weiDex ICO – прискіпливий огляд нового проекту

Привіт всім!

Сьогодні я хотів би розповісти Вам про проект, який дуже мене зацікавив.

Проект позиціонується як нове рішення для обміну кріптоактивами.

Що ж, давайте розбиратися!

Погнали!

Вступ

Якщо ви цікавитеся криптовалютою то напевно помітили, що за останні півтора року ринок зріс в кілька разів і розвиток йде реально семимильними кроками.

Люди використовують криптовалюту для оплати товарів і послуг, обмінюються нею, продають за фіат. Кожен день з’являється все більше і більше монет, якими обмінюються люди.

Деякі люди вже практично повністю відмовилися від фіатних грошей на користь криптовалюти. Дійсно, останнім часом з’явилося все більше і більше можливостей для використання криптовалюти в звичайному житті.

Природно, попит народжує пропозицію і в мережі з’явилося безліч кріптовалютних бірж, які дозволяють Вам проводити операції з обміну одних криптовалют на інші.

За допомогою сучасних бірж Ви можете не тільки торгувати криптовалютою, але і зберігати її там не вдаючись до реєстрації окремих гаманців для різних монет.

Чи варто говорити, що відправити криптовалюту Ви можете в будь-яку країну світу не сплачуючи банкам шалені комісії і не чекаючи по кілька днів. Транзакції пройдуть в десятки разів швидше, але комісії, на жаль, не уникнути. Так само як і посередництва різних бірж і / або розробників гаманців.

Weidex, що це?

Weidex був придуманий для того, щоб вирішити реально існуючу і велику проблему.

Комада проекту хоче довести людям, що користуватися криптовалютою легко і просто, при цьому залишаючись у безпеці. Далеко не всі це розуміють, і це залишається проблемою №1 для входження нових людей на ринок криптовалюти.

Використання децентралізованої системи при розрахунках всередині платформи буде безпечним, так як вузли мережі і будуть самими користувачами системи. В цілому, як в класичному блокчейні. Але відмінність буде в тому, що система буде захищати користувачів від зазіхань ззовні, а так само будь-яких проявів шахрайства.

Тільки самі користувачі матимуть доступ до тих даних і засобів, які вони переводять, і це дуже круто! Я думаю це зробить розрахунки більш безпечними і зрозумілими для більшості новачків. А довіра це шлях до популяризації.

Крім цього, весь цей процес дозволить зробити комісії за переклад мінімальними, що дозволить користувачам дешево і і зручно переказувати кошти кому то або не було.

Так само на низькі комісії вплине те, що в системі нівелюється сам посередник, який цю комісію і буде брати.

Користувачі самі будуть робити Р2Р платежі без звернення до кого або, при цьому розуміючи що ніхто не буде знати їх особистих даних.

Як це буде працювати?

В цілому, команда розробляє платформу на підставі децентралізованої системи управління і розподілу даними в симбіозі з технологією Blockchain.

Будь-яка транзакція всередині платформи буде максимально прозора і безпечна і при цьому однаково швидка як на далекі так і ближні відстані.

Так само крім цього, платформа надасть багато цікавих інструментів для роботи, яких на даний момент у конкурентів немає.

При цьому в системі буде присутній реферальная система зростання кожного користувача. Ви будете отримувати 20% доходу від кожного користувача, якого ви приведете на платформу.

Це означає, що підв’язавши кілька друзів можна буде на пасиві заробляти хороші гроші на цій платформі просто нічого не роблячи. Природно, чим більше людей Ви запросили, тим більше заробіток. Круто, правда?

Cross-Chain

Платформа буде підтримувати новітню технологію Cross-Chain. Вона дозволяє кожному обмінювати криптовалюту між собою незалежно від алгоритму або платформи, на якій та чи інша криптовалюта була створена. Проходити ця операція буде із застосуванням розумних контрактів. Можна сказати, що вона уніфікує всі криптовалюти, стираючи відмінності в платформах і алгоритмах.

Кожен користувач weiDex зможе робити обробку не одного, а відразу декількох замовлень і робити підписи на кілька контрактів одночасно. Вам не потрібно буде чекати закінчення старих транзакцій. Відразу робіть нові, і все буде прекрасно працювати!

Команда

На наступному фото Ви зможете подивитися на команду проекту Weidex. Вона складається з 18 осіб, кожен з який майстер своєї справи. Зустрічайте!

Розподілення токенів

На наступному фото Ви зможете побачити яким чином будуть розподілені токени після токенсейла.

Висновки

Я вважаю, що до цього проекту варто придивитися. Обов’язково вивчіть дорожню карту проекту, вона є на сайті і приймайте рішення.

Інвестувати чи ні – вирішувати тільки Вам, але перевірити ще раз я б рекомендував.

Думайте своєю головою, і ніколи не поспішайте з інвестуванням.

Дякую що залишаєтеся зі мною! Хай щастить!

Цікаві посилання

Офіційна сторінка https://weidex.market/

Whitepaper: https://weidex.market/images/whitepaper.pdf

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/18691896/

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4638484.0

Twitter: https://twitter.com/weiDexExchange

Facebook: https://www.facebook.com/WeiDex-163716047661387/

Telegram: https://t.me/joinchat/IvU-mxJSkHeHzcms-S1ZYQ

Medium: https://medium.com/@weidex

WeiDex #IEO #TokenSale #startup #BountyCampaign #Investment #Cryptocurrency #Blockchain #Exchange #Crowdfunding

————————————————————————————————————

Мій нік на Bitcointalk: kinum

Мій аккаунт на Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2132852

0

Publication author

offline 9 months

Андрей Котюх

0
Comments: 0Publics: 8Registration: 25-09-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation