WEGOLD: Майбутнє подорожей

Картинки по запросу WEGOLD

Що таке WEGOGO?

Розваги та екскурсії – це фрагментарний ринок, у якому понад 50% є малими постачальниками туристичних послуг, вартість яких становить менше 250 тис. доларів США. З більш ніж 80% поточних трансакцій у режимі офлайн, вони дійсно утворюють Long Tail of Travel, і необхідний більш економічний та масштабований спосіб їх досягнення.

WEGOGO – бізнес-платформа на WeChat, яка дає змогу операторам і туроператорам глобальних турів та подорожей зв’язатися з китайськими споживачами, – заявив про свої прагнення стати першим в світі транспортним блоком для ажіотажної подорожі в Азії. Постачальники послуг туризму в WEGOGO (відомі як “асиґрантні постачальники послуг або ASP”) заохочуються надавати послуги на високому рівні та просувати платформу WEGOGO в соціальних мережах, онлайнових та офлайнових каналах маркетингу в обмін на токени WeGold.

Подорожуючі також зароблять нагороди токенами за всі бронювання, зроблені на платформі. Часто відвідувачі (або “PathFinders”) отримують винагороду за завантаження та обмін унікальними видами діяльності та напрямками через WEGOGO. Потім вони отримують винагороду, якщо їх рекомендації призводять до більшої кількості замовлень.

На відміну від інших ІСО, які звертаються до інвесторів виключно на основі бізнес-планів, WEGOGO приваблює 2,7 мільйона доларів США з досвідчених інвесторів, які бажають натиснути на бум. Крім того, торговельний токен WeGold ICO використовує існуючу живу та функціонуючу платформу для створення екосистеми подорожей на базі блоків.

WEGOGO це соціальний туристичний майданчик, який з’єднує мандрівника з постачальниками послуг, які пропонують автентичними, місцевий поглиблений досвід. Завдяки застосуванню на WeChat та iOS, WEGOGO з 2017 року вже придбав понад 5000 транзакцій, нараховуючи 400 подорожей на 10 островах Азії, перерахованих на ринку соціальних подорожей. Завдяки своєму найближчим часом запущене додаток для Android, WEGOGO має намір досягти масштабів понад 125 напрямків в островах до 2020 року.

Перший Блокчейн У Світі Подорожей

З появою технології блокчейнів, тепер можливо стати піонером нової кооперативної моделі подорожей. Використовуючи децентралізований характер блочного схеми, екологічна система WEGOGO “справедлива частка” буде кидати виклик діючим операторам і їх “переможець приймає” всю економічну модель у туристичній індустрії. Це дозволить невеликим місцевим спонукальним організаціям подорожей процвітати та обслуговувати потреби бурхливого тисячолітнього ринку FIT, розсудливого з використанням смартфонів, бюджетних авіакомпаній та заохочення спільної економіки.

Технологія Travel Blockchain чудово вписується в модель WEGOGO для стимулювання користувачів платформи. Торгові марки WeGold будуть використовуватися як національна валюта на платформі WEGOGO, щоб дозволити покупки здійснюватися без витрат на конвертацію валют.

Користувачі на платформі будуть винагороджені:

– Просто подорожуй
– Відкриття нових туристичних заходів
– Створення та спільне використання вмісту
– Надання амбіційних послуг
– Захист спадщини та культури
– Підтримка екологічних поїздок
– Зростання громади

Інформація про токен

Токен WGD
Платформа Ethereum
Тип ERC20
Період ICO 15 травня 2018 року – 30 червня 2018 року
Білий список/KYC: білий список + KYC
Країна Сінгапур
Ціна в ICO 1 WGD = 0.00006866 ETH
Токени на продаж 3 400 000 000
Мін. інвестиція 0,2 ETH
Приймається ETH
Hard cap 88,000,000 USD

Підсумок

Бачення WEGOGO полягає в тому, щоб розпочати хвилю глобального туристичного буму в Азії, Китай та Південно-Східна Азія, щоб стати лідером у прагненні до космічної подорожі. При цьому ми сподіваємося, що майбутнє туризму буде спрямовано на кооперативну модель “справедливої ​​частки”, що дозволить реалізувати туристичний потенціал для побудови кращого світу.

У довгостроковій перспективі ми передбачаємо, що компанія WEGOGO стане девелопером мікро-туризму шляхом спільного фінансування місцевих підприємців-подорожуючих та PathFinders, які прагнуть створити або сприяти унікальному автентичному досвіду в своїх місцевих громадах. Це дозволить створювати чудові можливості для всіх палких любителів подорожей та місцевих органів влади для спільного інвестування разом із WEGOGO у більш значущі проекти в майбутньому! Урешті-решт, проект “WeGold Travel Blockchain” є ключем до побудови основ для довіри, цінності та відповідальності за всі внески, зроблені на шляху до цієї вищої мети.

Головне про WEGOGO

  • Пристрасть до подорожей
  • Будьте щасливі, веселі і любите все!
  • Ніщо не дорожче, ніж довіра
  • Завдяки технології блокчейнів ми можемо створити середовище з об’єктивною, реальною інсайдерською інформацією, яка є безпечною та прозорою.
  • Подорож, що пов’язує
  • Ми віримо в особисті стосунки для “колективного добробуту” кожного, хто може створити життєвий досвід.
  • Кращий світ для подорожей
  • Слід поважати спадщину та культуру місцевих громад, зберігаючи при цьому автентичність та встановлюючи умови для невеликих постачальників туристичних послуг.
  • Подорож, яка створює кращий світ
  • Створити процвітаючий простір для амбіційних подорожей, волонтерства та сталого, екологічного подорожі!

Приєднуйтесь до нас у нашій пригоді, щоб революціонізувати туристичну індустрію Азії. Давайте WEGOGO!

 

Website– https://wegold.io/

Whitepaper — https://wegold.io/Resources/Files/Whitepaper%20-%20English.pdf

Twitter — twitter.com/WeGoldToken

Telegram — t.me/WeGoldByWEGOGO

Reddit — reddit.com/r/WeGold

LinkedIn — linkedin.com/company/wegold

YouTube — youtube.com/channel/UCFd3ybhWuj0tQjjuDyqWEew

BountyHive username: BigTasty

1

Publication author

offline 1 month

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation