Wemark ICO İnceleme

Wemark ICO, 7 Mayıs’ta başlayacak:
https://www.wemark.com

Stok fotoğraf piyasası büyüktür ve günlük bazda bir servet kazandıran bir dizi şirket ile, bir şirketin bu satın alımları yapmak için kripto paranın kullanılmasına izin vermenin yollarını araştırması mantıklı görünmektedir. Belki de şaşırtıcı olan şey, bu teknolojiyi bu noktaya kadar tam olarak benimsememiş olmalarıdır, ancak bu Wemark sayesinde değişmek üzere. Peki, ne teklif ediyorlar, ve iyi mi?

Wemark nedir?
Wemark, hazır fotoğraflar sunmak ve bunu yapmak için blockchain teknolojisini kullanmak istiyor. Halihazırda mevcut olan 40.000’in üzerinde farklı görüntü ile stok fotoğrafçılığını başlatmışlar, ki bu oldukça etkileyici bir şey.

İçerik satın almayla ilgili bir sorun olduğunu ve içerik oluşturucuların üçüncü taraflara devasa bir komisyon ödemesi gerektiğini ve bu sorunu durdurmak istediklerini belirtiyorlar. Fotoğrafçılar kaydolabilir, profillerini doğrulayabilir ve daha sonra incelenecek resimlerini yükleyebilir. Daha sonra kabul edilirse, o zaman bir araca sahip olmak gerekmeden çekimler lisanslanabilir. Ayrıca, tüm süreci basitleştirmeyi ve hem alıcıların hem de satıcıların bir seviye oyun alanında faaliyet göstermelerini kolaylaştırmayı umuyorlar.

Wemark Teknik Yönü
Teknik bir yönüyle, projenin alacağı yaklaşım hakkında karmaşık bir şey yoktur. Her bir tarafın aradığı pazarın istikrarının yanı sıra anti-dolandırıcılık önlemleri sağlayan Ethereum’a dayanan tüm platform ile merkezi olmayan bir pazara bakıyorlar.

Blok zincirine yerleştirilen ve her iki tarafça da görülebilen işlemlerle birlikte tam bir şeffaflık vardır. Bu, doğrudan satışla uğraşırken, diğer tarafın herhangi bir sorun yaşamadan işlemi tamamlayabileceğinin her iki tarafını da gösterdiği için önemlidir. Ayrıca, içerik oluşturucu bir resmi yüklediğinde, hem içerik oluşturucu hem de platform arasında bir dağıtım sözleşmesi oluşturulur. Bu sözleşme daha sonra değiştirilemez ve daha sonra platforma içeriği dağıtmak için haklar vermek üzere tasarlanmıştır.

Alıcı istediği bir görüntü gördüğünde, eşler arası işlemi tamamlamak için bir Akıllı Sözleşme oluşturulacaktır. Bu, blockchain üzerine yerleştirilen ve işlemi tamamlamak için gerçekleşen tokens değişimi ile şeffaf olan bir özelliktir. İşlemi bu şekilde tamamlarken, diğer şirketlerin, işlemcilerin içerik için daha fazla para kazanma yolunda olduğu anlamına gelen işlemlerde üçüncü taraf olarak hareket ettiklerinde aldıkları devasa ücretleri kaldırır.

Wemark’ın Avantajları
Platformun avantajlarını özellikle içerik oluşturucuların kendileri için görmek çok kolay. Bazen% 85 seviyesinde olabilen ücretleri kaldırarak, her iki taraf için kazan-kazan durumu yaratan görüntü için daha az ücret ödese bile daha fazla para kazanabilecekleri anlamına gelir.

Ayrıca, alıcı doğrudan içerik oluşturucuyla uğraşırken, çekimde bir özgünlük hissi veriyor ve onlara olan güveni artırıyor, daha sonra başka bir yerden çalınması korkusu olmadan onu kullanabiliyor. Dahası, blockchain yoluyla işlendiğinden, o zaman fiili ödeme tarafı, halihazırda mevcut olan hisse senedi şirketlerinden önemli ölçüde daha hızlıdır.

Ancak, diğer içerik oluşturucuları platforma getiren veya oradaki içeriği tanıtan kullanıcılara sunulan ödüller de vardır. Bunu yaparak, pazar yerini açıkça oluşturacak ve blok zincir sayesinde, yeni içerik oluşturucuların veya alıcıların potansiyel akınıyla başa çıkabilmesi için bir seferde önemli sayıda ödemenin işlenmesiyle ilgili hiçbir sorun olmayacaktır.

Finansal Boyut ve ICO
İşlerin ve ICO’nun finansal yönü söz konusu olduğunda, gördüğümüz ilk şey, bu noktada üretilen toplam belirteç sayısının sadece% 38’inin kullanıma sunulacağıdır. Bu, toplam 135.000.000 kişiden toplam 51.000.000 tokene denk geliyor.

ICO için, onlar sadece para olarak ETH’yi kabul edecekler ve yerinde hem yumuşak hem de sert bir kapak var. Yumuşak kapak 1.500.000 $ iken, sert kapak 8,000,000 $ ‘dan biraz daha yüksek. Ayrıca, ICO için, token başına döviz kuru, İKO’ya konan değerin göstergesi olan 1 KİB’de 0.20 dolara eşittir.

ICO’dan sonra, Bitcoin ve kredi kartlarının sistemde oluşturulacağı bir ödeme şekli olarak sadece ETH’den daha fazlasını kabul etmeye çalışacaklarını belirtiyorlar. Bu, daha fazla kişinin platformda çalışması için ihtiyaç duydukları tokenleri satın almalarını sağlayacaktır.

Wemark ICO Hakkında Genel Sonuç
Peki, Wemark hakkında ne söyleyebiliriz? Birincisi, konsept sağlamdır ve pazarda kesinlikle gerekli olan bir şeydir. Ayrıca, bu sektörle uğraşırken doğrudan deneyime sahip olan güçlü bir yönetim kurulu var, yani bu büyük bir bonus. İçerik oluşturucuların daha fazla para kazanmalarına ve bu yüksek ücretlerden kaçınmasına izin vermeleri, insanlarla birlikte gelen önemli avantajları gördüklerinde kullanıcıları kesinlikle platformun üzerine getirecektir.

ICO, satışa sunulan diğerleriyle karşılaştırıldığında satışa göre biraz daha düşük bir oran sunuyor, ancak bunun için çok fazla sorun teşkil etmemesi gereken toplam piyasa kapandı. Mümkün olduğunca erken alın. Platformlarında görüntü sayısını oluşturmaya devam edebilirlerse, bu satın alma işlemlerinden herhangi birini yapmak için gerekli olduğundan, tokenin kendisinin nasıl değer kazanacağını görmek kolaydır.

Genel olarak, bu harika bir fikir ve çok fazla sorun olmadan kendini kurmak mümkün olmalıdır.

Web sitesi: https://www.wemark.com
Telegram: https://t.me/wemark
ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3347524.new#new
Bounty konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3293253.0


Yazar: Criptocash
Bct profilim: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 7 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation