VEREJNOSŤ ZAVEDENÉHO NOVOROZENÉHO PROJEKTU BLOCKCHAIN V POĽNOHOSPODÁRSKYCH SEKTORE.

GC8.jpg

Úvod

Táto úloha vytvorila organizáciu v Afrike, v Afrike žije približne 51 miliónov poľnohospodárskych usadlostí, z ktorých okolo 80% je menej ako 2 pozemky vo veľkosti, podľa výskumu, o ktorom vedú Lowder, Skoet a Raney v roku 2016. Väčšia časť tieto ranče sú nedostatočne kontrolované kvôli absencii chrbta a väčšinu času nemajú úrady na spracovanie ich doručenia. Z tohto dôvodu sa zakončujú, aby sa ich doručenie s nízkym okrajom dostalo na obrovské ranče alebo podniky, ktoré tieto veci riadia a z nich profitujú.

GC7.jpg

Spoločnosť Gric Coin prinesie výhody pre držiteľov mincí pri každoročnom začiatku. Počas ustáleného obdobia budeme so všetkými našimi držiteľmi mincí prenášať približne 20% prínosov vytvorených v poľnohospodárstve / výrobe. To sa nebude robiť prostredníctvom pútavej zmluvy. Využitie mincí Gric za záujem o naše poľnohospodárske spolupáchateľské spoločnosti rozšíri využitie mincí a pomôže zvýšiť množstvo držiteľov mincí.

GC4.jpg

CIEĽ PROJEKTU

očakáva, že vytvorí značku, ktorá sa stane benchmarkom v poľnohospodárskom podniku, zbaví sa zosobnenia, falošnej výživy a zvýši výživu. Uvedomuje si priamočiarosť s pomocou blokády a ovplyvňuje vozidlá pre jednotlivcov, aby dali zdroje do skutočného poľnohospodárstva a dostali svoj podnik návrat.

GC5.jpg

Viete, Gric minové súkromné Predaj je On, To je vaša príležitosť k nákupu GC s nákladmi 0,00 dolárov každý blízko domácej obchodnej práve teraz. Gric Coin poskytne 20% zľavu na začatie dôvery.

VÍZIA PROJEKTU

víziou je vytvoriť decentralizované menové formy s otvoreným zdrojom pred koncom roka 2019, alebo inými slovami zlepšiť poľnohospodárske postupy a rozšíriť poľnohospodárske výnosy na celom svete s pozoruhodnou koncentráciou v Afrike.

GRIC COIN 1.png

Vyhlásenie o zámere V závere našej ICO vo februári 2019 zakúpime 1.000 hektárov poľnohospodárskej pôdy, kde budeme zriadiť naše prípravné a manipulačné závody na spracovanie a zväzovanie všetkých našich poľnohospodárskych položiek tak, aby spĺňali štandardy pri príprave a viazaní globálnej výživy. štvrťroku 2019 musí byť naša lokalita Blockchain pripravená na použitie pri kontrole zásielok a očakávaní nesprávnej prezentácie výživy.

O GRIKOVEJ NÁKLADE (GC)

GRIC Token je založený na blokovej reťaze spoločnosti Ethereum. Gric token je založený na najlepšom kryptografickom štádiu ERC-20 (štádium Ethereum). To znamená rýchle výmeny, nízke poplatky a bezhraničný rozvoj myslitelných výsledkov. Ethereum je open-source podnik, ktorý umožňuje vytváranie prísnych zmlúv a poskytuje klientom bezpečný a rýchly výmenný rámec.

GC6.jpg

GRIC aktualizuje vyčerpávajúce usporiadanie pre prezentáciu. Zabezpečujeme rôzne metódy počítačovej prezentácie, napríklad propagačné akcie, verejné vyhlásenia, podpisové bitky a život založený na internete. Uvádzame zoznam našich ICO na hlavných kryptografických obchodoch s peniazmi. Spoločnosť GRIC má ako nástroj všeobecnej techniky rovnomernú menovú úpravu. Vo svojich aktivitách sa GRIC zameria na všetko, čo naozaj záleží od najskoršieho východiskového bodu na dosiahnutie výnosného rozvoja a udržiavateľnosti. Najväčší majetok, ktorý prinesiete, by sa dal získať pri kúpe 1000 sekcií pozemku na pôdu.

GC3.png

Tím GRIC obsahuje hlboko skúsených a kvalifikovaných odborníkov. Administratíva má neuveriteľnú hĺbku a širokú škálu zavedenia a praktickej angažovanosti v rôznych oblastiach poľnohospodárstva, pestovania, manipulácie s potravinami, zálohovania blokov, kryptografických peňazí / počítačového hotovostného priestoru, fondu, reklamy atď. Zaplatíme približne 20% Spoločnosť Gric Mince profituje našim držiteľom tokenov v stanovenom období konzistentne.

PROJEKT UTILITY GRIC MINCE

V poslednom štvrťroku roku 2019 zdokonalíme organizáciu Farmpartner.ng, podáme žiadosť a sprístupníme ju orgánom zodpovedným za peniaze s cieľom zaradiť zdroje do živých poľnohospodárskych aktivít s Gric Coin, získať blízkych farmárov, aby robili ťažkú prácu a splatili ich skúšajúcich. súhlasné úvodné špekulácie a miera ziskovosti.

GC4.jpg

ICO

Názov: Gric Coin (GC)

Zoradiť: ERC20

etapa; ethereum

Výmenná stupnica: 1 GC = 0,007 USD

Prijaté hotovosťou: ETH, BTC, LTC, ETC, XRP

Najmenej nákup: 2500 GC

Začiatok: 1. novembra (00:00 GMT)

Koniec: 31. novembra (23:00 GMT)

Soft Cap: 1 000 000 USD

Pevná čiapočka: 25 000 000 USD

INFORMOVANOSŤ O DIGITÁLNEJ MENA

Priemysel digitálnych peňazí bol vo vývojových rokoch progresívny a prehliadajúci. Množstvo dynamických kryptografických foriem peňazí prekročilo míľnik roku 2000. Celková trhová kapitalizácia kryptografických foriem peňazí je vyššia ako 250 miliárd dolárov. Celkový odhad denných výmen v digitálnych menách je približne 10 miliárd dolárov. Šifrovanie kryptografických peňazí preukázalo mierny vzostup v úcte a objemu, najmä od roku 2016.

GC3.png

Najväčším testom na kryptografické peniaze je neistá myšlienka jeho nákladov. Zverejnenie digitálnych peňazí zaznamenalo mimoriadny prírastok trhového kapitálu niekde v rozmedzí rokov 2016 a 2017. Od decembra 2017 však došlo k rozsiahlym zmenám v ich kvalite. Náklady Bitcoinu sa v posledných rokoch kosmicky zvýšili s veľkou nepredvídateľnosťou , Bitové náklady napríklad klesli z neskorých štyroch mesiacov z 19 500 na 6500 USD. V každom prípade kryptografické peňažné trhy preukázali určitý druh zabezpečenia počas posledných niekoľkých mesiacov. Toto je pozitívne pre nové ICO a kryptografické peniaze, ako aj pre autorov ICO a podnikateľov.

ďalšie informácie nájdete na nasledujúcom odkazu:

webová stránka: https://agric.io/

telegram: https://t.me/griccoin1

whitepaper: https://agric.io/wp-content/uploads/2018/08/GRIC_GC_ICO.pdf

Adresa URL profilu Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1545555

ERC20 adresa peňaženky: 0xa878531E9A6c19bBB5595F1De863fa58f5fEb628

0

Publication author

offline 15 hours

skillman11

1
Comments: 0Publics: 695Registration: 23-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation