WEBERCOIN ICO PROJE İNCELEMESİ

Screenshot_255.jpg

Sevgili krtipto para dünyası bu makalemde sizler için son zamanlarda adını şahsen farklı ortamlarda duymaya başladığım WeberCoin ICOProjesini incelemek istiyorum.

WeberCoin hakkında

Webercoin (WBC), iş insanlarını kullanıcılarla buluşturan WeberHub pazarını yönetmek için kullanılabilen Blockhain Ethereum altyapısında bulunan bir tokendır. Bu tokenlar projenin platformu üzerindeki her türlü işlem için ödeme aracı olarak kullanılabilecektir. Ayrıca platformda yer alan ödüllendirme işlemleri için de bir araç olacaktır. Webercoin, işletmeleri müşterileriyle daha iyi bir şekilde bağlamak için kullanılan ana platform reklam ağlarıdır ve müşterilerin platformu kullanması için ödüllendirme ekosistemi mevcuttur.

WeberHub, düşük maliyetli reklamcılık ve sorunsuz, kesintisiz bir süreçle iş dünyası ve müşteriler arasındaki etkileşimi güçlendiren, onları birleştiren bir platformdur. Bu hizmet, büyük ve küçük şirketler için yararlı olacaktır ve bu, birçok Mikro, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmenin işlerini çevrimiçi hale getirmelerine ve hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olacaktır.

WeberHub Nasıl Çalışır?

WeberHub platformunda, ideal iş ve kullanıcıları, karmaşık ve pahalı olmayan süreçler ile mümkün olan en yüksek düzeyde bağlantı kurabilirler. Etkileşimler, incelemeler, öneriler ve daha fazlası sayesinde kullanıcılar seçtikleri işe bir aksama olmadan bağlı oldukları için ödüller kazanırlar. Ayrıca, tüm platform kullanıcı bilgileri blok zincirindeki Ethereum platformunda güvenli bir şekilde saklanmakta, kullanıcıların istenmeyen taraflarca kişisel bilgilerine erişilmesi ihtimali hakkında endişelenmelerine gerek kalmayacaktır.

Güncel Problemler

Günümüzde ortaya çıkan sorun kullanıcıların doğrudan bir şirkette yer almasının zorluğudur. Kullanıcılar kendi istedikleri işi kolayca yapamazlar, işletmeler sosyal etkileyicilerle bağlantı kurmayı zorlaştırır ve kullanıcı tabanını geliştirmek için onlarla daha güçlü ilişkiler kurarlar. Ayrıca, geleneksel sosyal medya platformlarındaki reklamların maliyeti hızla yükseldi ve platform, işletmelerin ve kullanıcıların doğru ve olumlu bir şekilde etkileşimde bulunabileceği bir Pazar oluşturmakda yeterli olamadı. Klasik sistemde kullanıcılar kendilerine ait bilgilerin başkalarında bulunması nedeniyle bunların akibeti hakkında kesin bilgiye sahip olamamaktadır.

Screenshot_257.jpg

Çözüm

Blockchain teknolojisini kullanarak, tüm işlemlerle ilgili veriler izlenebilir, kaydedilir ve bu kaydedilen veriler silinemez, değiştirilemez. Bu kapsamda blockchain ağının sağlamış olduğu bu özellikler çerçevesinde şeffaflık, izlenebilirlik de temin edilmiş olacaktır.
WeberHub platformundaki tüm işlemler, Ethereum teknolojisine dayanan bir kripto para birimi olan Webercoin tokenler ile yapılabilecektir. Bu, bu platformda yaptığınız tüm işlemleri güvenli yapar, hırsızlık veya veri kaybını önler.

Gizlilik garanti edilir ve üçüncü taraflara hiçbir veri satılmaz. İşletme sahipleri, reklamlarını WeberHub platformuna yerleştirmek için ödüllendirilir ve kullanıcılar iş için sıralama veya tavsiye için bir ödül alır. İşletme sahipleri için WeberHub Platformunda endişelenmenize gerek yoktur çünkü WeberHub Platformu, iş sahiplerinin istenen kitleyi karşılayabileceği bir dijital pazardır, kullanıcılar da seçtikleri iş ile bağlantı kurma fırsatına sahiptir.

Screenshot_258.jpg

Reklam İadeleri

WeberHub, kullanıcılara platforma yerleştirilen yatırımın iyi bir getirisini ve yerleştirilen reklamların düşük maliyetini garanti eder.

İş çözümleri

Webercoin ile işletmeler, onlardan satın alma olasılığı daha yüksek olan müşterilere ve günümüzün sosyal medya platformlarından çok daha düşük olan reklamcılık maliyetlerine ulaşarak, reklamcılık yatırımlarının geri dönüşünü ve müşterileriyle daha iyi bir ilişki içinde olmalarını sağlayacaktır.

Kullanıcılar için Çözüm

Kullanıcılar, işletmelerini değerlendirmek ve bunu yapmak için ödüllendirilmek üzere, özel ihtiyaçlarını karşılayan, kendi bölgelerindeki ve ötesindeki çeşitli ürün ve hizmetlere erişebilir.

Screenshot_261.jpg

Token ve ICO Bilgileri

Ticker: WBC
Platform: Ethereum
Jeton Türü: ERC20
Satış İçin Ayrılan Token Miktarı: 40.000.000 WBC (% 40)
ICO Fiyatı: 1 WBC = 0.0003488 ETH
Kabul: ETH, BTC
Soft Cap Hedefi: 200.000 USD
Hard Cap Hedefi: 20.000.000 USD

Projenin ICO satışlarına katılmak için https://webercom.oculartech.io/14/a7f6fa3f09f7e52d19ba796dcaa9a16a570a3a97 bu linki kullanarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Screenshot_260.jpg

Screenshot_259.jpg

WeberCoin ICO Projesiyle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linkleri İnceleyebilirsiniz:
Website : https://webercoin.io/index/
ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3336578.0
Litepaper : https://webercoin.io/wp-content/uploads/2018/03/Final%20Litepaper.pdf
Twitter : https://twitter.com/webercoin
Facebook : https://www.facebook.com/webercoin/?_rdc=1&_rdr
Telegram : https://t.me/webercoincircle
Author:
BTT Username: techno99
BTT URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2034249
MEW: 0x68AAb7e8AD08ebfB91bB44f66Ec38fDe9602c2cB

0

Publication author

offline 12 months

rmera989@gmail.com

0
Comments: 0Publics: 33Registration: 13-08-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation