

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 121Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation