VANIG: Akıllı Sözleşmeye Dayalı Merkezi Olmayan E-Ticaret Ekosistemi

Giriş

E-ticaret, tüm ihtiyaçlarımız için en yeni ve verimli bir pazardır. Bu, dünyanın en hızlı büyüyen pazarı haline geldi. Gelişmekte olan dünyada mobil cihazların büyük çapta benimsenmesi ve dünyadaki internet kullanımının giderek yaygınlaşması gibi çeşitli etkenler nedeniyle e-ticaret piyasası yükselişe geçmiştir. Sektörün içinde bulunduğu temel direklerden biri, tedarik zinciri endüstrisinin verimli çalışmasıdır.

Tedarik zinciri operasyonunun verimliliği, e-ticaret endüstrisinin başarısını belirler. Ne yazık ki, tedarik zinciri endüstrisinin verimsizliğinin, şeffaf ve görünür tedarik zinciri eksikliği, çoklu katılımcılar ile karmaşık sistem eksikliği gibi pek çok nedeni vardır. Sektörde, izleme araçları eksikliği ve mevcut olmayan envanter yönetimi gibi birçok başka zorluk da bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen zorlukları çözebilecek bir platform ihtiyacı vardır.

Sunulan Çözüm
VANIG, e-ticaret endüstrisi için bir çözüm sunuyor. Tedarik zinciri işlevselliği ile dünyanın ilk entegre e-ticaretini kuruyor. Akıllı sözleşmeye dayanarak, tedarik zincirinin çeşitli noktaları blok zincirine bağlanır. HyperLedger’ın testere dişi teknolojisi, tedarik zinciri sürecini basitleştirmek ve aracıları ortadan kaldırmak için kullanılıyor. Müşterilerin memnun ve güvenli olması için platformda en iyi ürünlerle ilgili bilgi verilmiştir.

Platformda etkili reklam oluşturmak için yapay zeka ve makine öğrenimi kullanılmaktadır. Ürünlerin, perakende satış ve toptancıların ve tüketicilerin üreticisi, platformun önemli bir parçasıdır. Bu üç varlık, akıllı sözleşme teknolojisi ile platforma bağlandı. Takım tarafından oluşturulan uygulama milyonlarca ürüne erişmek için platformun kullanıcıları tarafından indirilebilir. Güvenlik ve şeffaflık, platformun geleceğinin bağımlı olduğu temel ilkelerdir.

Rekabetçi fiyatlandırma, otantik incelemeler, daha kısa geri çağırma süreci, gerçek zamanlı izleme, çok taraflı sözleşmeler ve kolay ürün listeleme, platformun birçok niteliğinden sadece birkaçıdır.

ICO BİLGİSİ VE EKİP

Simgelerin% 60’ının kamu satışı için ayrıldığı platform için 250.000.000 VANIG token yaratıldı. Özel satış şu anda platformda yaşıyor. Ana satış 4 Haziran 2018’de başlayacak ve 7 Ağustos 2018’e kadar devam edecektir. Fonlar iş geliştirme ve operasyonlar için kullanılacaktır. Projede çalışan ekip, blockchain teknolojisi ve e-ticaret konusunda deneyimlidir.

Sonuç

Dünyada trilyonlarca dolar değerinde işlem tamamlandı. Amazon ve Alibaba, e-ticaret endüstrisinin dünyadaki en büyük devlerdir. B2B e-ticaretin brüt toplam değerinin 2017 yılında 20 trilyon dolar olduğu tahmin edilmektedir. E-ticaret pazarının geleceği, büyüme ve gelişme için benimsediğimiz teknoloji ile belirlenecektir.

Blockchain teknolojisi tedarik zincirindeki verimsizliği azaltacak ve tüketiciler ve tedarikçiler arasında doğrudan etkileşim sağlayacaktır. E-ticaret endüstrisinin blockchain teknolojisinin yardımıyla başka bir devrim göreceğini düşünüyorum. Sektörün sunduğu hizmetler hakkında ne düşünüyorsunuz? En yeni e-ticaret platformuna hazır mıyız?

Web sitesi – https://vanig.io/

Teknik İnceleme – https://vanig.io/assets/pdfs/vanig-whitepaper-v-4.3.pdf

Telegram – https://t.me/VanigPlatform

ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3252952

Bounty – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3432540.0


Yayınlayan – criptocash
BTT Profil – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation