Vena.network

 

Blockchain etkinleştirilmiş projelerin çoğu, tokenlere platformdaki işlemsel fayda açısından bir amaç vermeyi tercih ederken, büyüyen bir eğilim ekipleri tokenların istiflenmesi için zorladı. Oylama genellikle insanların büyük miktarlarda token almasını ve ardından tokenleri belirli faydalar için kilitlemelerini gerektirir.

Ancak, çoğu proje, tokenlerini paylaşanlar için tekdüze bir yarar sağlamışlardır: madencilik yoluyla olsun ya da yalnızca tokenleri tutarak olsun, ağın ücretlerini toplama yeteneği.

Zımba belirteçleri kavramı, token kullanımının olumlu yönde ayarlanmasıdır. Elbette, belli bir projenin büyük miktarda tokeni satın alanlar, projenin başarısında büyük bir kazançlar elde ediyor.

Bu nedenle, sadece ücret toplama ötesine geçen rollerle stakerlara ağ katılımı için bir fırsat var. Stajerlerin projenin başarısı ile ilgisi olduğundan, bir ağın büyümesi ve hatta işlevselliği konusunda aktif bir rol oynayabilirler.

Yaklaşan bir gelişme olan Vena Ağı, ağın, olumlu ve katma değerli etkileşimleri ağ üzerinde teşvik etmek için nasıl kullanılabileceğini göstermektedir. Aslına bakarsanız, istifleme Vena Network’ün işlevselliğinin temel direklerinden biridir.

Katılmak İçin Pay

Vena Ağı finansal piyasa için bir protokol oluşturuyor; Platformun arkasındaki temel işlevsellik, kredi ve işlemlerle uğraşan aracı kurumları kaldırmak ve bunun yerine bu etkileşimler için bir p2p ağının oluşturulmasına izin vermektir.Platform herkese açık bir şekilde erişilebilir ve herkesin sosyal güçlüklerine bakılmaksızın kritik finansal hizmetlere erişebilmesini sağlar. Dolandırıcılıkların yerinde tutulduğundan emin olmak için, Vena Ağı sadece teminatlandırılmış finansal etkileşimleri kolaylaştırır.

Her ne kadar Vena yeni bir kullanıma giriyorsa da, kazandığınız faiz oranlarını artıran firma, sahip oldukları simgeleri başarıyla tamamlıyor.

Platformu kredi vermek için kullanmak isteyen kurumlar VENA tokenlerini  yatırmalıdır. Bunun açık faydası, ağ üzerinden p2p kredileri vermek isteyen yatırımcıların, bu çabaların platformun büyümesini hızlandırması nedeniyle krediler için iyi şartları kolaylaştırmaya çalışacak olmasıdır. Bu, çoğu finansal kurumdan büyük bir farkla duruyor.

Borç verenlerin her bir kuruşunu sıkıyorlarsa, kredi verenler kesinlikle fayda sağlayacak olsalar da, bu platformun daha büyük bir kitleye hoş gelmesi durumunda da yarar sağlayacaklar, çünkü bu da bağışların artmasına neden olacak. Bu nedenle, Vena Network ekosisteminin katılımcılarının bir p2p ortamında bile iyi bir hizmetin yerine getirilmesini sağladığından emin olmak için bir aracı görevi görmektedir.

Kredi verenlerin belirteçleri belirlemesi gerektiğinden, kitleleri memnun edecek koşulları sağlamak onların yararına olacaktır; Bu özellikle projenin ilk aşamasında doğrudur. Platform büyümesi, kredi verenler için derin tasarrufların değer kazanacağı için inanılmaz bir fayda sağlayabilir. Bu, bir kredi veren kuruluşun faiz ödemelerinden başka bir şeyden yararlandığı ilk durumdur. bunun yerine, kredi veren kuruluşun hem faiz ödemelerinden hem de artan token kabulünden yararlanabilmesini sağlamak için borç ödemeleri ile faiz ödemeleri arasında bir denge bulmak zorundadır.

P2p finansal etkileşimleri yıkıcı bir gelişmedir ve Vena Ağı, borçlanmayı faiz oranlarının düşük tutulması için yararlanabilecekleri ilk pozisyonu getirme fırsatına dönüştürerek bu devrimci kavramı daha da geliştirmektedir.

Website : http://vena.network/en

Whitepaper : http://whitepaper-en.vena.network/#1-introduction-of-vena-network

Telegram : https://t.me/vena_network

Twitter : https://t.me/vena_network

Facebook : https://www.facebook.com/Vena-Network-207271413455484/


My Bitcointalk Username: Criptocash
My Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0x9879AE1fcDF06912B076D301a301cd5e8Da8b629

0

Publication author

offline 5 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation